WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
belzebub

Re: Kuba Wątły uruchamia internetowe Halo.Radio. Potrzebuje miesięcznie 100 tys. zł, ma już jedną trzecią

belzebub Wto Paź 01, 2019 6:55 pm

wątła prawda wątłą dobę :D
Awatar użytkownika
@

Re: Kuba Wątły uruchamia internetowe Halo.Radio. Potrzebuje miesięcznie 100 tys. zł, ma już jedną trzecią

@ Wto Paź 01, 2019 6:56 pm

Hipstersko tak. Ach !
Te brody, te pozy LOL
Awatar użytkownika
tenor

tenor Wto Paź 01, 2019 7:02 pm

Do Śpiewaka nic nie mam, ale tak jak wyżej ktoś wspomniał to polityk, medium bez polityków? Coś panie Kuba nie spina , tak samo jak z tą uprawą soi i kukurydzy, przez tydzień gadał, argumenty odbijały się jak o ścianę, ale posłuchał kogoś kto mu prawdę powiedział i zmienił zdanie. No jaja XD To się samo zaora, albo poleci narcystycznie i się pożre z innymi, albo patrz punkt pierwszy...
Awatar użytkownika
Maciek z Klanu

Maciek z Klanu Wto Paź 01, 2019 7:26 pm

Kuba zapraszam do zespołu, będziesz pan pasować. :)
Awatar użytkownika
Pytanie

Pytanie Wto Paź 01, 2019 7:46 pm

A dyskusje w stylu tej ub. rocznej z profilu KWTV beda ? Mam na mysli prymitywne obrazanie Marty Lempart i Dziewuch ?
Albo filmiki w stylu robienia sobie beki ze starszego, wierzacego pana ?
Awatar użytkownika
wiosk

wiosk Wto Paź 01, 2019 7:57 pm

"Pytanie" napisał(a): A dyskusje w stylu tej ub. rocznej z profilu KWTV beda ? Mam na mysli prymitywne obrazanie Marty Lempart i Dziewuch ?
Albo filmiki w stylu robienia sobie beki ze starszego, wierzacego pana ?

bedom ino waski jest zbyd konski
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Paź 01, 2019 10:34 pm

"Rebob" napisał(a): Po pierwsze- radio pt Medium Obywatelskie istniało kilka lat,zakończyło działalność ok 3-4 lat temu. Redakcja i rozgłośnia mieściły się w Warszawie przy ulicy Dobrej.Często tam występowałem,ostatnio z Potrem Ikonowiczem. Po drugie - czy dalej nadaje radio Bajka, tworzone m.in.przez KW. Po trzecie - życzę powodzenia mimo wielu wątpliwości

Radio Medium Obywatelskie? Z hucpiarską prezeską na czele? No, nie dziwię się, że długo to nie trwało... Jak i wszelkie projekty z udziałem tej osoby.
Awatar użytkownika
Moje Imię Nick

Moje Imię Nick Śro Paź 02, 2019 8:08 am

"Jango" napisał(a): Ja się chętnie dołorzę, bo widzę, że powstało radio dla mnie, na wysokim poziomie.

Fakt, wypadałoby podnieść Twój poziom ortografii.
Awatar użytkownika
enum

enum Śro Paź 02, 2019 8:30 am

No raczej dopiero.I na sciepe.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Paź 02, 2019 2:07 pm

"Dev" napisał(a):
"Informatyczka" napisał(a): Witam, bacznie obserwuję działalność Kuby Wątłego, widzę to tak, w pewnym okresie kiedy wszyscy w SS wiedzieli że nadchodzą zmiany pan Kuba zaczął działać w mediach społecznościowych, wiedział że nadchodzi niedobre, zebrał ludzi, zebrał pieniądze i tak oto ekipa z SS ma teraz przez fundację zatrudnienie. Sprawdziłam stronę, sprawdziłam aplikację, widzę jak wygląda studio, fajnie, pracą wolontariatu i niskimi cenami pan Kuba stworzył sobie miejsce do pracy Strona to koszt ok 4000 zł, konto premium na YT sami sprawdźcie ile kosztuje a z tego co pamiętam to radio z wizją miało być na autorskim systemie. Więc 100 000 zł co miesiąc ? Za co, skoro sprzęt już jest zakupiony, strona i aplikacja działa? Potrzeba pieniędzy co miesiąc na opłatę serwera, YT, oraz miejsce po taniości - bo na fundacje to koszt do 7 000 zł, czy się mylę? Ładnie panie Kubo Zaraz będzie że troll, że jakaś niesprzyjająca siła - nie, po prostu zdrowy rozsądek. Pozdrawiam halo.ściema

Faktycznie możesz mieć rację, aż pogrzebałem z ciekawości, następujące wnioski:
- serwer na OVH gdzie jest strona, maksymalny plan 47,99 PLN netto / m-c (59,03 PLN brutto)
- strona z której leci muzyka (radio.co) - $49/ mo czyli 196 zł /m-c "format":"MP3","bitrate":128 (czyli najniższa jakość jak i plan)
- Abonament na YouTube’a to koszt 23,99 zł/mies.
- co rok odnowa domeny koszt ok. 150 zł
- siedziba, prąd internet media, max 5000 zł /mies.
- skoro podcasty są na YT jak i reszta to po co serwerownia żeby robić backup, wtf ?!

Więc skoro już jest strona, studio, sprzęt to tak, możesz mieć rację 7000 zł/ mies. a co z resztą 93000 zł ?? Na jakieś "usługi informatyczne", jak pan Korwin ?? Czy może na usługi marketingowe, znajomych ?? Tak moi mili w świetle prawa, a tu co gorsza w świetle mitycznej obywatelskości, transferuje się pieniążki, legalnie, z Waszej kieszonki do tej drugiej. ;] Dziękuję za uwagę.

Nie policzyłeś wypłat dla inwentarza żywego.
Awatar użytkownika
@do pankracego

@do pankracego Śro Paź 02, 2019 2:22 pm

Czyli te 93 tys złotych które zostają to maja być na pensje dla tego małego zespołu? No niezle pensyjki sobie wymyślili.
Awatar użytkownika
Greta

Greta Śro Paź 02, 2019 3:05 pm

No ...obywatelskie pensyjki.... ;)
Awatar użytkownika
@Greta

@Greta Śro Paź 02, 2019 10:27 pm

Eliza, nie zazdrość.
Awatar użytkownika
Su

Su Śro Paź 02, 2019 10:57 pm

Eliza raczej nie musi zazsrosxic.
Ja chociaz zatrudniają....a Kuba wiecznie splukany .
Awatar użytkownika
Iglo

Iglo Czw Paź 03, 2019 8:14 am

"tarpan" napisał(a): Czyli jeszcze jedno radio lewicowe. Dziękuję, postoję.
Takie niszowe, skrojone TOK FM...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość