[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Kropka nad i” zyskała 47 tys. widzów. TVN24 wygrywa z konkurencją

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eft

„Kropka nad i” zyskała 47 tys. widzów. TVN24 wygrywa z konkurencją

eft Pon Paź 19, 2020 9:29 am

Dla mnie za dużo polityków w tym programie. Obejrzałem dopiero, gdy gościem była Iga Świątek.
Awatar użytkownika
lol

Re: „Kropka nad i” zyskała 47 tys. widzów. TVN24 wygrywa z konkurencją

lol Pon Paź 19, 2020 11:42 am

"eft" napisał(a): Dla mnie za dużo polityków w tym programie. Obejrzałem dopiero, gdy gościem była Iga Świątek.
W tym samym czasie u Pani Danusi też był, tyle że nie na żywo, ale Pani Danusia dzielnie udawała że jest na zywo :D
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pon Paź 19, 2020 11:55 am

Brawoo lepsza od holeckiej TVP nikt nie ogląda
Awatar użytkownika
fik

fik Pon Paź 19, 2020 12:06 pm

szczyt możliowści i warsztat na poziomie wywiadu w skupie butelek zmieniło się tylko opakowanie na kolorowe
Awatar użytkownika
tylko danuśki żal

tylko danuśki żal Pon Paź 19, 2020 1:17 pm

oj tam oj tam, marudzicie a oglądacie
Awatar użytkownika
ligwa

ligwa Pon Paź 19, 2020 1:56 pm

Stokrotki kontra covidy ? O tempora, o mores!
Awatar użytkownika
Romek

Romek Pon Paź 19, 2020 3:11 pm

To ma już 49 tys. widzów :-)
Awatar użytkownika
eeee

eeee Pon Paź 19, 2020 4:17 pm

"Jurek" napisał(a): Brawoo lepsza od holeckiej TVP nikt nie ogląda

Przepraszam, ale po co Pan stosuje taką generalizację, że nikt nie ogląda TVP? Tak właśnie wygląda rzucanie sloganami i kontrola umysłu. Dlatego omijam wywiady z politykami zarówno na TVN-ie jak w TVP czy na Polsacie. Wolę wywiady, jakie przeprowadza np. Monika Jaruzelska. Dziennikarki z "wielkiej czwórki" takie jak Holecka czy Olejnik powinny od niej uczyć się warsztatu dziennikarskiego,a także umiejętnego podejścia do rozmówców. Podoba mi się u niej to, że niezależnie od tego, jakimi poglądami kierują się zaproszeni przez nią każdego stara się wysłuchać z uwagą.
Awatar użytkownika
Boszeeennaa

Boszeeennaa Pon Paź 19, 2020 7:23 pm

Studenci mogliby się uczyć od tej pani jak się nie robi wywiadów i jak nie powinno się ubierać do pracy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości