WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Lis kontra Hołownia i Terlikowski ws. „Newsweeka”. „To chamskie wyzywanie"

ekspert Wto Lip 31, 2012 12:28 pm

żałosne zachowanie zarówno Lisa jak i Hołowni
Awatar użytkownika
henryk

Re: Lis kontra Hołownia i Terlikowski ws. „Newsweeka”. „To chamskie wyzywanie"

henryk Wto Lip 31, 2012 12:38 pm

ściema: wróbelki ćwierkają, że się chłopaki (jak to zwykle bywa) o kasę po prostu pożarli :-)) I to nie jest nic złego, bo na tym własnie polega kapitalizm.
Awatar użytkownika
account

account Wto Lip 31, 2012 12:39 pm

dwa narcyzy się spotkały - jeden duży, drugi mały;)
Awatar użytkownika
lukasz

lukasz Wto Lip 31, 2012 12:40 pm

tia pan Lis uważa że ludzie którzy się z nim nie zgadzają są tłukami (tak jak i Wojewódzki) i to jest zawsze jego główna linia obrony.
Awatar użytkownika
Phi-lip

Re: Tomasz Lis kontra Hołownia i Terlikowski ws. „Newsweeka”. „To chamskie wyzywanie"

Phi-lip Wto Lip 31, 2012 12:43 pm

zróbmy badania ile księży jest szczęśliwych, z tego w jaki stylu broni ich Terlikowski. Zróbmy badania ile księży jest szczęśliwych, z tego, że nie żyją zgodnie z biologią... Zróbmy badania ilu ludzi sądzi, że Terlikowski jest szczęśliwym; i ilu powie, że to wzór katolika... Zróbmy to :)
Awatar użytkownika
ja

Re: Tomasz Lis kontra Hołownia i Terlikowski ws. „Newsweeka”. „To chamskie wyzywanie"

ja Wto Lip 31, 2012 12:57 pm

Obaj są poza moimi możliwościami trawienia... z dwojga złego wole katooszołoma, niż kolesia któremu sie wydaje że jest mądry ;d
Awatar użytkownika
kamil

kamil Wto Lip 31, 2012 12:57 pm

Uwielbiam te niezwykle intelektualne argumenty w stylu "Polska jest daleko w tyle za zachodem Europy." Bardzo przekonujące.
Awatar użytkownika
alp

alp Wto Lip 31, 2012 12:58 pm

Hm... smutne - co warszawskie salony potrafią zrobić z porządnych ludzi. Młody chłopak z Zielonej Góry wspina się po szczeblach kariery, by w pewnym momencie zdać sobie sprawę: "dalej już nie przejdę jak się nie uświnię". Szkoda Panie Tomaszu, wielka szkoda! Teraz pozostaje Panu już tylko ciskanie tym brudem na ludzi, którzy wzywają do przyzwoitości.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Lip 31, 2012 1:00 pm

Lis nie powinien być redaktorem Newsweeka ale serwisu Świnia.pl
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Lip 31, 2012 1:14 pm

szkoda tego czytać ja jestem ponad to
a poza tym terlikowskiego powninni zakazać we wszystkich mediach ten człowiek jest nawiedzony i chory psychicnzie
Awatar użytkownika
DumlaT

DumlaT Wto Lip 31, 2012 1:22 pm

Paca wart Paca a Pac pałaca :-)
Awatar użytkownika
Herbert

Herbert Wto Lip 31, 2012 2:31 pm

Oczywiście najłatwiej założyć, że artykuł o którym mowa to wymysł dziennikarza, ale Wy nie prowadząc żadnych, nazwijmy to "śledztw" nie jesteście w stanie sprawdzić jaka jest rzeczywistość. Ja na przykład spotkałem się z homoseksualizmem w kościele-i to na całkiem sporą skalę-ale co tam, wy sprzed komputerów wiecie więcej. Księża są tylko ludźmi, i to w dodatku takimi na których ciąży celibat i presja społeczeństwa-nie potępiam ich, powiem więcej-zdziwiłbym się jeśli którykolwiek z nich nigdy, w żaden sposób nie zaspokajał swoich potrzeb.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
e

e Wto Lip 31, 2012 3:25 pm

słyszałam ze wściekłe lisy grasują po mieście - strzeżcie się
Awatar użytkownika
Linux

Linux Wto Lip 31, 2012 3:41 pm

Jednak Urban jest wielki. Lis dwadzieścia lat później powtarza słowo w słowo (tylko mniej udolnie) to, co pisało urbanowe "Nie" na początku swojej mało chlubnej działalności. Wtedy Urbanem masy się brzydziły, dziś Lisowi przyklaskują. Dość obrzydliwie zmienił nam się kraj. Nic dziwnego, że w mediach coraz mniej sensownych ludzi - kto by się chciał zajmować na co dzień komunikacją z tłumem idiotów? Chyba tylko im równy...
Awatar użytkownika
FOX LOLEK

FOX LOLEK Wto Lip 31, 2012 4:18 pm

Ciekawe jaki smród pozostawi po sobie ten "dziennikarzyny" FOX LOLEK :P
Oj capi z daleka kolejnym spalonym "mostem" po FOX LOLKU :P
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości