[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Krzysztof Skórzyński po wycieku maila od szefa kancelarii premiera: nie „doradzałem” jakiemukolwiek politykowi

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KateMiddleDzwon

Krzysztof Skórzyński po wycieku maila od szefa kancelarii premiera: nie „doradzałem” jakiemukolwiek politykowi

KateMiddleDzwon Pią Wrz 17, 2021 7:29 pm

No i co zrobisz Bożenko?
Awatar użytkownika
Lgbtrtvagd

Re: Krzysztof Skórzyński po wycieku maila od szefa kancelarii premiera: nie „doradzałem” jakiemukolwiek politykowi

Lgbtrtvagd Pią Wrz 17, 2021 8:00 pm

Skorzynski to pisowiec, pis niby robi ustawe przeciw tvn, ale to pasza dla dzbanow.
Awatar użytkownika
sidor

Re: Krzysztof Skórzyński po wycieku maila od szefa kancelarii premiera: nie „doradzałem” jakiemukolwiek politykowi

sidor Pią Wrz 17, 2021 8:19 pm

26 tysięcy nieprzczytanych e-maili :-))) I milon 450 tysięcy nieodebranych połączeń. Też umiem takie myki.
Awatar użytkownika
Lello

Lello Pią Wrz 17, 2021 8:40 pm

Ostatnie wybryki Piaseckiego i Kaski KZ potwierdzają plotki krążące po stolicy o ostrej zmianie wajchy przy Wiertniczej.
Awatar użytkownika
kompromitacja

kompromitacja Pią Wrz 17, 2021 8:51 pm

Polska to skompromitowany kraj
Awatar użytkownika
Loreal

Loreal Pią Wrz 17, 2021 9:13 pm

To że mail poszedł, nie dowodzi niczego. Dworczyk mógł go wysłać przypadkiem, bo chciał go puścić to innego Krzysztofa, a adres Skrzyńskiego wskoczył przypadkiem.

Dziwne jest natomiast to, że dziennikarz oblatany w polityce ignoruje wiadomość od znanego mu polityka i nawet jej nie czyta. Może to nie jest pierwsza liga polityków, ale w końcu dziennikarz specjalizuje się w tym temacie.

To mnie zastanawia.
Awatar użytkownika
m.

m. Pią Wrz 17, 2021 10:18 pm

maile mailami, ale jak ktos wypowiadajacy sie publicznie gdziekolwiek, moze miec tak niepoprawny akcent?!
Awatar użytkownika
Kyle

Kyle Sob Wrz 18, 2021 12:05 am

Krzychu popłynął. Jestem w szoku, że jeszcze nie jest zawieszony. Tłumaczenie kompletnie od czapy.
Awatar użytkownika
nd

nd Sob Wrz 18, 2021 12:09 am

Nie zauważył maila od znajomego z KPRM. I ja mu wierzę, bo właśnie znalazłem u siebie przegapionego maila od Obamy sprzed roku. Kto bym tam zwracał uwagi na te wszystkie maile.
Awatar użytkownika
Apollo

Apollo Sob Wrz 18, 2021 12:42 am

Skróra, nie kompromituj się
Awatar użytkownika
Jane

Jane Sob Wrz 18, 2021 1:51 am

Krótki opis sytuacyjny:

- Minister reżimowego rządu prosi dziennikarza TVN o doradztwo w kwestiach medialnych
- Dziennikarz POTWIERDZA otrzymanie maila, ale twierdzi, że go nie zauważył (😆)
- Stacja, która walczy o przetrwanie z rządem udaje, że nie ma tematu i wieczorem wpuszcza dziennikarza na antenę

Słuchajcie, to może i Durczoka przywrócić? Mógł nie zauważyć, że jechał po pijaku, co nie?
Awatar użytkownika
Ntrsto

Ntrsto Sob Wrz 18, 2021 3:22 am

Kto nie wchodził na stronę TVN 24 albo nie oglądał Faktów w czwartek, ten może nie wiedzieć o co kaman. W czwartek TVN 24 oraz FAKTY podały że Michał Dworczyk miał nakłaniać premiera do podpisania z datą wsteczną decyzji o odwołaniu prezesa Prokuratorii Generalnej, co jest ewidentnym przestępstwem karnym i wbrew pozorom mega problemem. To było w mailach z dnia wcześniej. Nikt tego oprócz TVN i GW nie przepuścił (Interia, Onet, WP, RMF, ZET, co oznacza że PIS na poważnie to "zablokował") Za to TVN wystawił na swojej stronie całą armię krytycznych pytań skierowanych oficjalnie do Premiera. 1. Jaka jest procedura odwołania prezesa PG w sytuacji, gdy zostaje on powołany na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego? Kiedy powinno to nastąpić? Na jakich zasadach? Z czyjej inicjatywy: prezesa, premiera, kogoś innego? 2. Kiedy i jak wpłynęło pismo odwołujące Pana Leszka Boska? Lub/i kiedy wpłynęło pismo z rezygnacją Pana Leszka Boska z ww. funkcji? Lub jakieś inne pismo, skutkujące odwołaniem Pana Boska. ITD ITP. Dlatego ktoś doprowadził do publikacji następnego dnia kolejnego maila, tym razem kompromitującego TVN i same "źródło". I w tej sytuacji TVN musiał przyjąć stanowisko że mail do Skórzyńskiego jest fałszywy (a tym samym mail z poprzedniego dnia również), albo mail jest prawdziwy a dziennikarz TVN jest "umoczony" w pisanie odpowiedzi dla innych dziennikarzy. Pamiętajmy o najważniejszym - jeżeli była odpowiedź Skórzyńskiego, to Dworczyk, jak i źródło przecieków ją mają. To jest ostry szantaż w kierunku TVN i jej polityki ciągnięcia wątku podpisania przez premiera dokumentów ze wsteczną datą.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Sob Wrz 18, 2021 7:07 am

Ale dzięki temu wiemy, że e-mail jest prawdziwy. W końcu. A PiS dalej udaje, że nic się nie dzieje. Reżim, to reżim...
Awatar użytkownika
Kkkkk w stanie

Kkkkk w stanie Sob Wrz 18, 2021 10:36 am

Przyznam, że wyciąganie spraw sprzed dwóch lat jest dziwne. Co nie zmienia faktu, że meil poszedł. Tylko gdzie odpowiedź, bo jeśli Skórzyński nie odpowiedział, to jest czysty, i kropka. A jeśli odpowiedzi udzielił, i jest ten meil, to wtedy wtopa.
Awatar użytkownika
dup

dup Sob Wrz 18, 2021 11:03 am

"Jane" napisał(a): Krótki opis sytuacyjny:

- Minister reżimowego rządu prosi dziennikarza TVN o doradztwo w kwestiach medialnych
- Dziennikarz POTWIERDZA otrzymanie maila, ale twierdzi, że go nie zauważył (😆)
- Stacja, która walczy o przetrwanie z rządem udaje, że nie ma tematu i wieczorem wpuszcza dziennikarza na antenę

Minister pisze do dziennikarza po imieniu, zaczyna od pytania, co tamten sądzi o takich odpowiedziach, bez żadnego wprowadzenia, bez żadnego wytłumaczenia, skąd i dlaczego ta prośba. W żaden sposób nie wygląda to na cokolwiek wyjątkowego, raczej na normę między tymi panami, na jeden z wielu mejli tego typu. To tak oczywiste, że tłumaczenie pana dziennikarza żenuje podwójnie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości