[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kościół nie radzi sobie z problemem pedofilii. "Nie pamiętam, nie znam, nie wiedziałem"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
GG

Kościół nie radzi sobie z problemem pedofilii. "Nie pamiętam, nie znam, nie wiedziałem"

GG Czw Paź 22, 2020 7:31 am

Nie "nie radzi", tylko "wie i ordynarnie kłamie", choć kłamstwo to grzech ciężki. Najwyraźniej księża świetnie zdają sobie sprawę, że Boga nie ma i trzeba bać się konsekwencji ziemskich.
Awatar użytkownika
Nick

Re: Kościół nie radzi sobie z problemem pedofilii. "Nie pamiętam, nie znam, nie wiedziałem"

Nick Czw Paź 22, 2020 8:31 am

Nawet łgać dobrze nie umie
Awatar użytkownika
Dag

Re: Kościół nie radzi sobie z problemem pedofilii. "Nie pamiętam, nie znam, nie wiedziałem"

Dag Czw Paź 22, 2020 8:37 am

Może ma słabą pamięć...
Awatar użytkownika
Maria

Maria Czw Paź 22, 2020 9:51 am

Kościół sobie doskonale radzi z tym problemem robiąc dokładnie to co robi bo tego oczekują wierni tego kościoła w Polsce.
Awatar użytkownika
mikos

mikos Czw Paź 22, 2020 10:06 am

To zupełnie jak przed komisją śledczą ds. Amber Gold. "Nie wiem", "nie pamiętam".
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Paź 22, 2020 10:52 am

Poziom zakłamania nie do wytrzymania
Awatar użytkownika
Ford

Ford Czw Paź 22, 2020 11:13 am

Stasiu ty się dziwisz czy ni dziwisz
Awatar użytkownika
uio

uio Czw Paź 22, 2020 11:51 am

zdegenerowana instytucja
Awatar użytkownika
wierzacy

wierzacy Czw Paź 22, 2020 11:55 am

patologia degeneracja chciwość i tak od setek lat z imieniem Boga na ustach Warto zanać historie tej instytucji
Awatar użytkownika
Kapciowy

Kapciowy Czw Paź 22, 2020 11:57 am

W Krakowie mowia na Dziwisza "Kapciowy" i to w pelni oddaje to co widac na jego twarzy
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Czw Paź 22, 2020 12:16 pm

Jednego może być pewien. Po jego śmierci nikt nie napuści do beczek jego krwi na relikwie, tak jak zrobił to z ciałem swojego przyjaciela
Awatar użytkownika
Poprawnie

Poprawnie Czw Paź 22, 2020 1:32 pm

Stanisław kardynał Dziwisz, a nie kardynał Stanisław Dziwisz.
Awatar użytkownika
Kazik

Kazik Czw Paź 22, 2020 6:55 pm

"Amnezja - to łatwo tak, zapomnieć co i gdzie i jak" Ta instytucja napawa obrzydzeniem i śmierdzi zepsuciem, dziwię się że Bóg nie zmiecie ich z tego padołu, do kościoła chodzą tylko starsi, młodsi się skapnęli że ktoś ich dyma i niestety już nie zaufają takim łgaczom.
Awatar użytkownika
LG

LG Pią Paź 23, 2020 7:59 am

sowa to ksiądz???
Awatar użytkownika
lol

lol Pią Paź 23, 2020 8:00 am

a ty się temu nie Dziwisz, wiesz dobrze, co byłoby dalej, jak byśmy byli szczęśliwi, gdybym nie kochał cię wcale
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości