[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Kuba Wojewódzki” stracił widzów, ale jest liderem. Hitem Luxuria Astaroth

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
k

„Kuba Wojewódzki” stracił widzów, ale jest liderem. Hitem Luxuria Astaroth

k Czw Mar 20, 2014 9:51 am

porzygac się można to medialny rynsztok
Awatar użytkownika
olo

Re: „Kuba Wojewódzki” stracił widzów, ale jest liderem. Hitem Luxuria Astaroth

olo Czw Mar 20, 2014 11:42 am

Nie wiem kto ogląda program tego 50-letniego prawiczka, który tak niewiele mądrego ma do powiedzenia. Toć to czysty masochizm!
Awatar użytkownika
rex

rex Czw Mar 20, 2014 11:53 am

Hitem byli Paranienormalni, a nie pusta Luxuria.
Awatar użytkownika
will

will Czw Mar 20, 2014 11:59 am

widzę, że nawet wirtualnemedia.pl idą za klikalnością - jak natemat.pl i inne portale
jeśli piszecie, że hitem była Luxuria to macie poparcie w badaniach?
bo ja osobiście włączyłem program ze względu na Paranienormalnych
ale o nich nikt w leadzie nie wspomni bo klikalność byłaby mniejsza...
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Mar 20, 2014 1:09 pm

Resortowe dziecko. Wojewódzki edukację zakończył na liceum. Tak samo jak i rozwój intelektualny.
Awatar użytkownika
HK68

HK68 Czw Mar 20, 2014 1:32 pm

Cytuję:-"porzygać się można to medialny rynsztok",ale innych tego typu wypowiedzi już cytować nie warto.Ukończyłem dwa kierunki,ale nie zauważyłem,żeby red.Kuba Wojewódzki nie szanował prawideł języka ojczystego i kiedykolwiek wykazał, że jest niedoukiem.Wręcz przeciwnie.Pan Wojewódzki wypracował swój ciekawy,niepowtarzalny styl,zaprasza do studia osobowości z różnych dziedzin kultury,nauki,muzyki , sportu i tp., a takich rodzimych "krytykantów" ma w głębokim poważaniu."Pisać każdy może,ale byłoby ciekawiej,gdyby jakieś chamidło zastanowiło się nad tym ,co, jak i o kim bazgroli.
Awatar użytkownika
Niehejter

Niehejter Czw Mar 20, 2014 1:51 pm

Dołączam do wcześniejszych opinii - ludzie oglądali ten program dla Paranienormalnych, którzy zapewnili genialny odcinek. Luxoria z jej drżącymi rękami i wypowiedziami prosto z gimnazjum ... to nie ta bajka
Awatar użytkownika
robo

robo Czw Mar 20, 2014 1:59 pm

nie pojmuję, jak można pisać w tytule tego artykułu takie bzdury. żadna Luxuria tylko Paranienormalni nakręcili ten program. kiedy zobaczyłem reklamę tylko to mnie skusiło. a ten czort-drugi gość nic dla mnie nie znaczył i uznałem, że to kolejny lans i tak musi być u wojewody. ta cała Luxuria wyglądała jak pokopana przed chwilą prądem. nic nie reprezntowała, tylko i wyłącznie bezdenną młodzieńczą tępotę.
Awatar użytkownika
zen

zen Czw Mar 20, 2014 2:49 pm

Mój tvn-ik liderem bravo oby tak dalej
Awatar użytkownika
parkingowy

parkingowy Czw Mar 20, 2014 2:54 pm

Paranienormalni rulez! a jakaś tam luxuria to nawet nie rozumiała pytań Wojewódzkiego, które jej zadawał.
massakra to dziewczę
Awatar użytkownika
kotul

kotul Czw Mar 20, 2014 9:24 pm

Pisiory obsiadly wątek ;-)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Mar 21, 2014 2:35 pm

Ta dziewczyna to rynsztok !!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości