WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Kossakowski i Kapela zmierzą się w lutym w oktagonie. „Zmiażdżę cię jak ZOMO górników”

YKK Śro Gru 29, 2021 5:00 am

Ten świat jest coraz głupszy...
Awatar użytkownika
bart

Re: Kossakowski i Kapela zmierzą się w lutym w oktagonie. „Zmiażdżę cię jak ZOMO górników”

bart Śro Gru 29, 2021 6:27 am

Kto im pisze te czerstwe teksty wygłaszane na wyreżyserowanych "konferencjach prasowych" ?
Awatar użytkownika
moje imie/nick

Re: Kossakowski i Kapela zmierzą się w lutym w oktagonie. „Zmiażdżę cię jak ZOMO górników”

moje imie/nick Śro Gru 29, 2021 9:18 am

Jestem za tym żeby wszystkie polityczne spory publicyści rozstrzygali w taki sposób. Politycy i polityczki też.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Gru 29, 2021 10:09 am

Jak mu Ziemowit nie przypi.. to przysięgam, że ja skończę z tym mefedroniarzem raz na zawsze. Do piachu śmieciu trafisz.
Awatar użytkownika
Koniec

Koniec Śro Gru 29, 2021 10:16 am

A nie można im dać po pistolecie?
Awatar użytkownika
głuopia zabawa często zła

głuopia zabawa często zła Śro Gru 29, 2021 10:31 am

Nie przeczytałem nic poza tytułem, bo irytują mnie te niedopracowane teksty na ... ostatnio, ale czy ktoś mógłby powiedzieć jakie to są sumy? Jaś będzie w stanie kupić sobie za to jakąś małą norkę w Warszawie? Tylko wtedy można się zastanawiać nad uczestnictwem w czymś takim.
Awatar użytkownika
Jasiu dlaczego?

Jasiu dlaczego? Śro Gru 29, 2021 10:42 am

"YKK" napisał(a): Ten świat jest coraz głupszy...

Jeśli zarobią przez to na mieszkanie to ok. Zrozumiałe. Ale jeśli tylko na kebaba przez rok, to jednak szkoda.
Awatar użytkownika
nick

nick Śro Gru 29, 2021 11:14 am

naprawdę to jest njus? kogo promujecie, stuknijcie się
Awatar użytkownika
LOOOL

LOOOL Śro Gru 29, 2021 11:48 am

"jak" napisał(a): Jak mu Ziemowit nie przypi.. to przysięgam, że ja skończę z tym mefedroniarzem raz na zawsze. Do piachu śmieciu trafisz.

Ale się prawactwo zagotowało xD
Awatar użytkownika
Zygzak

Zygzak Śro Gru 29, 2021 1:54 pm

Rozumiem, że kanały internetowe szukają zadymy, bo to się ogląda, więc Kapeli odpuszczam, ale tego Kossakowskiego wypromowaliśmy my wszyscy płacąc mu pensje w TVP :(
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Gru 29, 2021 2:53 pm

"LOOOL" napisał(a):
"jak" napisał(a): Jak mu Ziemowit nie przypi.. to przysięgam, że ja skończę z tym mefedroniarzem raz na zawsze. Do piachu śmieciu trafisz.

Ale się prawactwo zagotowało xD

Nie jestem prawakiem kretynie. A jak spotkam tego ćpuna to go połamię na ulicy.
Awatar użytkownika
Ajajaj

Ajajaj Śro Gru 29, 2021 3:26 pm

"nick" napisał(a): naprawdę to jest njus? kogo promujecie, stuknijcie się

O to chodzi - ... to portal medialny czy plotkarski? Coraz częściej mam wątpliwości...
Awatar użytkownika
Szewart

Szewart Śro Gru 29, 2021 4:47 pm

... się tabloidyzują?

Szkoda.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Czw Gru 30, 2021 1:46 am

Kapela dostanie w łeb ,co jak co ale lewactwo nie potrafi się naparzać ,a prawaki to często karkole
Awatar użytkownika
Felek

Felek Czw Gru 30, 2021 3:05 pm

Mam tyle lat, co razem mają ci dwaj pajace. Bez większych problemów spuściłbym im wpierd...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości