WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lol

Krytyka nowego show "Hipnoza". TVN: To jest czysta rozrywka, niczego nie udajemy

lol Wto Mar 06, 2018 1:08 am

Niestety, TVN poległ ze wszystkimi w sobotę... nawet ze Shrekiem ;-)
Myślę, że do tego przyczynił się za bardzo wyreżyserowany format (który jest bardzo głupi!) no i prowadzący z całym szacunkiem...
Awatar użytkownika
kiss

Re: Krytyka nowego show "Hipnoza". TVN: To jest czysta rozrywka, niczego nie udajemy

kiss Wto Mar 06, 2018 1:19 am

Ten program uwłacza nawet inteligencji gumki od majtek.
Awatar użytkownika
Emil.

Re: Krytyka nowego show "Hipnoza". TVN: To jest czysta rozrywka, niczego nie udajemy

Emil. Wto Mar 06, 2018 1:28 am

Niczego nie udają? To chyba nawet przy zakupie licencji nie oglądali odcinków oryginału, w którym jest kropla w kroplę to samo. Do tego nawet sami uczestnicy się w międzyczasie motają i mylą. Też mi "hipnoza". Jeśli dla nich to jest rozrywka, to nic tylko współczuć tym, którzy naprawdę się przy tym dobrze bawią i tym co tak uważają. Przy tym to aktorzy z paradokumentów, którzy grali najbardziej idiotyczne rolę wypadli o wiele lepiej od tych co poszli do tego czegoś.
Awatar użytkownika
obiektywny

obiektywny Wto Mar 06, 2018 1:31 am

Czysta rozrywka?!
Naprawdę traktujecie ludzi jak debili? Waszych odbiorców dzięki którym istniejecie?
Awatar użytkownika
michał 87

michał 87 Wto Mar 06, 2018 1:36 am

TVN znów zaklina rzeczywistość,program ma niecałe 2 miliony widzów a oni twierdzą że jest ok.Mało możliwe żeby za rok spróbowali z drugą edycją.
Awatar użytkownika
Andy 61

Andy 61 Wto Mar 06, 2018 1:42 am

10 odcinków wyprodukowane, reklamy sprzedane więc trzeba zjeść tą żabę nawet na surowo.Przy okazji dowiedziałem się jakim sposobem Jarosław Kaczyński ogłupił połowę społeczeństwa. Jest hipnotyzerem.
Awatar użytkownika
XXXX

XXXX Wto Mar 06, 2018 2:36 am

Udają, aż miło. Obejrzałem pierwszy odcinek w całości... Uczestnicy mylili się w tym, co mieli robić jako niby zahipnotyzowani... I to nie jeden raz... Zdarzyło się, że "zapomniało" się uczestnikowi zrobić to, co miał zrobić... Ściema na maksa.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Mar 06, 2018 5:32 am

O co wam wszystkim chodzi? TVN to telewizja adresowana do zwolenników opozycji, więc także programy rozrywkowe muszą być dostosowane do poziomu widza. Jest to w pełni profesjonalne zachowanie ze strony managementu stacji. Czego oczekiwaliście? Teatru Telewizji?
Awatar użytkownika
Neo

Neo Wto Mar 06, 2018 6:34 am

Po raz pierwszy w życiu wyrobiłem sobie zdanie na temat programu po setach! Wystarczyła 30sekundowa zapowiedź i wszystko było jasne, zwłaszcza jak kobieta mówiła po marsjansku! Czyżby ktoś celowo postanowił pogrążyć nowego właściciela stacji!
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Mar 06, 2018 8:53 am

W takiej korporacji jak będzie pożar to te korpoludki będą w kółko powtarzały, że to niedopałek się tylko tli w popielniczce. Korposzczury na wysokich stołkach nigdy się otwarcie nie przyznają do błędu i porażki. Shreka każdy widział już min. 10 razy, a i tak woleli go oglądać od super mega premierowego hitu TWN.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Wto Mar 06, 2018 8:58 am

"Wyniki są całkiem dobre", Ręczę, że za tydzień już nie będą. Oczywiście taki program zawsze znajdzie swojego odbiorcę. Jeśli to jest ten "target", to można tylko spuścić kurtynę. I pomyśleć, że kiedyś to Polsat był symbolem obciachu.
Awatar użytkownika
Piotrek 222222

Piotrek 222222 Wto Mar 06, 2018 9:35 am

1,6 mln usiadło przed TVN z ciekawości, ale to co zobaczyli to już nie odpaczą. I za tydzien będzie połowa lub mniej :P a jedyni którzy program chwalą to uczestnicy i pomysłodawcy :) Hahaha
Awatar użytkownika
Elsa

Elsa Wto Mar 06, 2018 9:59 am

W BBC program tez wywołał kontrowersje. Niezaprzeczalnie to odważna nowość na rynku. Tvn tak ma - ryzykuje
Awatar użytkownika
Tv

Tv Wto Mar 06, 2018 10:15 am

Rozbawił mnie teskt że konkurencja nie ulatwiła życia w sobotę TVP 1 Alex TVP 2 kocham Cię Polsko Polsat Shrek konkurencja aż tak wielka nie była
Awatar użytkownika
wódz

wódz Wto Mar 06, 2018 10:45 am

Format niby BBC... Dla mnie program żenujący, ale pewnie znajdzie jakiś tam swój target.
Bardziej mi to pasuje do Polsatu...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości