WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zdzislawwroblewski

Kto ma płacić abonament?

zdzislawwroblewski Czw Gru 02, 2004 10:21 am

Kto mi wyjaśni,za co mam płacić?
Za oglądanie żydowskiej kultury?
Wszystkie media są nią przepojone.W radiu-Wajs,w tv-bez
komentarza.
Awatar użytkownika
Ruda Mania

Abonament

Ruda Mania Czw Gru 02, 2004 5:02 pm

Abonament bede płacic jak nasz rzad wdupe pierd......... raz przestanie krasc z panstwowej kasy , nie bedzie mafi jak jest teraz dwa to jak bede wiecej zarabiac , kto ustala tak niskie renty ,emerytury i zasłki przed emerytura nasz rzad wiec prosze zwrucic sie donich niech wam te złodzieje zapłaca ten abonament za tych co niepłaca ,bo niemaja z czego placic mam swiadczen przed emerytura 520 zaplace mieskanie swiatło i gaz i na cały miesiac my sie zostaje 110 zl i jescze ztego mam zaplacic wam zlodzieje abonament chyba was tam juz wszystkich pojeba.. nadobre madry Hałsner te zasłki i swiadczenia ustalal idzie doniego niech wam zapłaci z tych 110 zl nie zapłaciłam i nie zapłace niech mnie wszystke złodzieje i cała mafia co kradnie pocałuje wta częsc ciała gdzie słonice nie dochodzi ( w du..) spadac złdzieje.
Awatar użytkownika
Piotr Miecznikowski

Skasować abonament!

Piotr Miecznikowski Czw Gru 02, 2004 6:03 pm

Uważam, że należy skasować ten dodatkowy podatek. Przecież płacimy za posiadanie odbiornika, a nie za oglądanie TVP. A są tacy którzy żyją wyłącznie płytami DVD lub ofertą tvnowo-polsatową-trwamową-maryjową.
Wprowadzić nadajniki cyfrowe! Każdy posiadacz i użytkownik płaciłby tylko tej stacji, którą w danym momencie oglądał. Ktoś cały czas włącza Trwam, całą pulę przekazuje do ojca Rydzyka. Ktoś cały czas ogląda Polsat, to całą pulę przekazuje do Solorza. itd. etc.
Awatar użytkownika
Dobromir

Sprzeczne z prawem UE

Dobromir Czw Gru 02, 2004 7:49 pm

Kazdy z tych projektow jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej n/t pomocy publicznej.

Ciekawe co zrobia jak za 2 lata przyjdzie Komisja Europejska i kaze mediom panstwowym oddac kase...?
Awatar użytkownika
Tomek Wiśniewski

Dlaczego płacić za coś co inni utrzymują

Tomek Wiśniewski Czw Gru 02, 2004 10:41 pm

Dlaczego ja mam płacić za 2 kanały tv , które moim zdaniem są kiepskie- emitują reklamy!!! tak jak prywatne stacje.
Prywatne stacje się utrzymują bez abonamentu! Mają o wiele gorszą sytuację , bo wbijają się na rynek i pozyskują klijentów, a jednak dają radę rozwijać się i oferują o wiele atrakcyjniejszą ramówkę niż TVP.
Dla mnie powinno się zlikwidować TVP, może tego nie być!!!
Ale inni wolą nabijać kieszeń kosztem ogółu! Banda złodziei...!
Awatar użytkownika
Tomek_N

Mnie sie podoba ten projekt.

Tomek_N Pią Gru 03, 2004 12:13 pm

__
Awatar użytkownika
Majkel

Na chłopski rozum

Majkel Pią Gru 03, 2004 12:18 pm

Odbiornik TV posiada ponad 90% Polaków. Nawet jeśli tylko 10% ludzi płaciłoby abonament w obecnej wysokości (a na pewno płaci dużo więcej), to i tak TV ma ponad 40 MILIONÓW złotych miesięcznie. Mało? Co oni robią z tymi pieniędzmi? Nadają tylko stare powtórki i tanie typu ględzenie w studio. Powinno się im kategorycznie zabronić emisji reklam, bo jak widzę, że przy tak olbrzymim miesięcznym zysku z abnonamentu nie potrafią się utrzymać czterech NĘDZNYCH kanałów, to śmiać mi się chce.
Awatar użytkownika
Precz z

abonamentem!!!

Precz z Sob Gru 04, 2004 5:06 pm

To ukryty podatek!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości