[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Lech Wałęsa uruchomił kanał na YouTube. "Zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nie wierze

Lech Wałęsa uruchomił kanał na YouTube. "Zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego"

Nie wierze Czw Sty 21, 2021 8:41 am

Jeszcze nie ma trolli?
Awatar użytkownika
tujuber

Re: Lech Wałęsa uruchomił kanał na YouTube. "Zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego"

tujuber Czw Sty 21, 2021 8:47 am

Zapowiada się ciekawy godzinny program pod tytułem "Minuta prawdy". Kto wie, może autor odniesie się nawet do losu Grzesia Lewandowskiego - swojego synka, którego tak ochoczo się wyparł, podobnie jak innych elementów swojej biografii...
Awatar użytkownika
ciekawe czy wyemituje

Re: Lech Wałęsa uruchomił kanał na YouTube. "Zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego"

ciekawe czy wyemituje Czw Sty 21, 2021 10:13 am

Dramat w 3 aktach o początkach PC?
Awatar użytkownika
Major

Major Czw Sty 21, 2021 10:49 am

Coś o systemie jak wygrać w totka będzie? Taki mini kącik totkowicza?
Awatar użytkownika
super

super Czw Sty 21, 2021 1:19 pm

Brawo Panie Prezydencie!
Awatar użytkownika
yzy

yzy Czw Sty 21, 2021 2:38 pm

Fajnie, już nie mogę się doczekać tych wszystkich nowych wałęsizmów które tam się pojawią.
Awatar użytkownika
Bo prawda jest najważniejsza

Bo prawda jest najważniejsza Czw Sty 21, 2021 4:04 pm

"Nigdy nie współpracowałem"
"współpracowałem ale nie brałem pieniędzy"
"brałem pieniądze, ale przekazywałem je na cele związkowe"
Awatar użytkownika
Bułhakow

Bułhakow Czw Sty 21, 2021 4:08 pm

Lech Wałęsa uruchomił kanał na TyRura ???
"Zainteresuje młodzież jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa"?
Kanał uruchomiono osiem lat temu, dzisiaj subskrybuje go 79 osób.
Noooo, to dopiero sukces!!!

Prawda Wałęsy. Czyli goowno Prawda. Prawda jest jak doopa - każdy ma swoją.
Prawda jest w dokumentach. Rękopisy nie płoną.
www.ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty ... -w-sl.html
Awatar użytkownika
Führer

Führer Czw Sty 21, 2021 4:10 pm

Bolek daj spokój
Awatar użytkownika
Historia TW Bolka

Historia TW Bolka Czw Sty 21, 2021 4:31 pm

"Bo prawda jest najważniejsza" napisał(a): "Nigdy nie współpracowałem"
"współpracowałem ale nie brałem pieniędzy"
"brałem pieniądze, ale przekazywałem je na cele związkowe"

ysiąc dziewięćset siedemdziesiąta dziewiąta wersja Wałęsy
1 Nigdy nie współpracowałem z SB
2 Współpracowałem ale nieświadomie
3 Współpracowałem świadomie ale mnie zmusili
4 Współpracowałem dobrowolnie ale podawałem fałszywe informacje
5 Podawałem prawdziwe informacje ale takie które nikomu nie zaszkodziły
6 Niektóre mogły zaszkodzić ale nie brałem pieniędzy
7 Brałem pieniądze ale dzieliłem się ze związkowcami
8 Nie dzieliłem się bo miałem słabą sytuację rodzinną
9 Nie niszczyłem dokumentów na swój temat
10 Niszczyłem ale one były fałszywe
11 Nigdy nie współpracowałem z SB to SB współpracowało ze mną
12 Sam ograłem SBecje i obaliłem komune
13 Nigdy nie doniosłem na Lecha Wałęsę
14 Nie wiem kim był Bolek
Awatar użytkownika
Gelo

Gelo Czw Sty 21, 2021 7:07 pm

Brak słów .
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Sty 21, 2021 9:22 pm

Naród nie może się doczekać.
Żeby tylko serwery dały radę.
Awatar użytkownika
Siergiej Bubka

Siergiej Bubka Pią Sty 22, 2021 7:04 pm

"Zespół Delbrücka to patologiczna zdolność do wprowadzania innych osób w błąd, kłamania, przeinaczania faktów, opowiadania zmyślonych historii przy jednoczesnym stawianiu własnej osoby w bardzo dobrym świetle. Mitomania występuje u niektórych dzieci, ale w większości przypadków ma charakter przejściowy. W przypadku osób dorosłych, kłamstwo patologiczne różni się od zwykłego kłamstwa tym, że osoba mówiąca o nim nie jest w stanie oddzielić prawdy od stworzonej przez siebie fantazji."
Awatar użytkownika
Free4man

Free4man Nie Sty 24, 2021 1:22 pm

Zainteresować młodzież? Czym? Starociami?
Litości panie Bolesławie, litości wobec siebie...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości