WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ola

Krystyna Janda reklamuje swoją markę kosmetyków (wideo)

ola Śro Paź 21, 2015 12:57 am

jak zaczyna się ta reklama to natychmiast wyłączam telewizor !!! Tego się nie da oglądać ani słuchać !!!
Awatar użytkownika
Marzena

Re: Krystyna Janda reklamuje swoją markę kosmetyków (wideo)

Marzena Śro Paź 21, 2015 10:45 am

Ta reklama zwróciła moją uwagę, bo jest zupełnie inna niż wszystkie reklamy kosmetyków. I bardzo dobrze, że to taki trochę komiks i animacja, bo gdyby Pani Janda zagrała w tej reklamie własną twarzą, to byłaby to kolejna reklama jakich setki i nie byłaby tak zauważalna. I Pani Olu z całym szacunkiem, może się podobać, albo nie, ale żeby aż wyłączać telewizor.................. przesada:). W każdym spocie reklamowym jest cała gama reklam, które mnie drażnią, ale nie aż tak, żeby manewrować pilotem / Te kilkanaście sekund chyba można wytrzymać / A akurat jeśli chodzi o tę reklamę, to z przyjemnością na nią patrzę.
A tak na marginesie. Krzykliwa reklama Jogurtu Jogobella mnie wkurza, ale do głowy nie przyszło mi, żeby wyłączyć telewizor :)
Awatar użytkownika
AnnaKwiatkowska

AnnaKwiatkowska Śro Paź 21, 2015 11:20 am

to jest reklama? Chyba anty reklama , nuda, nuda , nuda - mój 15 letni syn robi bardziej profi animacje .
Awatar użytkownika
basia

basia Śro Paź 21, 2015 5:45 pm

I tak nie kupie.
Awatar użytkownika
Gaduła

Gaduła Czw Paź 22, 2015 7:39 pm

Nie ma się do czego przyczepić. Reklama jest faktycznie inna. Wszystkie reklamy kremów wyglądają bardzo podobnie. Jakaś śliczna młoda kobieta wklepuje w twarz krem i zachwyca się, że dzięki niemu jest młoda, gładka i piękna, a tu chociaż jest coś innego, bo takiej kreskówki jeszcze nie widziałam. Nie jest agresywna, nie jest rozkrzyczana i nie jest bezsensownie kolorowa. Mnie się spodobała, a jeśli chodzi o jej skuteczność, to nie jest wykluczone, że nabędę :)
Awatar użytkownika
ilona

ilona Czw Paź 29, 2015 3:30 am

Dobra reklama, ładne kosmetyki, nie ma się do czego przyczepić. A sam pomysł na telewizyjną promocję produktu naprawdę oryginalny.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości