WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Kurski o dwóch latach prezesury TVP: spełniłem złożone obietnice, czas na kabarety i kulturę wysoką

Tomasz Wybranowski Pią Lut 23, 2018 4:03 am

Pan poseł, europoseł i wreszcie prezes TVP raczy żartować w żywe oczy. Prestiż, panie prezesie Kurski nie oznacza schlebiania gustom mas przez promowanie rzeczy nazywanych przez pana kulturą. Jeśli już, to raczej muzycznym rzemiosłem. Panie prezesie, prestiż mediów publicznych tworzy się przez tworzenie wspólnoty, poczucia gniazdowości widzów i słuchaczy ze wszystkich stron polsko - polskiej barykady, bez względu na to, co robią media komercyjne. Dobra telewizja bawiąc uczyć winna. Edukacji jednak w TVP jak na lekarstwo.

Panie prezesie, kultury wysokiej (poza wieloma znakomitymi powtórkami) jak na lekarstow (ergo: poukiwać jej należy z mikroskopem). Panie prezesie Kurski, czy to nie pan mówił, że angielsko języczny kanał TVP powstanie w ciągu dwóch lat? Mówił pan o zatrzęsieniu autorskich formatów i produkcji. Wiele pan mówił. I ma pan dużo szczęścia, że Lewy strzela gole, Orły jadą do Rosji a Kamil Stoch i ekipa skaczą po medale. Dlatego jest widownia i publiczność, ale to zasługa przede wszystkich sportowców.

I mógłbym mnożyć przykłady. Ale po co? Wypada, panie prezesie, obejrzeć w internecie pana opowieści przed Radą Mediów Narodowych, w październiku 2016 roku. Pan zapomniał a inni pamiętają.

I jeszcze jedno, jest pan człowiekiem bez klasy. Tutaj przypominam zwolnienie smsem pani Paczuskiej. Gentleman i galant pełen szacunku dla innych...

I mam nadzieję, że wreszcie - tak dla spokoju duszy i Pana i rzeszy Polaków, przede wszystkich tych, którzy jeszcze płacą abonament, ktoś ze stosownych urzędów nadzorujących wydatki w spółkach skarbu państwa, powie: Sprawdzam!
Awatar użytkownika
jack

Re: Kurski o dwóch latach prezesury TVP: spełniłem złożone obietnice, czas na kabarety i kulturę wysoką

jack Pią Lut 23, 2018 6:02 am

TO JAKIŚ CZARNY HUMOR
Awatar użytkownika
Jak

Re: Kurski o dwóch latach prezesury TVP: spełniłem złożone obietnice, czas na kabarety i kulturę wysoką

Jak Pią Lut 23, 2018 7:22 am

I znowu za duży garnitur. Czy ten człowiek nie umie założyć marynarki, która będzie miała dopasowane rękawy? O szmince na ustach pamięta, co jest kuriozalne zresztą, a marynara zawsze za duża. No spójrzcie sami na zdjęcie, a potem na inne.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Pią Lut 23, 2018 7:29 am

Nasz kochany zbawiciel.
Uratował TVP przed zalewem lewactwa.
Przewietrzył Kraśków, Lisów, Lewickich i innych tego typu "dziennikarzy".
Ukierował TVP na konserwatyzm.
Dzielnie się stara, żeby mimo złej kondycji finansowej i złej ściągalności abonamentu TVP całkiem nie zapominała o swojej misji.
Zmienił TVP Info w rewelacyjny kanał, który jest jednym z głównych źródeł informacji dla tysięcy konserwatywnych intelektualistów. Udowodnił, że słupki oglądalności na takim kanale ne są istotne, bo liczą się inne wartości. Wprowadził na tym kanale HD (przynajmniej częściowo), dzięki czemu wyraźniej widzimy twarze szanowanych przez nas konserwatywnych dziennikarzy niebojących się misji.

Jestem wzruszona, ach! Dziękuję bardzo za wszystkie osiągnięcia!
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pią Lut 23, 2018 7:57 am

Gdzie TVP Sport w NTC? Gdzie "hymn Polski smakuje lepiej bez reklam"?
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Pią Lut 23, 2018 8:07 am

Brawo, Jacek Kurski. Poparcie dla PiS na poziomie 50 procent to jego zasługa. Rządy PiS są dobre dla Polski, więc telewizja, która pomaga tym rządom też jest dobra dla Polski. I Kurski jest dobry. Pamiętajcie - media są dla rządzących, a nie dla rządzonych.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Pią Lut 23, 2018 8:21 am

Kabaret to jest do tej pory...
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pią Lut 23, 2018 8:40 am

No i ciemny lud to kupuje, brawo
Awatar użytkownika
mon

mon Pią Lut 23, 2018 8:42 am

Jestem ciekawa czym jest wg tego pana kultura wysoka. Jak na razie jest jej brak w każdej postaci. Poza tym odkąd TVP jest tubą propagandową PiSu nie ma czego oglądać w telewizji. Przekaz sportowy jest tragiczny a zwłaszcza rozmowy o niczym w przerwach. Reszta programów i seriali w tej wybitnej telewizji jest niestrawna.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Lut 23, 2018 8:46 am

Jeśli chodzi o stanowiska dla wygłodniałej sfory - to tak, spełniłeś złożone obietnice.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pią Lut 23, 2018 9:04 am

"Gie" napisał(a): Gdzie TVP Sport w NTC? Gdzie "hymn Polski smakuje lepiej bez reklam"?

Dokładnie tam, gdzie powszechna ściągalność abonamentu, która była przez kogoś zapowiadana jeszcze na początku 2016 roku, ale jej wciaż nie ma.
Jedno bez drugiego nie istnieje. TVP Sport w NTC był obiecany przez Kurskiego, ale W ZAMIAN ZA ABONAMENT!

PS. Nie dam się sprowokować podszywaczom!
Awatar użytkownika
NIna

NIna Pią Lut 23, 2018 9:09 am

Panu prezesowi udało się na pewno z pionu Informacyjnego zrobić Trybunę Ludu w wersji elektronicznej, jeśli takie było zadanie- gratulacje. Z drugiej strony trzeba jednak przyznać, że oferta TVP programów i seriali jest dużo ciekawsza niż np TVN, który idzie w kierunku- im głupiej tym lepiej. Ciekawsza- nie znaczy jednak wystarczająca. Ja od publicznej oczekuje dużo, dużo więcej.
Awatar użytkownika
sitek wstaje z kolan

sitek wstaje z kolan Pią Lut 23, 2018 9:23 am

spoko, przyjdzie czas i prokuratura zajmie się Kurą.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pią Lut 23, 2018 9:45 am

Tylko się na koniec zaśmieję konserwatywnie: Hahahahaha.
I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
dojna zmiana

dojna zmiana Pią Lut 23, 2018 9:48 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a):
"Gie" napisał(a): Gdzie TVP Sport w NTC? Gdzie "hymn Polski smakuje lepiej bez reklam"?

Dokładnie tam, gdzie powszechna ściągalność abonamentu, która była przez kogoś zapowiadana jeszcze na początku 2016 roku, ale jej wciaż nie ma.
Jedno bez drugiego nie istnieje. TVP Sport w NTC był obiecany przez Kurskiego, ale W ZAMIAN ZA ABONAMENT!

PS. Nie dam się sprowokować podszywaczom!

A pamiętasz ile TVP dostało w 2017 i 2018 roku dodatkowej pomocy z naszych podatków z budżetu jako równowartość braku opłat abonamentowych?
Zatem pieniądze są !!!!
Czemu łżesz?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości