[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Królowa piękności” hitem TVP2. Telenowelę oglądało 1,51 mln widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

„Królowa piękności” hitem TVP2. Telenowelę oglądało 1,51 mln widzów

Gość X Czw Sty 21, 2021 11:38 pm

Wcześniej jako "Rosyjska piękność".
Awatar użytkownika
Bolec1

Re: „Królowa piękności” hitem TVP2. Telenowelę oglądało 1,51 mln widzów

Bolec1 Pią Sty 22, 2021 5:40 am

A w tele 5 przeszedł niezauważony. Ciekawe że już go nie pokazują
Awatar użytkownika

***** *** Pią Sty 22, 2021 6:34 am

Prezes Kurski sięga do korzeni?
Oswaja swój "ciemny lud" z nowym starym wielkim bratem?
Lepsze to niż "zgnilizna zachodu"?
Żeby tylko "ciemny lud" nie przejął tej rosyjskiej składni, sączonej z ust lektora.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pią Sty 22, 2021 8:18 am

A ja oglądałam ten serial z zapartym tchem i uważam że był świetny. Czepiacie się bo rosyjski. Można tylko pozazdrościć że Polsce nie umieją zrobić dobrych seriali. Także ja jestem za żeby takich seriali było więcej bo wschodnia filmografia jednak dużo się różni od zachodniej i jest moim zdaniem lepsza i ma wyższy poziom. Nie dyskryminujmy rosyjskiej kultury tylko dlatego że jest rosyjska. Wszędzie widzicie politykę. Chore.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pią Sty 22, 2021 9:52 am

Oglądałem każdy odcinek. Bardzo dobry serial. Czekamy na nowe seriale rosyjskie.
Awatar użytkownika
Tobik

Tobik Pią Sty 22, 2021 1:25 pm

żenadaa TVN mają lepsze seriale
Awatar użytkownika
Jurku

Jurku Pią Sty 22, 2021 1:25 pm

stary rok a stare seriale
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości