WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
byku

Lider Raz Dwa Trzy Adam Nowak z audycją w Radiu Nowy Świat

byku Pon Paź 04, 2021 7:39 am

Z tymi podcastami to są 10 kroków za R357
Awatar użytkownika
kokosz

Re: Lider Raz Dwa Trzy Adam Nowak z audycją w Radiu Nowy Świat

kokosz Pon Paź 04, 2021 8:28 am

"byku" napisał(a): Z tymi podcastami to są 10 kroków za R357

I co w związku z tym?
Awatar użytkownika
Dobrosław

Dobrosław Pon Paź 04, 2021 8:59 am

Widać było i słychać przez wakacje lekką zadyszkę i brak pomysłów, można było odnieść wrażenie, że gaśnie dynamika i entuzjazm, ale chyba zrobili porządną burzę mózgów, bo od września czuć zmianę i w muzyce i pojawiło się kilka dobrych pomysłów, zdaję się że dały impuls w dobrym kierunku, audycje Moniki Borzym i teraz Adama Nowaka plus nowe formuły młodziaków wyglądają bardzo dobrze. Radio Nowy Świat gra dalej i chyba nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Pozdrawiam słuchaczy i redakcję
Awatar użytkownika

Www Pon Paź 04, 2021 9:04 am

Moim zdaniem NŚ niektóre zmiany ramówkowe są nietrafione. Chodzi mi o pasmo o 10. Nowa audycja z muzyką francuską w tym miejscu to błąd, o którym w piątek na antenie mówiła o. Jethon a go popełnia. Poza tym jeszcze jedno wejścien"sportowe"
Awatar użytkownika

Www Pon Paź 04, 2021 9:07 am

Www-ciąg dalszy. Jeszcze jedno wejście sportowe np. w popołudniówce by się przydało. Mimo tych zastrzeżeń trzymam kciuki! P.S. co się stało z p. Zacharską??
Awatar użytkownika
byku

byku Pon Paź 04, 2021 9:15 am

"kokosz" napisał(a):

I co w związku z tym?

Widać że stracili impet, że stali sie wtórni wobec konkurenta, zamiast narzucać swoje i nowe kopiują.
Brak ... na antenie ( ich największego atutu) oraz brak prostej konstatacji, że jednak słuchacze potrzebują radia trójkopodobnego a nie jakiegokolwiek radia, choćby najlepsze było w połączeniu ze strasznym przesyceniem polityka im nie pomaga. Widać to w cyferkach na patronite.
JA im dobrze życzę, ale jak sie nie ogarną to nie będzie rozwoju tylko stagnacja czyli de facto zwijanie się
Awatar użytkownika
radio w radiu

radio w radiu Pon Paź 04, 2021 10:32 am

"byku" napisał(a):
"kokosz" napisał(a):

I co w związku z tym?

Widać że stracili impet, że stali sie wtórni wobec konkurenta, zamiast narzucać swoje i nowe kopiują.
Brak ... na antenie ( ich największego atutu) oraz brak prostej konstatacji, że jednak słuchacze potrzebują radia trójkopodobnego a nie jakiegokolwiek radia, choćby najlepsze było w połączeniu ze strasznym przesyceniem polityka im nie pomaga. Widać to w cyferkach na patronite.
JA im dobrze życzę, ale jak sie nie ogarną to nie będzie rozwoju tylko stagnacja czyli de facto zwijanie się
Te "rozgłośnie" radiowe to do kogo są kierowane? Gdy się rozmawia z tymi którzy słuchają w ogóle radia, to słuchają radia w radiu :)
Awatar użytkownika
blurppp

blurppp Pon Paź 04, 2021 11:16 am

"radio w radiu " napisał(a):
"byku" napisał(a):
"kokosz" napisał(a):

I co w związku z tym?

Te "rozgłośnie" radiowe to do kogo są kierowane? Gdy się rozmawia z tymi którzy słuchają w ogóle radia, to słuchają radia w radiu

Od gdzieś 10 lat wszystkich stacji radiowych w domu i w pracy słucham przez komputer lub telefon, czasami przez streamer sieciowy w wieży. I jak rozmawiasz z innymi to maja podobnie. Radio jest w domu, telefon zawsze przy sobie
Awatar użytkownika
Wolski

Wolski Pon Paź 04, 2021 11:20 am

Te radia to tylko z nazwy, ale do działu Internet niech spadają.
Awatar użytkownika
zawiedziony

zawiedziony Pon Paź 04, 2021 11:45 am

"Www" napisał(a): Moim zdaniem NŚ niektóre zmiany ramówkowe są nietrafione. Chodzi mi o pasmo o 10. Nowa audycja z muzyką francuską w tym miejscu to błąd, o którym w piątek na antenie mówiła o. Jethon a go popełnia. Poza tym jeszcze jedno wejścien"sportowe"

Też tak uważam. Nowa ramówka rozczarowała mnie, zauważyłem, że coraz częściej odwiedzam R357.
Awatar użytkownika
wera

wera Pon Paź 04, 2021 6:18 pm

Zamachowska? Córeczka aktora Cassanovy?
Awatar użytkownika
trrrr

trrrr Pon Paź 04, 2021 6:37 pm

No i?
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Paź 04, 2021 9:13 pm

Nie powiem, bardzo mi się ta dzisiejsza audycja podobała. Oby tak dalej ...
Awatar użytkownika
Emef

Emef Wto Paź 05, 2021 12:21 pm

Świetny ruch.
Kolejna wyrazista osobowość w zespole RNŚ.
Osobowości zresztą tam cała masa!
Awatar użytkownika
W.

W. Wto Paź 05, 2021 5:29 pm

"Zamachowska? Córeczka aktora Cassanovy?"
A co ma piernik do wiatraka?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości