WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Raz

Re: Krzysztof Skórzyński ma prowadzić program o skokach narciarskich. „To jego pasja od dawna”

Raz Pią Paź 22, 2021 11:05 am

To nie jest poważne. Ten facet nie ma jaj i honoru. Gdyby miał, dawno trzasnąłby drzwiami.
Awatar użytkownika
Hubal

Re: Krzysztof Skórzyński ma prowadzić program o skokach narciarskich. „To jego pasja od dawna”

Hubal Pią Paź 22, 2021 11:44 am

Oceniacie go państwo zbyt surowo. Kłamstwo jest podstawą katolicyzmu, wy byście postąpili tak samo.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Pią Paź 22, 2021 12:36 pm

Słabo,dałbyś sobie już spokój z dziennikarstwem Skóra
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Pią Paź 22, 2021 12:57 pm

Za klamstwa powinien poleciec ze stacji co to za kara dla niego?
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Paź 22, 2021 1:10 pm

Szkoda, że jego pasją nie jest covid, bo w TVN24 występowałby non stop ;)
Awatar użytkownika
pracowniktvn24

pracowniktvn24 Pią Paź 22, 2021 1:54 pm

co za dno
Awatar użytkownika
edyta

edyta Pią Paź 22, 2021 1:55 pm

samul odejdz
Awatar użytkownika
Miernoty

Miernoty Pią Paź 22, 2021 9:57 pm

Jeszcze Olejnik niech przeniosa. Ona taka wszechwiedzaca, na pewno sie nada. Gadane tez ma. W jej kropce to tylko ons gada.
Awatar użytkownika
nieeeeee!!!!!!

nieeeeee!!!!!! Pią Paź 22, 2021 11:09 pm

Nastepnym programem ktory poprowadzi bedzie TAP MADL zamiast Piroga w sukience!!!O TAKO WOLNOSC WALCZYLIM!!!
Awatar użytkownika
wytrzeć podłogę

wytrzeć podłogę Sob Paź 23, 2021 3:54 am

To jest jak "Teściowa Tuska"!!! Albo lepiej, jak "Stawka większa niż szycie" z Babiarzem!!!!
Awatar użytkownika
PaulaP

PaulaP Sob Paź 23, 2021 9:48 am

Czytaj: wykopali mnie z Faktów ale aby uchronić od życia pod mostem i niespłacania kredytów, zaoferowali kiepsko płatną frajerską pracę przy skokach. Tę ofertę przyjąłem, jako że obecnie na rynku medialnym nie ma dla mnie pracy a praca dla TVP byłaby blamażem. Kocham skoki zawsze chciałem być, jednak, leśnym dziadkiem od dziennikarstwa sportowego!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości