WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
RZE.FM

Lubelskie Radio eR dołączyło do sieci Radia Plus

RZE.FM Pią Mar 03, 2017 8:48 pm

Może Radio VIA w Rzeszowie dołączy do Plusa??? Bo też ma ileś tam procent wstawek kościelnych
Awatar użytkownika
Kama

Re: Lubelskie Radio eR dołączyło do sieci Radia Plus

Kama Sob Mar 04, 2017 9:08 am

Ooj, brakuje takich biskupów jak Życiński...
Awatar użytkownika
Martin

Martin Sob Mar 04, 2017 9:32 am

Dobry ruch Biskupa, stacje diecezjalne tzw. niezależne może poza RDN szorują po dnie. Przykład Radio eM 107,6 z Katowic, stacja 60kW w Kosztowach i są w końcu rankingu. Może czas przestać bawić się w radio i wrócić do Plusa?
Awatar użytkownika
Sykoraks

Sykoraks Nie Mar 05, 2017 12:35 pm

Nie można robić dobrego radia na kolanach, nawet jeśli klęczy się przed samym biskupem
A do tej pory żaden biskup nie odważył się zatrudnić kogoś samodzielnego
Awatar użytkownika
Beduin

Beduin Nie Mar 05, 2017 8:24 pm

TRA-GE-DIA! To radio, ten format, audycje nie mają nic wspólnego z ewangelizacją a bardzo niewiele z Kościołem Katolickim również. Polscy biskupi nie potrzebują mediów-widać to jak na dłoni. Nie mają na nie ani pomysłu, ani pieniędzy (albo mają kasę, ale dać jej nie chcą). Niechże kościoły w Polsce pustoszeją. Alleluja! Potem pozostanie tylko nuta nostalgii...
Awatar użytkownika
polishwolf97

polishwolf97 Nie Mar 12, 2017 4:25 pm

Decyzja o przyłączeniu do sieci Plus jest bardzo dobra. Format taki gdzie jest Radio Katolickie ale więcej muzyki AC oraz informacje lokalne sprawdził się. Przykładem jest Radio Plus Radom które jest bardzo popularną stacją dzięki muzyce oraz temu że w środowisku lokalnym się ta stacja kręci. Lepiej być nie może. W końcu na Radiu Maryja nie usłyszymy właśnie muzyki AC i ciągle wylewa się propaganda PiS.
Awatar użytkownika
Grażyna

Grażyna Czw Wrz 14, 2017 11:59 am

Muszę z żalem stwierdzić, że przy zmianie tyt rozgłośni z radia ER na radio Plus Lublin wyprowadziliście
Pana Boga z Radia, Pan Bóg kiedyś o swój czas upomni się u osób które o tym zadecydowały ,bo radio Er było cudowne dla wszystkich,odkąd wyprowadziliście Pana Boga z Radia ja i wiele słuchaczy radia Er wogóle Was nie słuchamy , bardzo proszę znaleźć wieczorem godzinę dla Pana Boga ma Mszę Świętą Koronkę aby Wam Pan Bóg Błogosławił.
Awatar użytkownika
Grażyna

Muszę z żalem stwierdzić, że przy zmianie tyt rozgłośni z radia ER na radio Plus Lublin wyprowadziliście
Pana Boga z Radia, Pan Bóg kiedyś o swój czas upomni się u osób które o tym zadecydowały ,bo radio Er było cudowne dla wszystkich,odkąd wyprowadziliście Pana Boga z Radia ja i wiele słuchaczy radia Er wogóle Was nie słuchamy , bardzo proszę znaleźć wieczorem godzinę dla Pana Boga ma Mszę Świętą Koronkę aby Wam Pan Bóg Błogosławił.
Awatar użytkownika
Grażyna

Awatar użytkownika
Polishwolf97

Polishwolf97 Wto Lis 14, 2017 12:14 am

"Grażyna" napisał(a): Muszę z żalem stwierdzić, że przy zmianie tyt rozgłośni z radia ER na radio Plus Lublin wyprowadziliście

Bardzo się myliłem w stosunku do Radia Plus Lublin. Bóg odszedł z tej redakcji choć ksiądz dyrektor to dość fajna osoba. Napisałem do biskupa i samego dyrektora programowego w tej sprawie. Chciałbym również napisać, że to nie prawda że radio plus to znaczy właśnie taki finał. W radomiu Radio Plus nadaje mszę świętą, felietony, programy ewangelizacyjne (są programy wieczorem tj. Ludzkim głosem i Nocne Światła i niedzielne jak ósma godzina czytań czy kościół wydarzenia komentarze). Ale jednak to prawda. Diecezja oddała pole radiu maryja.
Awatar użytkownika
Polishwolf97

Polishwolf97 Wto Lis 14, 2017 12:22 am

"Grażyna" napisał(a): Muszę z żalem stwierdzić, że przy zmianie tyt rozgłośni z radia ER na radio Plus Lublin wyprowadziliście

Mogło nawiązać współpracę z np. Gościem Niedzielnym tj. w Kielcach, Katowicach i Lublinie byłoby radio eM. Wspólne logo, ogólnopolska publicystyka, ale jednak wymiar lokalny i duchowny zostałby zachowany.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dkagundyshari oraz 5 gości