WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gosc

Łukasz Suda dyrektorem programowym Radia Kolor, Adrian Majchrzak szefem promocji

Gosc Śro Lut 03, 2016 8:28 am

Brawo Sudek! Należało Ci się :)
Awatar użytkownika
Flip

Re: Łukasz Suda dyrektorem programowym Radia Kolor, Adrian Majchrzak szefem promocji

Flip Śro Lut 03, 2016 11:17 am

Powodzenia panie Suda! :)
Awatar użytkownika
Maro

Re: Łukasz Suda dyrektorem programowym Radia Kolor, Adrian Majchrzak szefem promocji

Maro Śro Lut 03, 2016 11:56 am

Gratulacje Łukasz! Jak najwięcej ciekawych pomysłów i możliwości ich realizacji!
Awatar użytkownika
one

one Śro Lut 03, 2016 2:50 pm

Gratulacje Adrianie,
po trzech dniach piastowania funkcji dyrektora i już ddtvn, stawiasz wysoko poprzeczkę.
Powodzenia!
Awatar użytkownika
yorek

yorek Śro Lut 03, 2016 2:54 pm

Adrian gratulacje!!!
odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Teraz cała Warszawa będzie mocno "Kolor"owa ;-)
Awatar użytkownika
betii

betii Śro Lut 03, 2016 3:26 pm

Gratulacje SuDeK ! Po nitce do...na kopiec kościuszki 😉
Awatar użytkownika
Towarzysz Nostalgik

Towarzysz Nostalgik Śro Lut 03, 2016 3:49 pm

Pamiętam Sudę z czasów Radiostacji. Nie był zbytnio dobrym prezenterem.
Awatar użytkownika
K

K Czw Lut 04, 2016 11:04 am

Adi, bajka!!!!!!!!! :) Brawo!
Awatar użytkownika
adax

adax Czw Lut 04, 2016 6:27 pm

jaka płaca, taki programowy...i ile płaca jest?
bez fajerwerków, suda jako prezenter w mojej ocenie tragedia, a jak sam tragiczny, to czego oczekiwać od programu...
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Kwi 12, 2016 6:53 am

Widzę że autokomentarze albo życzliwi koledzy wypisują jakieś brednie bez związku z rzeczywistością. O promocji nie będę się wypowiadała, natomiast do tej pory radio miało fajną ramówkę "niby dla kobiet" a słuchali też moi koledzy. A teraz od około roku audycje są coraz nudniejsze, reklam coraz więcej. Mój hit to reklama nagrobków, czyżby Suda miał być grabażem Koloru, jeśli pójdzie w ślady Roxy i Rock Radia to powodzenia, co by nie mówić to Borys miał rękę do playlisty i jak przeczytałem o odświeżeniu playlisty to super tylko ja dostrzegłam od kilku tygodniu jej postarzenie, jak tak dalej pójdzie przejdę do ZEt Chilli bo Złote Przeboje zmiksowane z Wawą to nie dla mnie
Awatar użytkownika
Łukasz Suda

Łukasz Suda Śro Lip 06, 2016 8:34 pm

Droga "Aniu", po pierwsze - jak mnie oczerniasz, to rób to chociaż pod imieniem i nazwiskiem. Ale do tego potrzeba... za przeproszeniem - jaj... Po drugie - nie kłam publicznie, co? Kolor nie grał żadnych reklam nagrobków.

"Ania" napisał(a): Widzę że autokomentarze albo życzliwi koledzy wypisują jakieś brednie bez związku z rzeczywistością. O promocji nie będę się wypowiadała, natomiast do tej pory radio miało fajną ramówkę "niby dla kobiet" a słuchali też moi koledzy. A teraz od około roku audycje są coraz nudniejsze, reklam coraz więcej. Mój hit to reklama nagrobków, czyżby Suda miał być grabażem Koloru, jeśli pójdzie w ślady Roxy i Rock Radia to powodzenia, co by nie mówić to Borys miał rękę do playlisty i jak przeczytałem o odświeżeniu playlisty to super tylko ja dostrzegłam od kilku tygodniu jej postarzenie, jak tak dalej pójdzie przejdę do ZEt Chilli bo Złote Przeboje zmiksowane z Wawą to nie dla mnie
Awatar użytkownika
Ojejjj

Ojejjj Wto Mar 13, 2018 4:16 pm

Suda! Naprawdę odpisujesz na anonimowe komentarze jako "dyrektor programowy"??? Dorośnij. Nie ośmieszaj się.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości