[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Lepiej Żywca” - Tym, Brodka, Tymański i Raczkowski w konkursie piwa Żywiec (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nina

„Lepiej Żywca” - Tym, Brodka, Tymański i Raczkowski w konkursie piwa Żywiec (wideo)

nina Śro Lis 21, 2012 12:51 pm

Oby tylko nie było takiej samej ściemy jak w przypadku konkursu "Pokaż język".
Być może tym razem jury nas nie zawiedzie. Wszystko się okaże wkrótce, jak poznamy pierwszych wygranych i poczytamy pierwsze nagrodzone hasła.
Awatar użytkownika
lol

Re: „Lepiej Żywca” - Tym, Brodka, Tymański i Raczkowski w konkursie piwa Żywiec (wideo)

lol Czw Lis 22, 2012 11:31 pm

No właśnie!!!
Nie wiadomo czy się wysilać czy pisać o głupim leniwcu i to z błędami!!!
Awatar użytkownika
Cloo

Konkurs "Pokaż język!" i Lepiej Żywca organizuje ta sama firma.

Cloo Nie Lis 25, 2012 3:46 pm

Nie ma co liczyć na nagrody główne. One są już pewnie zaklepane. Tak sądzę. Ludzie grają tak naprawdę tylko dla bonów do Empiku i może z jakieś 2 uczciwie iPhony trafią się dla zmyłki :)
Po poprzednim konkursie półki z Żywcem omijam szerokim łukiem :)
Awatar użytkownika
Jurand

Re: „Lepiej Żywca” - Tym, Brodka, Tymański i Raczkowski w konkursie piwa Żywiec (wideo)

Jurand Pon Lis 26, 2012 12:32 pm

Nieprawda.
"odpowiedzi nadsyłane przez uczestników oceni jury złożone ze Stanisława Tyma, Moniki Brodki, Marka Raczkowskiego i Tymona Tymańskiego"
Te osoby są tylko patronami poszczególnych tygodni, do których trafiać będą utwory wyselekcjonowane przez komisję, której skład nie został podany.
Awatar użytkownika
łuuuu :(((

łuuuu :((( Pon Lis 26, 2012 8:55 pm

czyli jak wszędzie .........klika................. :((((((((
Awatar użytkownika
jacóś

jacóś Śro Lis 28, 2012 5:55 pm

Niestety, mogę tylko podzielić nieufność forumowiczów. Moje obserwacje z wiosennego konkursu, potwierdzone przez niezliczoną ilość opinii na tym i innych forach, dotyczące manipulowania kolejnością zgłoszeń i podkradania pomysłów przez jakąś mafijkę, zaowocowały wnioskiem, że w ten sposób tylko wyręczamy leniwych i nietwórczych copyrwriterów. Każdy uczestnik zrzeka się przecież praw autorskich do pereł swojego dowcipu. Kup se sam ajwajfona i wypnij się na tych oszustów.
Awatar użytkownika
Don hihot

Don hihot Nie Gru 02, 2012 1:51 pm

Naprawdę myślicie, że jurorzy czytali by wszystkie tysiące naszych wypocin? Bicz plis...
Awatar użytkownika
nina

nina Wto Gru 04, 2012 11:42 pm

Gdzie nazwiska????? To jest totalna samowolka!!! A może to ja nie mogę ich znaleźć. Pomóżcie...........:(
Awatar użytkownika
Walcownia ŻYWIEC

Walcownia ŻYWIEC Śro Gru 05, 2012 1:10 pm

nina napisał(a):Gdzie nazwiska????? To jest totalna samowolka!!! A może to ja nie mogę ich znaleźć. Pomóżcie...................:(

Proszę:
http://www.zywiec.com.pl/lepieje-wyniki

Ciekawostka:
Jednym z dwóch zwycięzców pierwszego dnia jest najprawdopodobniej były lub obecny pracownik firmy organizującej zabawę lub firmy, która współpracuje z organizatorem.
Zakładając, że ów człowiek nie jest już związany z firmą Pride and Glory, uznać można, że regulamin nie został złamany.

Poszukajcie na goldenline. Może jeszcze zdążycie.

Nie będę rozwijał tego wątku, bo jest 0,01% szans na to, że się mylę. Dlatego właśnie nie rzucam nazwiskiem.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Nie Gru 09, 2012 10:26 am

Witam.
Pozwoliłem sobie na małą dyskusję z moderatorami na temat " zwycięskich lepieii"
Zacytuję tylko jedno małe zdanie które świadczy o osobach pracujących przy konkursie
"de gustibus non est disputandum" - gust nie podlega dyskusji; o gustach się nie dyskutuje.
Wszystko na temat, znają łacinę :? tylko polskiego zapomnieli :lol:
Żenada, olałem konkurs żywca.
miłego
Awatar użytkownika
Ziewulska

Ziewulska Pon Gru 10, 2012 10:30 am

XYZ napisał(a):Wszystko na temat, znają łacinę :? tylko polskiego zapomnieli :lol:

Super komentarz :lol:
Ostatnio błąd ortograficzny musieli chyba uznać za nowatorskie podejście do języka polskiego, bo lepieja z błędem nagrodzili :)
Awatar użytkownika
opo

opo Śro Gru 12, 2012 8:42 pm

Witam;ja również stwierdzam ,że coś jest nie tak z ocenianiem---poprzednim razem było w nagrodzonych kilka błędów.Teraz też piszę,ale nie tak zawzięcie jak wtedy.Staram się pisać wcześniej a potwierdzenie przychodzi nieraz bardzo późno.Miały wygrywać śmieszne ,z pomysłem...są na pewno lepsze.I przeważnie wygrywają te pierwsze z listy.
Awatar użytkownika
opo

opo Śro Gru 12, 2012 8:51 pm

Wprowadźcie w wyszukiwarkę Gertruda Waśko---2dzień;ma baba szczęście do wygranych
I tu widać,że coś jest nie tak.Piwo dobre ,ale....
Awatar użytkownika
opo

opo Śro Gru 12, 2012 8:53 pm

Sorry --wygrała w 3 dniu.
Awatar użytkownika
Tyle teoria

Tyle teoria Czw Gru 13, 2012 12:09 am

Nie powinno się rzucać nazwiskami w sieci. Może pani G po prostu dużo gra i dlatego ma wyniki.
Wpiszcie w wyszukiwarce google:

site:goldenline.pl inurl:kontakty pride and glory TU-WPISZ-NAZWISKO-NAGRODZONEGO

lub

site:goldenline.pl inurl:kontakty opcom TU-WPISZ-NAZWISKO-NAGRODZONEGO

Nazwiska warto sprawdzić dla rodzaju męskiego i żeńskiego.

Czyżby organizator dbał o dobre samopoczucie swoich pracowników używając do tego celu pieniędzy Grupy Żywiec i ograniczając pulę nagród do zdobycia? Jeżeli to co znajduje wyszukiwarka w 1/10 jest prawdą, to mamy tu niesamowity skandal i gigantyczne nadużycie.
Może kogoś krzywdzę. Przypadki się zdarzają, ale żeby szóstkę wytypować w megakumulacji? Teoretycznie jest to możliwe. Teoretycznie wszyscy jesteśmy uczciwi i nie ma wśród nas zlodziei.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości