WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janek

Re: Krytyka Viaplay za jakość techniczną. „Falstart”

Janek Pon Sie 16, 2021 9:54 am

"Tomasz" napisał(a): Ogólnie to katastrofa. Chciałem wykupić abonament głównie przez bundesligę a tu ZONK! Niem mogę zapłacić bo trzeba podać kartę a ja płace tylko blikiem lub gotówka.(BLIK-tak płace za Playera więc można).
Dla mnie ta platforma to nieporozumienie.
Na infolinii nie ma opcji, żeby ktoś odebrał.

To wyjdź spod kamienia i zapłać kartą - przeżyjesz, uwierz mi.
Awatar użytkownika
słabe

słabe Wto Sie 17, 2021 3:35 pm

Jestem kibicem sportowym i mnie to już wkurza, że aby oglądać różne wydarzenia musiałbym wydawać sporo kasy na różnych dostawców, tak to jest teraz rozczłonkowane. Mam Eleven sport aby oglądać ligę hiszpańska i francuską, mam Canal+ aby oglądać angielską a teraz dla najsłabszej z tych lig miałbym dokupić jeszcze za 34! to? 34 zeta to wcale nie jest mało
Awatar użytkownika
Ares

Ares Wto Sie 17, 2021 9:20 pm

Generalnie to syf straszny i tyle. Jakość dyskwalifikuje tę firmę a arogancja poraża.
Awatar użytkownika
PIotr

PIotr Pon Sie 23, 2021 10:02 am

Wczoraj oglądałem mecz BAYERN - KOLONIA na tv przez konsolę co parę minut obraz zacinał się . Tak nie da się oglądać... KATASTROFA.........
Awatar użytkownika
kibic

kibic Pon Sie 30, 2021 1:04 pm

Jakość Viaplay = katastrofa
Awatar użytkownika
Ice78

Ice78 Czw Paź 21, 2021 5:09 pm

Porażkaaaaaaa kurde mecz live z 30 sec opóznieniem parodia. Net 300mb i obraz jak z PRLu
Awatar użytkownika
cattani43

cattani43 Nie Paź 24, 2021 9:14 am

W dobie rozwijającej się przestępczości internetowej przy uzyciu numerów kart płatniczych już przy rejestracji mam podawać takie wrażliwe dane. To kpina z ppotencjalnego klienta, który skorzysta z 2 dni bezpłatnej promocji i szybko będzie chciał zapomnieć o tej platformie. Zrozumiałe by to było jakbym chciał już z niej korzystać chociaż jeden okres rozliczeniowy, ale też nie do końca.
Awatar użytkownika
Matysz75

Matysz75 Sob Gru 04, 2021 7:51 pm

4.12.21. Bayern - Dortmund. Po paru minutach transmisja się zacięła. Viaplay Live to straszna KUPA.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Sob Gru 04, 2021 7:54 pm

Dziadostwo!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Sławek tatko

Sławek tatko Sob Gru 04, 2021 8:14 pm

wszystkie mecze bundesligi zawieszają się w okolicach 85 minuty meczu a dzisiaj 04.12 mecz Dortmund Bayern po prostu zniknął obraz oddajcie to do E 11
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości