WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mic

Re: Krytyka Viaplay za jakość techniczną. „Falstart”

Mic Śro Sie 04, 2021 5:31 pm

Koszt to 39,99 a nie 34
Awatar użytkownika
Tolek

Tolek Śro Sie 04, 2021 7:05 pm

O Jezu!
Przeczytałem do końca.
Nie wiem, jak to sie stało...
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Sie 04, 2021 11:34 pm

"Dinks" napisał(a): Zresztą dla większości widzów 720 będzie nawet za dużo.

Dla większości? Chyba większości niedowidzących. Akurat osoby oglądające sport mają swoje wymagania i już dawno VHS przestał na nich robić wrażenie.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Sie 05, 2021 12:40 am

Lewy zmienia klub i siada atmosferka w viaplay.
Awatar użytkownika
tomek

tomek Czw Sie 05, 2021 9:40 am

żal, że nie pozyskali żadnego dobrego komentatora do ligii angielskiej...kim oni chcą to opędzić?? może jeszcze kogoś wyciągną z c+
Awatar użytkownika
Komentator

Komentator Czw Sie 05, 2021 2:40 pm

Świetne to jest: "Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay transmituje sport na żywo z około 20-30 sekundowym opóźnieniem dla większości użytkowników". Równie dobrze mogliby napisać: "Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay nagrywa studio kalkulatorem". W czym opóźnienie transmisji ma pomagać w dostarczaniu lepszej jakości usług? Bo to tak, jakby odwracało się kota ogonem i próbowało opakować fail w sukces.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Sie 05, 2021 3:01 pm

"Komentator" napisał(a): Świetne to jest: "Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay transmituje sport na żywo z około 20-30 sekundowym opóźnieniem dla większości użytkowników". Równie dobrze mogliby napisać: "Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay nagrywa studio kalkulatorem". W czym opóźnienie transmisji ma pomagać w dostarczaniu lepszej jakości usług? Bo to tak, jakby odwracało się kota ogonem i próbowało opakować fail w sukces.

To typowy marketingowy bełkot - oni właśnie myśleli, że widzowie w Polsce będą to oglądać na kalkulatorach i im się założenia nie zgodziły. Teraz trzeba z tego jakoś wybrnąć nawijając makaron na uszy. Doskonała jakość to 4K z maksymalnie 2-4 sekundowym opóźnieniem - jeśli nie są w stanie zapewnić takiej usługi to znaczy że zapewniają "MIERNĄ JAKOŚĆ USŁUG", ale napisz coś takiego w materiałach reklamowych :-)
Awatar użytkownika
G35

G35 Czw Sie 05, 2021 3:13 pm

Nie długo dojdzie do takiego paradoksu że my klienci bedziemy cierpieć bedziemy płakali wręcz za tradycyjną telewizja bo w pakiecie okaże się że taniej było a osobno trzeba wydać 35 zł za kanał i może vod ale tylko jednego kanału
Awatar użytkownika
DW

DW Czw Sie 05, 2021 3:49 pm

Taka Polonia 1 trochę. Tylko F1 szkoda, że będzie w czymś takim emitowane.
Awatar użytkownika
Kolargol

Kolargol Czw Sie 05, 2021 6:04 pm

Jest tyle streamów piłkarskich w necie, że można sobie za darmochę oglądać każdą ligę, jaka jest tylko transmitowana.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Sie 06, 2021 10:32 am

"Kolargol" napisał(a): Jest tyle streamów piłkarskich w necie, że można sobie za darmochę oglądać każdą ligę, jaka jest tylko transmitowana.

Nie pochwalam, ale... zapewne znajdą się takie o lepszej jakości niż to padło sprzedawane przez ViaDelay i w dodatku z mniejszym opóźnieniem :-D
Awatar użytkownika
Lolek

Lolek Nie Sie 08, 2021 10:51 am

"Tolek" napisał(a): O Jezu!
Przeczytałem do końca.
Nie wiem, jak to sie stało...

Normalnie, czytałeś i przeczytałeś.
Awatar użytkownika
jxt

jxt Nie Sie 08, 2021 6:17 pm

"Platforma zwraca uwagę, że w krajach nordyckich jej użytkownicy mogą korzystać z transmisji w identycznej rozdzielczości"

Aż mi ręce opadły, ale czy oni ogarnęli na jaki rynek wchodzą? To już kolejny serwis zagraniczny który nie ogarnął że polak jednak nie jest zacofany z technologią tylko oni sami.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Sie 11, 2021 9:28 pm

Ogólnie to katastrofa. Chciałem wykupić abonament głównie przez bundesligę a tu ZONK! Niem mogę zapłacić bo trzeba podać kartę a ja płace tylko blikiem lub gotówka.(BLIK-tak płace za Playera więc można).
Dla mnie ta platforma to nieporozumienie.
Na infolinii nie ma opcji, żeby ktoś odebrał.
Awatar użytkownika
123

123 Pon Sie 16, 2021 12:17 am

nie potrzebuje zadnej bundesligi,wiec wypad
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości