[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kuba Strzyczkowski testowo z popołudniową audycją w Radiu 357. Będą telefony od słuchaczy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
koń trojański

Kuba Strzyczkowski testowo z popołudniową audycją w Radiu 357. Będą telefony od słuchaczy

koń trojański Pią Lis 13, 2020 7:14 am

To ten co udawał, że można zaufać Kamińskiej i Czabańskiemu?
Awatar użytkownika
Antysłuchacz

Re: Kuba Strzyczkowski testowo z popołudniową audycją w Radiu 357. Będą telefony od słuchaczy

Antysłuchacz Pią Lis 13, 2020 8:00 am

Już nie umiem się doczekać! Wybiorę numer i porozmawiam sobie z Panem Kubą. O matko, jakiż ja jestem podniecony, że Pan Kuba będzie sobie rozmawiał ze słuchaczami. Toż to normalnie sztos sztosów. To taki przedświąteczny prezent dla ludzi po strajku kobiet i napier..nkach z narodowcami. A i Mateusz lockdown odwołał więc i Kuba powrócił. Ależ cudowny się piątek 13go zapowiada!
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Kuba Strzyczkowski testowo z popołudniową audycją w Radiu 357. Będą telefony od słuchaczy

Pawel Pią Lis 13, 2020 8:02 am

W Dniu 11.11.20 radia publiczne oraz RMF i Zet o 12.00 nadały hymn polski.Moze jakieś jeszcze inne stacje to dokonały?
Awatar użytkownika
Maja

Maja Pią Lis 13, 2020 8:32 am

"koń trojański" napisał(a): To ten co udawał, że można zaufać Kamińskiej i Czabańskiemu?

I wielbiciel Kurskiego, tego od Kurwizji!
Awatar użytkownika
zenada

zenada Pią Lis 13, 2020 8:34 am

A niech sobie nadaje, beze mnie!
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Lis 13, 2020 8:47 am

Uwaga będą TELEFONY od słuchaczy. Witamy w XXI wieku.
Awatar użytkownika
Anna G

Anna G Pią Lis 13, 2020 10:20 am

I ten co chciał mojego powrotu do Trojki?
Ale sie nie zgodziłam.
Awatar użytkownika
pokolenie Trójki

pokolenie Trójki Pią Lis 13, 2020 10:29 am

Nie ma szans utrzymać radia z datków, właśnie z tego powodu kończy halo radio. Radio 1234 już odczuwa braki w gotówce, a to dopiero początek. Radio Stary Świat zebrało najwięcej, ale dlatego, że było pierwsze. Co się jednak stanie jeśli Kaczor odejdzie z polityki, a nienawiść do niego nie będzie już motorem wpłat.
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Pią Lis 13, 2020 10:36 am

Dajcie sobie spokój z tymi zabawami w żebraniny
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lis 13, 2020 10:42 am

"zenada" napisał(a): A niech sobie nadaje, beze mnie!
\
To po kiego grzyba się odzywasz ??
Awatar użytkownika
Aborygen

Aborygen Pią Lis 13, 2020 11:00 am

Czekam z niecierpliwiścią a dla nie di wiarków to się musi udać bo tworzą to radio ludzie z pasją
Awatar użytkownika
Jack Great

Jack Great Pią Lis 13, 2020 11:37 am

Komu się nie podoba, to po co tu wchodzi na tą stronę informującą o Radio 357. Proszę Was idźcie na strony innych stacji, które lubicie i uwielbiajcie Pana.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Pią Lis 13, 2020 12:08 pm

Powodzenia.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pią Lis 13, 2020 2:30 pm

"zenada" napisał(a): A niech sobie nadaje, beze mnie!

Tak właśnie będzie. Zgodnie z Twoim życzeniem :D
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pią Lis 13, 2020 2:31 pm

"Kuba" napisał(a): Uwaga będą TELEFONY od słuchaczy. Witamy w XXI wieku.

Aha, czyli Ty już nie masz żadnego telefonu i z nikim w ten sposób nie rozmawiasz? Smartfon też masz bez funkcji telefonu, jak rozumiem.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości