WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
...

Kurski odwołuje premierę spektaklu „Biały dmuchawiec”, bo główną rolę gra w nim Julia Wyszyńska

... Pon Lut 27, 2017 2:47 pm

mówią że ja jestem nawiedzona a ja mówię że ta pani a raczej jej poglądy są luźno skomplikowane. moje nawiedzenie jest jednak bardziej.
Awatar użytkownika
dh

Re: Kurski odwołuje premierę spektaklu „Biały dmuchawiec”, bo główną rolę gra w nim Julia Wyszyńska

dh Pon Lut 27, 2017 2:59 pm

"arnie" napisał(a): Ja bym poszedł na sztukę, gdzie machomet zawija kozę na zmianę z małą dziewczynką.

Nie sądzę. Prędzej kupiłbyś zgrzewkę piwa w biedrze i włączył serial o tureckiej księżniczce.
Awatar użytkownika
Polak

Re: Kurski odwołuje premierę spektaklu „Biały dmuchawiec”, bo główną rolę gra w nim Julia Wyszyńska

Polak Pon Lut 27, 2017 3:03 pm

"dh" napisał(a):
"arnie" napisał(a): Ja bym poszedł na sztukę, gdzie machomet zawija kozę na zmianę z małą dziewczynką.

Nie sądzę. Prędzej kupiłbyś zgrzewkę piwa w biedrze i włączył serial o tureckiej księżniczce.
Dzień jak co dzień u Ciebie, nie oznacza tego samego u innych. Zważ na to.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lut 27, 2017 3:06 pm

I bardzo dobrze. Wszyscy zaangażowali w spektakl powinni być persona non grata wszędzie tam, gdzie są publiczne pieniądze, i tam, gdzie przyzwoici ludzie zarządzają prywatnymi. Są pewne granice choćby smaku, kultury i społecznego współżycia. A wolność artystyczna nie jest nieograniczona.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Lut 27, 2017 3:06 pm

Pierwszy "półkownik" #dobrejzmiany?
Awatar użytkownika
obywatel RP

obywatel RP Pon Lut 27, 2017 3:13 pm

W końcu prezes TVP, co robi to, czego oczekują obywatele. Brawo.
Awatar użytkownika
t

t Pon Lut 27, 2017 3:13 pm

Wszelkie publiczne dotacje powinny być wycofane z tego teatru. Wtedy się nauczą.
Awatar użytkownika
sen

sen Pon Lut 27, 2017 3:18 pm

BARDZO DOBRZE......... niech ta panienka zarabia gdzie indziej... w Teatrze Powszechnym, TVN ...ale nie w telewizji publicznej....
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Lut 27, 2017 3:30 pm

Brak umiejętności rozróżnienia aktora od granej przez niego roli zdarza się małym dzieciom i poczciwym staruszkom.

Ilość osób, które chciały się wyspowiadać u "księdza z Plebanii" jest wręcz anegdotyczna.

Ale gdy dorosły mężczyzna na stanowisku kierowniczym nie rozróżnia aktora od granej przez niego roli, to robi się nie tyle śmiesznie, co strasznie.
Awatar użytkownika
on

on Pon Lut 27, 2017 3:31 pm

no i masz Ci show...
Awatar użytkownika
AOLEK

AOLEK Pon Lut 27, 2017 3:32 pm

NIKT NIE CHCE OGLĄDAĆ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ PRONOAKTORÓW. BARDZO DOBRZE PANIE KURSKI
Awatar użytkownika
on

on Pon Lut 27, 2017 3:33 pm

do TVN i GW z nia! tam normalni ludzie kariery nie robia. Tylko "wyzwoleni"
Awatar użytkownika
Ryszard

Ryszard Pon Lut 27, 2017 3:33 pm

"AOLEK" napisał(a): NIKT NIE CHCE OGLĄDAĆ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ PRONOAKTORÓW. BARDZO DOBRZE PANIE KURSKI

Ja bym chciał. Zapłaciłbym za to nawet abonament.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Lut 27, 2017 3:36 pm

i tak z nikomu nic nie mówiącej sztuki, która przeszłaby bez echa, zrobiło się arcydzieło, które będzie grane przez długie miesiące. A mówią, że milczenie jest złotem...................................................
Awatar użytkownika
AOLEK

AOLEK Pon Lut 27, 2017 3:36 pm

"Ryszard" napisał(a):
"AOLEK" napisał(a): NIKT NIE CHCE OGLĄDAĆ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ PRONOAKTORÓW. BARDZO DOBRZE PANIE KURSKI

Ja bym chciał. Zapłaciłbym za to nawet abonament.

Dziwny gust bo ta aktorzynka nie porywa mnie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości