WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Erazm

Krzysztof Skórzyński doradzając Dworczykowi, stracił wiarygodność. Czy dostanie drugą szansę od TVN?

Erazm Wto Wrz 21, 2021 6:12 am

No brawo. Jakie piękne słowa - wiarygodność. Telewizja, który uczestniczy w sporze politycznym jako strona i to taka, która podgrzewa emocje wspominając chociaż słowa Kolendy z puczu PO jak to "ludzie nie wytrzymają" nawet nie ociera się o wiarygodność. Skorzynskiego ukarano by uwiarygodnić ruskie maile. Taka to wiarygodność
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Krzysztof Skórzyński doradzając Dworczykowi, stracił wiarygodność. Czy dostanie drugą szansę od TVN?

Adrian Wto Wrz 21, 2021 6:17 am

Wiarygodność to on stracił kłamiąc w oświadczeniu.
Awatar użytkownika
Kazimierz

Re: Krzysztof Skórzyński doradzając Dworczykowi, stracił wiarygodność. Czy dostanie drugą szansę od TVN?

Kazimierz Wto Wrz 21, 2021 6:19 am

Jako wierny widz kanałów informacyjnych tvn, również jestem zszokowany. Mam nadzieję, że na to wszystko redaktor Skórzyński będzie miał jakieś racjonalne wyjaśnienie. Bardzo zabrakło mi odniesienia się do tej sytuacji we wczorajszych Faktach. Uważam, że dziennikarski obiektywizm obowiązuje na dobre, ale także na złe.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z pSSu

rozbawiony socjalistami z pSSu Wto Wrz 21, 2021 7:09 am

W tych komentarzach najbardziej groteskowo brzmi ślinienie lichej dziennikarki Joanny.
Ta to ma dopiero wiarygodność, że hej!
Aż się trzeba podrapać pod okiem środkowym palcem.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Wrz 21, 2021 7:12 am

O podstawili nowego trolla, który będzie teraz negował prawdziwość zajumanych ze skrzynki Dworczyka maili. Tak się składa, że jak na razie nikt nie zaprzeczył prawdziwości tych wycieków - nie zanegowano ani jednego z tych maili.
Awatar użytkownika
Adwersarz

Adwersarz Wto Wrz 21, 2021 7:34 am

Jprdl, cichodajki pseudodziennikarskie mądrzą się na temat Skórzyńskiego. Węglarczyk z Onetu ma u siebie Dziubkę, który propagandowo obsługuje Gawłowskiego - gościa oskarżonego (i najpewniej słusznie) o łapówkarstwo. TVN strażnica cnoty z historiami Kolendy, Durczoka, politruka Morozowskiego, no a o GW czy Żakowskim to nawet już nie ma co mówić. Na ich tle Skórzyński to kryształowy człowiek i dziennikarz.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Wrz 21, 2021 7:36 am

Zasada domniemania niewinności, ale prawie każdy już go skazał... Nie pachnie to wszystko ładnie, ale nie za wcześnie te wszystkie wyroki dot. KS rzucane? Nie chcę usprawiedliwiać, ale poza tym, że za wcześnie na wyrok, to taka współpraca to raczej poziom żłobka w porównaniu z tym jak taka współpraca z politykami wygląda u innych dziennikarzy. I tym że politycy nie ponoszą konsekwencji podobnych maili.
Awatar użytkownika
Tyrt

Tyrt Wto Wrz 21, 2021 7:48 am

Skóra to dobry dziennikarz i nic złego w tym nie ma, że coś tam zaopiniował - pomagając koledze za darmo. Złe jest to, że kłamał. Wiarygodność legła w gruzach
Awatar użytkownika
Ala

Ala Wto Wrz 21, 2021 8:31 am

Skórzyński kiedyś puścił w Faktach oficjalne nagranie wp.pl,na którym poslanka Zwiercan głosuje na 2 ręce jako nagranie jako cudem odnalezione przez fakty. Logo wp zakazał. I nikt z branży się nie zająknął, nie skarcił. Wiarygodność stracił już wtedy
Awatar użytkownika
Kole

Kole Wto Wrz 21, 2021 8:36 am

Joanna Lichocka stanęła w jego obronie. To co się teraz będzie działo, jak Joanna Lichocka coś przeskrobie? Co dziennikarz Krzysztof Skórzyński z tym zrobi? Jak to zrelacjonuje?
Awatar użytkownika
Lennon

Lennon Wto Wrz 21, 2021 8:43 am

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto bez grzechu. Facet uległ słabości. Otrzymał bolesną lekcję. Wierzę,że wyciągnie wnioski na przyszłość. Jeśli TVN się go pozbędzie,to mocno straci, bo ta świetny reporter.
Awatar użytkownika
pp

pp Wto Wrz 21, 2021 8:43 am

Nie uważam, że większą przewiną Skórzyńskiego było kłamstwo niż jego blatowanie się z ludźmi władzy.
Jak mam potem patrzeć na jego wywiady podczas których mam świadomość że po "ostrym grilowaniu" już poza wizją będzie taki gość spijał sobie z dziubków z takim Dworczykiem czy innym Sasinem.
Od razu to tworzy dysonans między tym co widzę a wiedzą, że są dobrymi znajomymi i być może to przedstawienie w TV to "dla ciemnego ludu który ma to kupić".

Podobno w dzisiejszym Fakcie są zdjęcia z urodzin innego "dziennikarza" (Mazurek z RMF), w których brali udział politycy, których to on "dociekliwie odpytuje". Może warto pociągnąć ten wątek i tym razem odpytać Mazurka o jego wiarygodność....
Awatar użytkownika
Uber

Uber Wto Wrz 21, 2021 8:46 am

Ale jaja. Joanna Lichocka postanowiła rzucić ołowiane koło ratunkowe koledze. Wstyd pani Skórzyński. Niech pan zobaczy, kto pana broni? Żałuję tych kilku piątków, które spędziłem w pana towarzystwie przed tv. Okazuje się, że robił pan ze mnie idiotę. ...
Awatar użytkownika
jam

jam Wto Wrz 21, 2021 9:17 am

Kris, trzymam kciuki. Dałeś ciała, ale jesteś zbyt dobrym dziennikarzem, bym umiała sobie wyobrazić, byś zniknął. A do tego bardzo dobrym człowiekiem, tak gotowym do bezinteresownej pomocy. Trzymaj się.
Awatar użytkownika
niezle

niezle Wto Wrz 21, 2021 9:31 am

"pp" napisał(a): Nie uważam, że większą przewiną Skórzyńskiego było kłamstwo niż jego blatowanie się z ludźmi władzy.
Jak mam potem patrzeć na jego wywiady podczas których mam świadomość że po "ostrym grilowaniu" już poza wizją będzie taki gość spijał sobie z dziubków z takim Dworczykiem czy innym Sasinem.
Od razu to tworzy dysonans między tym co widzę a wiedzą, że są dobrymi znajomymi i być może to przedstawienie w TV to "dla ciemnego ludu który ma to kupić".

Podobno w dzisiejszym Fakcie są zdjęcia z urodzin innego "dziennikarza" (Mazurek z RMF), w których brali udział politycy, których to on "dociekliwie odpytuje". Może warto pociągnąć ten wątek i tym razem odpytać Mazurka o jego wiarygodność....

Mazurek to kuglarz, który z polityków żyje od 20 lat. Zbiera branżowe bąki, później o jednych zapomina, a o inne pyta, z innych się śmieje. Przy okazji podbija oglądalność politykom, którzy są w 100% skompromitowani.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 72 gości