[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - LG: telewizor NanoCell 8K w Polsce za 25 999 zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Soczek

LG: telewizor NanoCell 8K w Polsce za 25 999 zł

Soczek Nie Wrz 19, 2021 8:46 pm

Nanocell jest super, mam osobiscie i śmiga, dostałem też słuchawki bezprzewodowe od ME :P
Awatar użytkownika
Mariusz

Re: LG: telewizor NanoCell 8K w Polsce za 25 999 zł

Mariusz Wto Wrz 21, 2021 2:43 pm

Wow, ale cena! Chociaż ja póki co wolę się skusić na modele, które mają np w media expert - Evo też może nie jest najtańszym telewizorem z serii LG Nanocell, ale obrazem zachwyca
Awatar użytkownika
Ferdek

Ferdek Wto Wrz 21, 2021 2:54 pm

Taką maszynę mógłbym mieć w domu, oglądanie meczyków na tym telewizorze musi być nieziemskim przeżyciem. Czuje, że jutro trzeba będzie się po pracy wybrać na zakupy
Awatar użytkownika
Qlao

Qlao Wto Wrz 21, 2021 3:01 pm

"Soczek" napisał(a): Nanocell jest super, mam osobiscie i śmiga, dostałem też słuchawki bezprzewodowe od ME

Nawet nie wiedziałem, że mają taką promocję. Będę musiał się zainteresować tematem.
Awatar użytkownika
ased

ased Wto Wrz 21, 2021 3:09 pm

Robi ogromne wrażenie. W Media Expert w promocji ze słuchawkami jak coś.
Awatar użytkownika
vivo

vivo Sob Wrz 25, 2021 2:09 pm

"Soczek" napisał(a): Nanocell jest super, mam osobiscie i śmiga, dostałem też słuchawki bezprzewodowe od ME

Dalej słuchawki dają do nich?
Awatar użytkownika
arek

arek Pon Wrz 27, 2021 4:06 pm

"vivo" napisał(a):

Dalej słuchawki dają do nich?
tak, do 30.09 to trwa
Awatar użytkownika
ulka

ulka Wto Wrz 28, 2021 11:50 pm

Dobre tiviki, az przejde sie w weekend do media expertu
Awatar użytkownika
makis

makis Śro Wrz 29, 2021 9:13 pm

ooo dobrze wiedzieć, dzięki. Zbadam go i te sluchawki co dają
Awatar użytkownika
reso

reso Czw Wrz 30, 2021 1:06 pm

a słuchawy jak tam? Dają radę?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości