[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Lidia Lemaniak w redakcji „Polska The Times”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Iza

Lidia Lemaniak w redakcji „Polska The Times”

Iza Pon Sie 09, 2021 8:42 am

KK - kadry Kani. Aha.
Awatar użytkownika
anek

Re: Lidia Lemaniak w redakcji „Polska The Times”

anek Pon Sie 09, 2021 8:47 am

"Iza" napisał(a): KK - kadry Kani. Aha.
gdyby poszła do Onetu to byłaby kadrą Węglarczyka? A w Wyborczej kadrą Michnika?
Awatar użytkownika
Krasnolud

Krasnolud Pon Sie 09, 2021 12:55 pm

Tymczasem w 2015 roku: "Na co dzień Lidia pracuje w aptece jako dermokonsultantka, a w każdej wolnej chwili staje się prawdziwym molem książkowym. - Uwielbiam czytać książki, to moja największa pasja. Ostatnio przeczytałam biografię Kuby Błaszczykowskiego i bardzo mi się podobała - mówi dziewczyna.".
Awatar użytkownika
oksi

oksi Pon Sie 09, 2021 1:29 pm

"Krasnolud" napisał(a): Tymczasem w 2015 roku: "Na co dzień Lidia pracuje w aptece jako dermokonsultantka, a w każdej wolnej chwili staje się prawdziwym molem książkowym. - Uwielbiam czytać książki, to moja największa pasja. Ostatnio przeczytałam biografię Kuby Błaszczykowskiego i bardzo mi się podobała - mówi dziewczyna.".
No i? Może studiowała i dorabiała, jak 90% studentów w Polsce?
Awatar użytkownika
mikos

mikos Pon Sie 09, 2021 1:32 pm

"Krasnolud" napisał(a): Tymczasem w 2015 roku: "Na co dzień Lidia pracuje w aptece jako dermokonsultantka, a w każdej wolnej chwili staje się prawdziwym molem książkowym. - Uwielbiam czytać książki, to moja największa pasja. Ostatnio przeczytałam biografię Kuby Błaszczykowskiego i bardzo mi się podobała - mówi dziewczyna.".
I co w związku z tym? To ma ją przekreślać, jako dziennikarkę?
Awatar użytkownika
Dave

Dave Pon Sie 09, 2021 2:50 pm

Tragedia... PiS-owska ośmiornica oplata kolejne media.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Sie 09, 2021 6:21 pm

Wartość dodana do wydawnictwa ;)
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Sie 09, 2021 11:11 pm

"anek" napisał(a):
gdyby poszła do Onetu to byłaby kadrą Węglarczyka? A w Wyborczej kadrą Michnika?

Obawiam się, że z "doświadczeniem" z serwisu Niezalezna.pl, Telewizji Republika, „Gazety Polskiej Codziennie” i „Gazety Polskiej” nigdy nie dostałaby pracy w Onecie czy GW.
Awatar użytkownika
mos

mos Wto Sie 10, 2021 7:22 am

"Nick" napisał(a):
"anek" napisał(a):

Obawiam się, że z "doświadczeniem" z serwisu Niezalezna.pl, Telewizji Republika, „Gazety Polskiej Codziennie” i „Gazety Polskiej” nigdy nie dostałaby pracy w Onecie czy GW.
hejtujesz dziewczynę, bo pracowała w mediach innych, niż lubisz; a może by tak każdemu dać szansę? może jest dobrą dziennikarką? każdy musi gdzieś pracować
Awatar użytkownika
Satorii

Satorii Wto Sie 10, 2021 3:06 pm

Może wyjaśni w końcu zamach smoleński.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Sie 11, 2021 12:53 am

"Nick" napisał(a):
"anek" napisał(a):

A co? Niekoszerna?
Awatar użytkownika
bufon

bufon Czw Wrz 16, 2021 9:29 am

Po twarzy zazwyczaj poznaję, jakiej "opcji" jest osobnik. Rzadko się myliłem...
Awatar użytkownika
Prorok

Prorok Pon Wrz 27, 2021 12:09 pm

W Głosie Wielkopolskim z 27.09.21 ukazał się wywiad Tejże z Maciejem Wąsikiem. Niektóre zadawane pytania z tezą. Wstyd, ale o to chyba chodzi po przejęciu prasy przez Orlen.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości