WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol

Re: Kuba Wątły uruchamia internetowe Halo.Radio. Potrzebuje miesięcznie 100 tys. zł, ma już jedną trzecią

Karol Wto Paź 01, 2019 9:44 am

Jak to „Pierwsze radio do gadania”, przecież istnieje choćby Tok FM... Trochę nieprawdziwy ten slogan.
Awatar użytkownika
Jango

Re: Kuba Wątły uruchamia internetowe Halo.Radio. Potrzebuje miesięcznie 100 tys. zł, ma już jedną trzecią

Jango Wto Paź 01, 2019 9:49 am

Ja się chętnie dołorzę, bo widzę, że powstało radio dla mnie, na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
asa

asa Wto Paź 01, 2019 9:59 am

"Jango" napisał(a): Ja się chętnie dołorzę, bo widzę, że powstało radio dla mnie, na wysokim poziomie.

wysokim poziomie bełkotu.
dokładaj się
Awatar użytkownika
PIOTR-PIOTR

PIOTR-PIOTR Wto Paź 01, 2019 10:02 am

W końcu coś wartościowego na "polskim" YT.
Awatar użytkownika
Cez

Cez Wto Paź 01, 2019 10:40 am

"Karol " napisał(a): Jak to „Pierwsze radio do gadania”, przecież istnieje choćby Tok FM... Trochę nieprawdziwy ten slogan.

Uważasz, że gadanie z politykami to gadanie? Tokfm jest tubą po drugiej stronie barykady tvpis, to nie medium a tuba.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Paź 01, 2019 10:50 am

Więcej italo disco i synth popu poproszę :) Pozdrawiam słuchaczy iredaktorów halo.radio. Miło was się słucha.
Awatar użytkownika
Zoe

Zoe Wto Paź 01, 2019 10:51 am

Ja się chętnie dołorzę, bo widzę, że powstało radio dla mnie, na wysokim poziomie.

Jango2019-10-01 09:49

Dzissssass synek.....najpierw kup sobie słownik ort.
Tymczasem robisz antyreklame omg
Dla Ciebie wysoki poziom to dla innego podloga.
Awatar użytkownika
Informatyczka

Informatyczka Wto Paź 01, 2019 11:05 am

Witam, bacznie obserwuję działalność Kuby Wątłego, widzę to tak, w pewnym okresie kiedy wszyscy w SS wiedzieli że nadchodzą zmiany pan Kuba zaczął działać w mediach społecznościowych, wiedział że nadchodzi niedobre, zebrał ludzi, zebrał pieniądze i tak oto ekipa z SS ma teraz przez fundację zatrudnienie. Sprawdziłam stronę, sprawdziłam aplikację, widzę jak wygląda studio, fajnie, pracą wolontariatu i niskimi cenami pan Kuba stworzył sobie miejsce do pracy :) Strona to koszt ok 4000 zł, konto premium na YT sami sprawdźcie ile kosztuje a z tego co pamiętam to radio z wizją miało być na autorskim systemie. Więc 100 000 zł co miesiąc ? Za co, skoro sprzęt już jest zakupiony, strona i aplikacja działa? Potrzeba pieniędzy co miesiąc na opłatę serwera, YT, oraz miejsce po taniości - bo na fundacje to koszt do 7 000 zł, czy się mylę? Ładnie panie Kubo :) Zaraz będzie że troll, że jakaś niesprzyjająca siła - nie, po prostu zdrowy rozsądek. Pozdrawiam halo.ściema
Awatar użytkownika
kacper

kacper Wto Paź 01, 2019 11:18 am

noo obywatelsko : D
Awatar użytkownika
Xxzz

Xxzz Wto Paź 01, 2019 11:23 am

Jak bede miala 100 patykow/m
to też rozwinę skrzydla.
Co za utopijny projekt.
Kogo stac na tak drogie radio bez sponsorow.........
Awatar użytkownika
kacper

kacper Wto Paź 01, 2019 11:27 am

"Xxzz" napisał(a): Jak bede miala 100 patykow/m
to też rozwinę skrzydla.
Co za utopijny projekt.
Kogo stac na tak drogie radio bez sponsorow.........

jakie drogie jak wszystko juz zrobione, wyzej dobrze napisane, zwykla sciema, medium obywatelskie to byl polityczny profil, a tu nie, wybrani goscie przez jasniepanujacego watlego, pewnie bedzie blokowac jak u siebie na fb, z checia fakturki uslug informatycznych zobacze wieje lipa jak konfederacja
Awatar użytkownika
crs

crs Wto Paź 01, 2019 11:33 am

Ale jingle to to ma z lat 90, albo i 80 jeszcze
Awatar użytkownika
kacper

kacper Wto Paź 01, 2019 11:33 am

"Palnik" napisał(a): Potrzebuje miesięcznie 100 tys. zł? Niech reklamy zacznie sprzedawać w takim razie w tym swoim "radio"
Czy zrozumiecie, że internet to nie eter i nigdy nim nie będzie?
Wątły weź się do uczciwej roboty, gdzieś na poczcie albo coś takiego

No przeciez ma uczciwa, za hajs ludzi...
Awatar użytkownika
Sluchacz

Sluchacz Wto Paź 01, 2019 11:34 am

"Karol " napisał(a): Jak to „Pierwsze radio do gadania”, przecież istnieje choćby Tok FM... Trochę nieprawdziwy ten slogan.

Tylko tu nie bedzie reklam to pierwsze medium obywateskie noezalezne od nikogo
Awatar użytkownika
Rebob

Rebob Wto Paź 01, 2019 11:49 am

Po pierwsze- radio pt Medium Obywatelskie istniało kilka lat,zakończyło działalność ok 3-4 lat temu. Redakcja i rozgłośnia mieściły się w Warszawie przy ulicy Dobrej.Często tam występowałem,ostatnio z Potrem Ikonowiczem. Po drugie - czy dalej nadaje radio Bajka, tworzone m.in.przez KW. Po trzecie - życzę powodzenia mimo wielu wątpliwości
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość