WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
teef

Re: Krzysztof Wyrzykowski po 18 latach żegna się z Eurosportem, przechodzi do Polsat Sport

teef Nie Lis 10, 2019 10:29 pm

Nareszcie! Red. Wyrzykowski skutecznie zniechęcał mnie do oglądania/słuchania transmisji z jego udziałem. Jego dowcipy i powiedzonka były wprost żenujące. A przy tym wszystkim zupełny brak orientacji co się aktualnie dzieje na trasie.
Awatar użytkownika
rolop

Re: Krzysztof Wyrzykowski po 18 latach żegna się z Eurosportem, przechodzi do Polsat Sport

rolop Nie Lis 10, 2019 11:56 pm

"Zer" napisał(a): Bez Pana Krzysztofa oglądanie tdf giro czy biatlonu to już nie będzie to samo. Telewizję robią prawdziwe osobowości ale disccowery chyba tego nie wie.

A po co komu smęcenie Pana Krzysia o zameczkach?
Awatar użytkownika
kolo

kolo Nie Lis 10, 2019 11:57 pm

"L_Wro" napisał(a):
"zxc" napisał(a): Moim zdaniem zniszczenie duetu Wyrzykowski-Jaronski to strzal we wlasna stope Eurosportu.Wyrzykowski od komentowania kolarstwa,jak zauwazylem,zostawal odsuwany od jakis dwoch lat.Na biathlon przerzucam sie w takim razie na Polsat Sport.

Radio Praciaki robiło robotę na płaskich - nudnych etapach TdP

Radio Praciaki? Wtedy robiłem strefę bufetu
Awatar użytkownika
waw

waw Nie Lis 10, 2019 11:58 pm

Wyrzykowski to straszny malkontent
Awatar użytkownika
miks

miks Pon Lis 11, 2019 1:25 am

Koniec pewnej epoki. Żegnamy chyba najlepszy duet komentatorski w Polsce. To głównie dla Panów KW i TJ oglądałem biathlon. Osobno to już nie jest to samo. Zupełnie inny komentarz...

Nie spodziewałem się, że duet skończy się właśnie w taki sposób. Chciałbym Panów usłyszeć kiedyś jeszcze razem, ale to już raczej nie będzie możliwe. Pan Jaroński zostanie pewnie w Eurosporcie - w Polsacie do komentowania miałby tylko biathlon, a z to za mało. Przed Jarońskim na pewno jeszcze kilka dobrych lat komentowania i niestety, ale racjonalną decyzją będzie pozostanie w Eurosporcie.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Lis 11, 2019 11:04 am

"Pdk" napisał(a): Polsat Sport bardzo się wzmacnia ostatnio. Smokowski, Bugno, Wyrzykowski... Brawo.

no, tylko szkoda że np. Smokowskiego częsciej nie wykorzystują w PS. Jakoś go mało tam widzę.
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Pon Lis 11, 2019 11:05 am

Czyli powoli wyjaśnia się przyszłość pani Moniki Pietkiewicz-Richardson-Zamochowskiej.
Awatar użytkownika
fan

fan Pon Lis 11, 2019 2:42 pm

Wyrzykowski nadaje się do oprowadzania grup emerytów po Francji. Kolarstwem niech się zajmie fachowiec czyli Baranowski
Awatar użytkownika
m.

m. Pon Lis 11, 2019 3:52 pm

Z eurosportu powoli nie zostaje już nic, poza sezonym zimowym od rana do nocy albo snooker, albo mało wazne wyscigi kolarskie. Lekkoatletyka poszatkowana reklamami, ze ogladac sie nie daje, tenisa poza szlemami tez odpuscili, kiedys na WTA opierała sie ta stacja. Obecnie poza snookera i kolarstwo nie wychodzą. Maja prawa do igrzysk, dwa tygodnie na dwa lata i to wszystko. Kadrowo tez robi sie biednie bo po prostu nie ma czego tam komentować. W Polsacie z Weroniką Nowakowską (mnostwo wiadomosci ze swiatka i niuansów dyscypliny) - ostatnio biathlon ogldalo sie i tak znacznie lepiej niz reklamy w Europsorcie, a teraz bedzie wilk syty (Wyrzykowski_) i owca cała (bez reklam). I tez widac roznice jak z Szaranowiczem obchodziła sie TVP, jak z Wyrzykowskim ES.
Awatar użytkownika
Gertruda z Chebzia

Gertruda z Chebzia Pon Lis 11, 2019 4:31 pm

Ostatnie 2 lata pan Wyrzykowski już nie nadążał za akcją biathlonu mylił okrążenia, fakty. Red. JARONSKI nadrabial merytoryką. Bardziej myślałam o emeryturze dla red. Wyrzykowskiego niż o takim odejściu. Na Polsat nieraz sie przełączalam tez dobre komentarze i mniej reklam.
Oby red. Jaronski pozostał w Eurosporcie i w duecie
Awatar użytkownika
fan

fan Pon Lis 11, 2019 6:29 pm

Szymczak out - brawo. Jeszcze za nim wysłać Gaca i Mielcarka.
Awatar użytkownika
Sportfan

Sportfan Wto Lis 12, 2019 11:36 am

A czego się spodziewać, jak ES zarzadza księgowa i asystent pani prezes? Takie mają pojęcie o sporcie...
Awatar użytkownika
olo

olo Wto Lis 12, 2019 12:12 pm

Wyrzykowski megaloman
Awatar użytkownika
o

o Wto Lis 12, 2019 1:46 pm

niestety przynudza strasznie Najwikesza wpadka kiedy jeden z kolarzy pokiereszował ciało o druty kolczaste a pan skomentował ze nic sie niestało
Awatar użytkownika
Tomo Voo

Tomo Voo Wto Lis 12, 2019 4:00 pm

"tadzio" napisał(a): Znakomita informacja że nie będzie przynudzał na TdF. Zero wiedzy co się dzieje w peletonie. Wyrzykowski to wieczne grupetto. Uff !!!

Popieram w 100%. Pan Wyrzykowski zatrzymał się mentalnie na latach 80-tych i jego komentarz kaleczył ten piękny sport. Bravo za tę decyzję!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości