WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

KRRiT oddaliła skargę na dyskusję Rymanowskiego w „Gościu Wydarzeń” z psychiatrą krytykującą szczepienia

YKK Czw Gru 09, 2021 7:34 am

Panie Rymanowski a kiedy do dyskusji o szczepieniu dzieci zaprosi pan Trynkiewicza?
Awatar użytkownika
psycho

Re: KRRiT oddaliła skargę na dyskusję Rymanowskiego w „Gościu Wydarzeń” z psychiatrą krytykującą szczepienia

psycho Czw Gru 09, 2021 11:06 am

- Wyleczyłam nią 1/3 moich pacjentów chorych na COVID-19 - powiedziała Ratkowska. A 2/3 nie udało się wyleczyć i już nie mogą się poskarżyć? Psychiatra leczący choroby wirusowe to coś nowego w systemie opieki medycznej. Za chwile chirurdzy będą otwierać gabinety z kozetkami.
Awatar użytkownika
grzegorz

Re: KRRiT oddaliła skargę na dyskusję Rymanowskiego w „Gościu Wydarzeń” z psychiatrą krytykującą szczepienia

grzegorz Czw Gru 09, 2021 11:12 am

Jesteśmy wolnymi ludzmi. Kazdy ma prawo do własnego zdania. Jesli ktos jest przeciwnikiem szczepień to jego sprawa, mnie to nie razi. Ja jestem zaszczepiony i wierzę w nauke i szczepienia. A jesli ktos uwaza ze jest inaczej to jego sprawa. Chcecie kneblować ludziom usta tak jak twitter i fb ktory zablokował konta Trumpowi za to ze podważył wybory prezydenckie? W Polsce co 4 lata któras partia uwaza ze wybory zostały sfałszowane i nie słyszałem zeby komus z tego powodu fb albo twitter zablokował konto.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Gru 09, 2021 11:30 am

A kiedy akcja uwolnienia palaczy od wysokiej akcyzy i zakazu palenia w miejscach publicznych?
Awatar użytkownika
anonim

anonim Czw Gru 09, 2021 3:00 pm

Zawsze się zastanawiałem kto składa te głupie skargi do KRRiT, chyba POPiS-iory, którzy mają sprane mózgi, no ale kto co woli, mieć sprane mózgi i nie mieć spranego mózgu. Choć nasuwa się pytanie, czy oni w ogóle mają mózgi. Ja też chyba zacznę składać skargi, np. gdyby Frasyniuk p...dolił bezsensownie w TVN-nie, czy Hołownia, który raz mówił, że posiada dane nt. zgonów wśród zaszczepionych, potem, że niezależnie od danych warto się "szprycować" - perełki.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości