WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Juras

Kuba Wątły ostro o pośle PiS w Superstacji, odcinek znika z sieci. „Błąd techniczny”

Juras Pią Kwi 08, 2016 1:43 am

Pan redaktor Wątły ma poglądy zbieżne z Gazetą Wyborczą i TVN dlatego nie dziwi mnie jego wrogość do PISu.
Internauci zauważyli, że tego odcinka nie można obejrzeć na stronie kanału a to ciekawe czyżby Superstacja cenzurowała kontrowersyjne wypowiedzi swoich dziennikarzy ?
Superstacja zapomniała o tym że w internecie nic nie ginie i kontrowersyjne wypowiedzi pana Wątłego można jeszcze raz posłuchać.
Awatar użytkownika
homo sapiens

Re: Kuba Wątły ostro o pośle PiS w Superstacji, odcinek znika z sieci. „Błąd techniczny”

homo sapiens Pią Kwi 08, 2016 6:37 am

"wątła jego kultura"
Awatar użytkownika
Tom2

Re: Kuba Wątły ostro o pośle PiS w Superstacji, odcinek znika z sieci. „Błąd techniczny”

Tom2 Pią Kwi 08, 2016 8:41 am

"Juras" napisał(a): Pan redaktor Wątły ma poglądy zbieżne z Gazetą Wyborczą i TVN dlatego nie dziwi mnie jego wrogość do PISu.
To nie jest prawda, dziennikarz jest kontrowersyjny ale jedzie równo i po Agorze i po PiSie i po PO. Rzadko go oglądam bo jest egzaltowanie przemądrzały i nieraz bufoniasty, ale co jak co stronniczości mu zarzucić nie można
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Kwi 08, 2016 8:45 am

"Juras" napisał(a): Pan redaktor Wątły ma poglądy zbieżne z Gazetą Wyborczą i TVN dlatego nie dziwi mnie jego wrogość do PISu.
Internauci zauważyli, że tego odcinka nie można obejrzeć na stronie kanału a to ciekawe czyżby Superstacja cenzurowała kontrowersyjne wypowiedzi swoich dziennikarzy ?
Superstacja zapomniała o tym że w internecie nic nie ginie i kontrowersyjne wypowiedzi pana Wątłego można jeszcze raz posłuchać.

Albo nie oglądasz i się wypowiadasz, albo oglądasz, ale nie rozumiesz...
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Kwi 08, 2016 9:32 am

Ciekawe, z kogo ten poseł PiS się narodził, bo nie z Czartoryskich (jego pierwotne nazwisko - Czartoryjski, z "j" w środku, pochodzi z łomżyńskiego plebsu)
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Pią Kwi 08, 2016 10:08 am

Dalej nie ma tego odcinka
Awatar użytkownika
009

009 Pią Kwi 08, 2016 10:31 am

Ja bym &#%@ pozwał jak tak bardzo tego chce.
Awatar użytkownika
nie wymażą tego z sieci

nie wymażą tego z sieci Pią Kwi 08, 2016 10:38 am

z internetu nic nie ginie ;)
Awatar użytkownika
kolo

kolo Pią Kwi 08, 2016 10:58 am

Tak to jest, jak się w telewizji pozwala mówić ludziom, którzy nie ogarniają tematu. Ten człowiek się szczerze oburza, gdyż nie potrafi zrozumieć sensu wypowiedzi. Przy okazji wychodzi jego kultura. To dlatego, że nie jest człowiekiem garbatym, wręcz przeciwnie...
Awatar użytkownika
Maniek

Maniek Pią Kwi 08, 2016 11:41 am

Dawać ten odcinek
Awatar użytkownika
Spoko koleś

Spoko koleś Pią Kwi 08, 2016 12:35 pm

I co miał być dziś program z poniedziałku i ciągle brak
Awatar użytkownika
Marności

Marności Pią Kwi 08, 2016 3:46 pm

Medialne marności , robiące za "dziennikarzy" są w stanie uczynić WSZYSTKO , byle zaistnieć :D
Ten wątły Kubuś , jedyne co ma do "powiedzenia", to bluzganie i stawianie medialnego klocka :)
Ten biedny wątły Kubuś oraz jemu podobni, nawet nie dostrzegli że robienia za "dziennikarza" we współczesnych mediach RP , to nic innego jak wiocha :D
Awatar użytkownika
jac

jac Pią Kwi 08, 2016 6:02 pm

Wątłemu odpala, może za dużo bierze? nawet jego rozmówcy są zażenowani. Przestałem oglądać, na tabloid szkoda czasu.
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Sob Kwi 09, 2016 1:10 pm

Ja nie mam problemu. Nigdy nie oglądam Superstacji. U mnie nie na jej w Ulubionych.
Awatar użytkownika
Donek

Donek Sob Kwi 09, 2016 4:55 pm

Jaka stacja taki dziennikarz:).
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości