[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Liderka Strajku Kobiet przerwała wywiad w WP. „To jest naprawdę słabe, pan robi ze mnie jakiegoś Hołownię”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kobieta

Liderka Strajku Kobiet przerwała wywiad w WP. „To jest naprawdę słabe, pan robi ze mnie jakiegoś Hołownię”

Kobieta Wto Paź 27, 2020 11:31 pm

Brawo Pani Marto!
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Liderka Strajku Kobiet przerwała wywiad w WP. „To jest naprawdę słabe, pan robi ze mnie jakiegoś Hołownię”

Kuba Śro Paź 28, 2020 12:07 am

No proszę, prawdziwe intencje pani Marty. Już raz próbowała monetyzować strajk kobiet. To jest KOD robiony mądrzej.
Awatar użytkownika
Cogito

Re: Liderka Strajku Kobiet przerwała wywiad w WP. „To jest naprawdę słabe, pan robi ze mnie jakiegoś Hołownię”

Cogito Śro Paź 28, 2020 12:59 am

"To nie jest protest polityczny. Tak, to nie jest protest polityczny!" to sprawdzona metoda dostania się na listy wyborcze
Awatar użytkownika
Facet

Facet Śro Paź 28, 2020 1:06 am

Wywiad na kolanach a i tak łomot był.
Awatar użytkownika
Pytanie jak pytanie

Pytanie jak pytanie Śro Paź 28, 2020 11:46 am

Awatar użytkownika
Troskliwy

Troskliwy Śro Paź 28, 2020 7:58 pm

Jak zwykle dziennikarstwo na "wysokim" poziomie
Awatar użytkownika
Takaprawda

Takaprawda Śro Paź 28, 2020 10:09 pm

Pytanie jest zasadne. Zamiast robić cyrk, można było odpowiedzieć: nie, nie interesuje mnie takie wejście do polityki. Byłoby i elegancko i na poziomie. A tak to wyszło lekko żenująco.
Awatar użytkownika
jam sam

jam sam Pią Paź 30, 2020 2:22 am

Marta Lempart bez powodzenia startowała jesienią 2018 roku na prezydenta Wrocławia (dostała 6 tys. głosów, 2 proc. ogółu), a w ub.r. w wyborach do europarlamentu z listy Partii Wiosna (otrzymała 6 tys. głosów)

Następna hiPOkrytka...........................
Awatar użytkownika
XD

XD Pon Lis 02, 2020 1:56 pm

"Kuba" napisał(a): No proszę, prawdziwe intencje pani Marty. Już raz próbowała monetyzować strajk kobiet. To jest KOD robiony mądrzej.

no mądrzej to raczej nie XD
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości