WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
reklamiarz

„Królewska Republika” reklamująca Roleski to oryginalny chaos, ale marka na tym zyska (opinie)

reklamiarz Czw Kwi 23, 2015 9:46 am

Taaa, najbardziej oryginalna jest Anna Szerokousta - Markiza Białych Sosów. Wyróżnialność, zdjęcia i część stylizacji do nich to jedyne plusy tej kampanii. Reszta to jeden wielki miszmasz niskiej jakości, który powstał raczej głównie w głowach "speców" od marketingu Roleskiego. Z cyklu: czemu to agencje reklamowe powinny robić reklamy...
Awatar użytkownika
kiiniX

Re: „Królewska Republika” reklamująca Roleski to oryginalny chaos, ale marka na tym zyska (opinie)

kiiniX Czw Kwi 23, 2015 10:55 am

Ogólnie kampania fajna, na luzie i zgadzam się w zupełności z opinią że nie wiadomo o co chodzi. Tylko właśnie o to pewnie chodzi ;) Nieważne jak byle mówili, nie można źle ani dobrze mówić z powodów powyżej.
Awatar użytkownika
reklamiara

Re: „Królewska Republika” reklamująca Roleski to oryginalny chaos, ale marka na tym zyska (opinie)

reklamiara Czw Kwi 23, 2015 11:27 am

jak taka stylowa ta republika, to dlaczego opakowania takie siermiężne?
Awatar użytkownika
Fix-mix

Fix-mix Czw Kwi 23, 2015 2:41 pm

Glos z obcym akcentem to nie czasami czeslaw mozzil?
Awatar użytkownika
mistrzu

mistrzu Czw Kwi 23, 2015 4:29 pm

Kibicuję Roleskiemu, by stracił jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Bo konsumenci muszą poczuć, że coś jest nie tak, że chyba coś nie tak z głową mają ci co robią te musztardy.
Awatar użytkownika
dominik

dominik Czw Kwi 23, 2015 5:12 pm

Roleski produkty ma bardzo dobre. Najlepsze musztardy. Jednak ich opakowania faktycznie trącą myszką.
Awatar użytkownika
santos

santos Pią Kwi 24, 2015 3:53 pm

Zyska? Co? Rozgłos o negatywnym zabarwieniu: śmiech na sali na całą Polskę. Ludzie, ogarnijcie się, na poziomie strategii reklamowej (poziom przedszkolny) i na poziomie estetycznym to jest katastrofa.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Sob Kwi 25, 2015 4:27 pm

Żenada.Głupota i idiotyzm z tej reklamy wypływa.I to jest reklama?To jest wielkie g*wno.Co z tym krajem się stanie,jak reklamy będą tak głupie?
Awatar użytkownika
Matrik

Matrik Pon Kwi 27, 2015 9:40 am

Reklama mocno wkur**ca i kompletnie bez sensu. Dziwne stylizacje i głupie miny. Choć reklamę widziałem już kilkanaście razy, nie widziałem w niej produktów bo uwagę przykuwają idiotyczne stylizacje. Być może ma to działać podprogowo, na mnie jednak działa bardziej alergicznie niż podprogowo.
Awatar użytkownika
zeus

zeus Wto Kwi 28, 2015 8:15 pm

Idiotyczna reklama i tragiczne wykonanie piosenki
Awatar użytkownika
Ania

Ania Śro Kwi 29, 2015 7:45 pm

Dla mnie SUPER!!! Nijak mi się nie skojarzyło rasistowsko, więc nie bardzo rozumiem zarzutu. Dla mnie super spot- nie odważny, a niebanalny, wykraczający poza schemat. Dla mnie bomba!
Awatar użytkownika
a mnie to rozwala

a mnie to rozwala Śro Kwi 29, 2015 8:37 pm

Produkty rolewski każdy zna a co do stylizacji są ciekawe szczególnie ta babka z piórkami-taka kuropatwa.A co do piosenki no -rozwala mnie infantylizmem.
Awatar użytkownika
Pan Sułek

Pan Sułek Śro Kwi 29, 2015 11:03 pm

Znakomita reklama.Wreszcie coś innego,nowego w zalewie tego całego chłamu.Reklama musi przykuwać uwagę,musi być intrygująca,zaskakująca,świeża,innowacyjna.
Awatar użytkownika
pik

pik Czw Kwi 30, 2015 10:19 am

Moim zdaniem jest to fajna i pomysłowa reklama, wyróżniająca się na tle komunikacyjnego szumu zalewającego wszelkie media. Tyle tylko, że: (a) przesłanie niejasne - jaka jest marka R.? Można konfabulować, ale klarownego przekazu brak. (b) Co z grupą docelową? Sprzedawać mamy produkty codzienne, nic specjalnie złożonego, dla koneserów i znawców. Target: przeciętna gospodyni domowa robiąca zakupy. Kto, poza kręgiem specjalistów o wyrafinowanym guście zrozumie reklamówkę tak nietypową w wersji wizualnej ("O Murzyn! On się nie mył wcale" - Ojciec Dyrektor), tak abstrakcyjną w przekazie i o tak subtelnym dowcipie.
Awatar użytkownika
meg

meg Czw Kwi 30, 2015 2:20 pm

Szkoda, że jak się słyszy te piosenkę to widzi się Żyda z przedwojennej Polski - wymowa w 100% żydowska i nie kojarzy się fajnie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości