[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Krytyka Viaplay za jakość techniczną. „Falstart”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Baster

Krytyka Viaplay za jakość techniczną. „Falstart”

Baster Śro Sie 04, 2021 6:44 am

Tak dlugo zapowiadali a wyszedl kit 720 spuznienia
Awatar użytkownika
kolis

Re: Krytyka Viaplay za jakość techniczną. „Falstart”

kolis Śro Sie 04, 2021 8:33 am

Z tym snookerem też coś nie pykło. Kupili turniej, który trwa od połowy lipca. Teraz jak platforma działa, można obejrzeć końcówkę turnieju i to jeszcze bez polskiego komentarza.
Awatar użytkownika
i tak i nie

i tak i nie Śro Sie 04, 2021 8:42 am

Broniłem tutaj Viaplay, że dobrze, że pojawia się konkurencja ale ich poziom komunikacji marketingowej to jakieś totalne nieporozumienie. Reklamy pokazujące, jak ludzie się cieszą, że Viaplay w końcu wchodzi do Polski. No tak, nic nie robiliśmy tylko na to czekaliśmy. Przypomina mi się wejście eBay do Polski. Jakbyśmy byli 3 światem i przyjmowali z otwartymi ramionami wszystko co "zachodnie". Do tego amatorszczyzna techniczna - niska jakość, opóźnienia, nie działająca telewizja live i FAQ po angielsku i nie dostosowane do rynku polskiego tylko skandynawskiego. Do tego całkowita ignorancja tego co się dzieje na ich profilu na Facebooku. Ludzie od kilku dni zadają pytania, które oni skutecznie ignoruję. Oby potencjalni klienci nie zaczęli ich ignorować. Canal+ się skumał z Netflixem i za 65 zł można mieć obie platformy, a za 10 zł więcej można mieć dodatkowo Eleven Sport...
Awatar użytkownika
kobak

kobak Śro Sie 04, 2021 8:55 am

Uważam, że te kwestie z czasem dopracują. Ja jestem kibicem piłkarskim. Viaplay ma Bundesligę i Premier league. Jak się mi skończy umowa z canal plus to definitywnie wykupuję tą platformę ponieważ jestem fanem premier league. Taka kwota za canal czyli Ekstraklasa z częścią ligi francuskiej i premiera division za tą cenę to skandal. Mi wystarczy viaplay i eleven, ponieważ Ekstraklasa to dla mnie dno
Awatar użytkownika
walter

walter Śro Sie 04, 2021 9:07 am

Życzę powodzenia w oglądaniu transmisji sportowych z opóźnieniem max 90 sekund. Livescore pokazuje bramkę, a na ekranie rzut różny 😛
Awatar użytkownika
pati

pati Śro Sie 04, 2021 9:07 am

Nie wiem już nawet co gorsze. Opóźnienie, czy dość niska rozdzielczość.
Awatar użytkownika
Maks

Maks Śro Sie 04, 2021 10:15 am

"walter" napisał(a): Życzę powodzenia w oglądaniu transmisji sportowych z opóźnieniem max 90 sekund. Livescore pokazuje bramkę, a na ekranie rzut różny 😛

Aż zaplułem monitor.
Awatar użytkownika
Łysy z włosami

Łysy z włosami Śro Sie 04, 2021 10:28 am

Pol chwali, bo liczy, że tam go też zatrudnią
Awatar użytkownika
AW

AW Śro Sie 04, 2021 11:30 am

Myślcie o kodekach VP9 i AV1 - są bardziej efektywne i darmowe!!!
Awatar użytkownika
leo

leo Śro Sie 04, 2021 12:13 pm

jacyś desperaci kupią to dla ligi angielskiej i F1 za rok, ale raczej po darmowym miesiącu dadzą sobie siana, jeśli dalej będzie to hulało tak jak teraz.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Sie 04, 2021 12:51 pm

"i tak i nie" napisał(a): Broniłem tutaj Viaplay, że dobrze, że pojawia się konkurencja ale ich poziom komunikacji marketingowej to jakieś totalne nieporozumienie. Reklamy pokazujące, jak ludzie się cieszą, że Viaplay w końcu wchodzi do Polski. No tak, nic nie robiliśmy tylko na to czekaliśmy. Przypomina mi się wejście eBay do Polski. Jakbyśmy byli 3 światem i przyjmowali z otwartymi ramionami wszystko co "zachodnie". Do tego amatorszczyzna techniczna - niska jakość, opóźnienia, nie działająca telewizja live i FAQ po angielsku i nie dostosowane do rynku polskiego tylko skandynawskiego. Do tego całkowita ignorancja tego co się dzieje na ich profilu na Facebooku. Ludzie od kilku dni zadają pytania, które oni skutecznie ignoruję. Oby potencjalni klienci nie zaczęli ich ignorować. Canal+ się skumał z Netflixem i za 65 zł można mieć obie platformy, a za 10 zł więcej można mieć dodatkowo Eleven Sport...

Ale co się - za przeproszeniem - naspuszczałeś z zachwytu nad nowymi możliwościami nowej hiper ekstra platformy to twoje :-D

A wyszło zwykłe guano, bo Skandynawom się wydaje, że my mieszkamy w lepiankach i jesteśmy zacofani technologicznie.
Rozdzielczość 720p w 2021 roku to jest kpina z klientów a nie usługa - jeszcze to kretyńskie tłumaczenie - że w tylu i tylu klatkach. Prosta sprawa - jest 4K i małe opóźnienie - jest OK. Nie ma? To powinno się pokazać takiej firmie środkowy palec.
Ja płacę za sport, nie zamierzam tego robić na tej platformie:
Napiszę jeszcze raz - sport tylko w linearnych kanałach sportowych BEZ OPÓŹNIEŃ z dodatkową możliwością oglądania ONLINE - tak jak Eurosport. To ma być dodatek a nie główny sposób konsumpcji wydarzeń sportowych.

Ktoś już tu napisał #ViaDelay - tak się to powinno nazywać.
Awatar użytkownika
GiJ

GiJ Śro Sie 04, 2021 1:25 pm

34 zł miesięcznie i oni to reklamują, że kupimy tylko dla Lewego. 720p. 90 sekund. Bramkę Lewego z 90 minuty obejrzymy jak on już realnie będzie pod prysznicem.
Awatar użytkownika
nbt

nbt Śro Sie 04, 2021 3:04 pm

Również uważam, że 720p w 2021 roku to żadna rewelacja. W końcu YouTube przestał taką rozdzielczość oznaczać jako HD już rok temu :) 10 lat temu, gdy streaming startował, spoko, teraz to meh. Pytanie też jaki bitrate będzie, bo np. na takim Eurosport Playerze transmisje lecą w 1080p50 z bitrate 5,5 Mbps (kodek H.264) i widać, że trochę więcej by się przydało, albo przynajmniej przejście na VP9/AV1.
Awatar użytkownika
Dinks

Dinks Śro Sie 04, 2021 4:39 pm

Dla porównania, - player_pl 576p i zacinka do kilka sekund.
Przy łączu 120MB to nie do pomyślenia, a jednak.

Więc nie demonizowałbym 720p jeśli jest w miarę płynne.

Zresztą dla większości widzów 720 będzie nawet za dużo.
Awatar użytkownika
G35

G35 Śro Sie 04, 2021 5:22 pm

CDA JEST TWOREM PIRACKIM NIE BEDZIE TO MIAŁO ŻADNEGO PYTU TAM PO PROSTU TELEWIZJA BEDZIE TAK SPIRACONA ŻE POWINNI IM SIE DOBRAĆ
PROSZE TU NIE REKLAMOWAĆ CDA PO TO PIRACI SĄ I TYLKO POMAGACIE W PRZESTESTWU CYFROQYM PISZSCIE TYLKO O LEGALNYCH ŹRÓDŁACH TELEWIZJI
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości