[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Leszek Gierszewski: Dzisiaj Drutex zatrudnia 2,4 tys. osób. To o 300-400 za mało

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Daniella

Leszek Gierszewski: Dzisiaj Drutex zatrudnia 2,4 tys. osób. To o 300-400 za mało

Daniella Śro Maj 27, 2020 1:43 pm

Cieszę się, że jest ktoś, kto pomyślał o rozwijaniu gospodarki w tym czasie, kiedy są same zwolnienia. Wydaje mi się, że to będzie dobre podejście, zwłaszcza że tak naprawę masa ludzi szuka pracy. Co to się porobiło, to normalnie nie można tego ogarnąć, a oni zatrudniają.
Awatar użytkownika
Raad

Re: Leszek Gierszewski: Dzisiaj Drutex zatrudnia 2,4 tys. osób. To o 300-400 za mało

Raad Śro Maj 27, 2020 2:10 pm

Pracowałem w drutex 5 lat, zanim zmieniłem miejsce zamieszkania i założyłem własny biznes. Zarobki to nawet 4500 zł na rękę, jeśli się dobrze pracowało. Firma od zawsze miała dobre podejście do pracowników. Jeśli ktoś szuka dobrego zarobku i pracy spokojnej na stałe, to drutex będzie ok.
Awatar użytkownika
mariczka

Re: Leszek Gierszewski: Dzisiaj Drutex zatrudnia 2,4 tys. osób. To o 300-400 za mało

mariczka Czw Maj 28, 2020 1:03 pm

Jak dobrze pamiętam, to mój chłopak, zanim się poznaliśmy , też pracował w drutexie i nie narzekał. Wypłaty na czas, problemów z dostawami nie było, a też jakieś premie się znalazły. Także myślę, że trzeba rozważyć pracę tu.
Awatar użytkownika
kinia

kinia Czw Maj 28, 2020 9:28 pm

Super że są firmy które chcą zatrudniać gdy inni zwalniają. Ludzie się boją teraz o swoją przyszłość. na rynku zwiększa się bezrobocie.
Awatar użytkownika
Tym25

Tym25 Pią Maj 29, 2020 8:28 am

No dokładnie. Ja też dobrze kojarzę Drutex, co prawda pracowałem tam przez wakacje tylko, ale śmiało można powiedzieć, że dorobiłem się i mogłem potem spokojnie opłacać początek studiów. A na tym mi zależało. Praca była w porządku, choć wiadomo, że to nie biuro.
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Pią Maj 29, 2020 1:09 pm

Pracuję tu już pół roku i dobrze, że chcą zatrudniać, bo się nie możemy planowo wyrobić. Praca po godzinach rzadko się zdarza chyba ze ktoś chce zostać. To znaczy da się zarobić i bez tego, ale z tymi nadgodzinami naprawdę dobrze się wychodzi. Ja mam za wszystko zapłacone.
Awatar użytkownika
rudakasia

rudakasia Pią Maj 29, 2020 2:41 pm

Ja tak samo, wszystko na czas robota średnio ciężka. Jak się ktoś ogarnie nauczy to i dorobi i narzekać nie będzie. A jak się komuś nie chce pracować to wiadomo. Mnie tam znają i jestem zadowolona, że tam pracuje,
Awatar użytkownika
Julia

Julia Pią Maj 29, 2020 4:54 pm

Wreszcie konkretna firma, która dba o ludzi. Zatrudnia pracowników. pomaga medykom. Tak trzymać!!!
Awatar użytkownika
Ula

Ula Pią Maj 29, 2020 9:21 pm

Rozwój naszego Państwa jest bardzo ważny. W końcu pojawiła się firma , która zakasała rękawy i się rozwija mimo kryzysu.
Awatar użytkownika
mela

mela Pon Cze 01, 2020 9:35 pm

Super ludzie we właściwym miejscu. Pomagają. Można i to najważniejsze.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Wto Cze 02, 2020 11:17 am

Jestem zadowolony.Super firma, która wspiera Polaków. Tak trzymać.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Cze 02, 2020 3:46 pm

Świetny pomysł. Firma, która się ceni. Rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
remek

remek Wto Cze 02, 2020 4:41 pm

Ok. Byle tak dalej. Super , ze ludzie nie będą się łapać za głowy gdzie zleżeć prace i pieniądze.
Awatar użytkownika
Franek

Franek Czw Cze 04, 2020 11:19 am

W dzisiejszych czasach takie informacje są nam potrzebne, tyle osób co wyleciało z roboty przez tę pandemię to szok. Jakbym miał bliżej sam był się u nich zatrudnił, bo obecnie szukam pracy....
Awatar użytkownika
mrkoss

mrkoss Sob Cze 06, 2020 1:24 pm

Dobrze płaca, chociaż praca na produkcji jest dość ciężka, no ale lepsza taka praca, niż żadna. W dobie kryzysu, trzeba brać co jest, a później można szukać lepszej posady.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość