WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

Kurdej-Szatan, „Ruda” i Kordas wśród uczestników „Dancing with the Stars 10”, jury bez Aleksandry Jordan (wideo)

Ja Pią Sie 16, 2019 7:48 am

Znam 6 gwiazd....
Pamietaci jak ten program co tydzien miał prawie 7 milionów widzów na TVN kilka lat temu?
Teraz jak dobije do trójki to jest sukces.
Awatar użytkownika
Spike

Re: Kurdej-Szatan, „Ruda” i Kordas wśród uczestników „Dancing with the Stars 10”, jury bez Aleksandry Jordan (wideo)

Spike Pią Sie 16, 2019 7:59 am

A może by tak zmiana nazwy na „Taniec z nieznajomymi” bądź „Taniec ze wschodzącymi gwiazdami”😉
Awatar użytkownika
Ian

Re: Kurdej-Szatan, „Ruda” i Kordas wśród uczestników „Dancing with the Stars 10”, jury bez Aleksandry Jordan (wideo)

Ian Pią Sie 16, 2019 8:21 am

Plotki się potwierdziły? Ola Jordan jest w ciąży i dlatego nie będzie jej w jury tej edycji TzG
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Sie 16, 2019 8:23 am

Krytykowanie programu, że przy swojej 23 edycji nie ma w swoim składzie wielu gwiazd, świadczy o małym rozeznaniu w polskim show biznesie i jest poprostu śmieszne. Nie mamy tych gwiazd nieskończenie wiele, kiedyś musiał zrobić się deficyt. A nie zakończą programu, bo wciąż potrafi wyciągnąć 3 mln widzów. Ciekawe, czy wy byście skasowali program, który zbiera taką widownię i jest bardzo dochodowy.
Pozostając przy temacie widowni, to porównywanie wyników edycji TVN-owskich do Polsatowskich jest bez sensu. Teraz nawet w TVN-ie program miałby góra 3,5 mln. Cyfryzacja zrobiła swoje. W czasach, gdy TzG zbierał 6 mln, było do wyboru max 5 kanałów. Teraz darmowo mamy ich prawie 30. Nie wspomnę już o tym, że po tylu latach program miał prawo się poprostu znudzić sporej liczbie widzów.
Awatar użytkownika
wic

wic Pią Sie 16, 2019 8:27 am

"Ja" napisał(a): Znam 6 gwiazd.... [...]
Ja tylko 4 znam. Już parę edycji temu zastanawialiśmy się, kto jest większą gwiazdą: "gwiazda" czy tancerz...
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Pią Sie 16, 2019 9:24 am

ja chcę Olę Jordan
Awatar użytkownika
studencik

studencik Pią Sie 16, 2019 9:25 am

Bez Oli Jordan to nie będzie już to samo, ona wnosiła świeżość i amerykańskość, przywróćcie Olę Jordan
Awatar użytkownika
dżentelmen

dżentelmen Pią Sie 16, 2019 9:28 am

A tak ją polubiłem, wniosła coś nowego do programu i ożywiła jury, Ola wróć
Awatar użytkownika
Po31

Po31 Pią Sie 16, 2019 10:19 am

Nie tylko w tej edycji urodzi i też nie wiadomo czy wróci a macierzyństwo?
Awatar użytkownika
Romero

Romero Pią Sie 16, 2019 10:34 am

Program "Tancerze i nieznani", Btw nazwisko Szatan, przepraszam ale już mdli mnie jak jest wszędzie i ciągnie za sobą męża. Robią się takie kliki pseudo talentów począwszy od Królikowski, Chajzer, Gessler itd.
Awatar użytkownika
lovelas

lovelas Pią Sie 16, 2019 4:13 pm

Ola Jordan spoko laseczka, przywróćcie ją. odmłodziłą jury
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Sie 16, 2019 5:07 pm

Kordas wygrał przecież Agenta. Był moim faworytem.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Sie 16, 2019 7:08 pm

Ola Jordan the best, niech wraca, jest spoko
Awatar użytkownika
Aleksy

Aleksy Sob Sie 17, 2019 7:44 am

Ta blondi w jury była w porzo, dajcie ją z powrotem
Awatar użytkownika
sebaaa

sebaaa Nie Sie 18, 2019 1:40 am

po samych nazwiskach kojarzyłem z 5 osób, ale po wpisaniu w google okazuje się że jednak nie jest tak źle w tej edycji. poza tym i tak pewnie obejrzę ze dwa,trzy odcinki bo program sam w sobie jest nudny.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości