[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „M jak miłość” straciło 710 tys. widzów, ale TVP2 nadal bezkonkurencyjna. 107,53 mln zł z reklam

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

„M jak miłość” straciło 710 tys. widzów, ale TVP2 nadal bezkonkurencyjna. 107,53 mln zł z reklam

xyz Sob Cze 06, 2020 12:59 am

Ile to można ciągnąć, oglądalność spada, wieje nudą, powinni już to zakończyć.
Awatar użytkownika
Persona

Re: „M jak miłość” straciło 710 tys. widzów, ale TVP2 nadal bezkonkurencyjna. 107,53 mln zł z reklam

Persona Sob Cze 06, 2020 6:59 am

Wczoraj wieczorem bylem w warszawskiej "Sarmacji", gdzie zabralem swoja siedemdziesiecioletnia Mamusie aby uraczyc ja kolacja, o jakiej mogla tylko marzyc kiedy dorastala jako corka zduna na obrzezach Ostroleki.
No wiec, wlasnie zaczynamy aperitif i nagle w lokalu niczym wiosenny porannek pojawia sie nie kto inny tylko Marcin Mroczekk! W calej sali zawrzalo jak w ulu. Prawdziwy krol zycia, czlowiek - instytucja. Otoczony swoimi asystentami, ziomalami oraz innymi elementami stolecznego high-society.
Na moje córki, krasawice - 23 i 25 lat jakby rzucono urok, podswiadomie zaczely trzepotac rzesami oraz wiercic sie sie w fotelach. Zaczely blagac mnie abym przyprowadzil go do naszego stolika. Coz, dobry ojciec nigdy nie odmawia swoim córeczkom, wiecie jak jest.
Co robic, podszedlem do jego stolika juz otoczonego przez warszawskich poszukiwaczy wrazen. Bezpardonowo zaczalem przepychac sie przez gaszcz alternatywnych twórców, mokrych, poczatkujacych aktoreczek no i flegmatycznych producentów "M jak ..." zazdrosnie chroniacych dostepu do najdrozszego rumaka ze swej stajni. Kiedy bylem juz na wyciagniecie reki od Marcina, czujac juz cieplo jego ciala oraz aromat oddechu, zostalem popchniety od tylu przez jakiegos bezmyslnego pracownika obslugi "Sarmacji" prosto na kolano Marcina. Zlapal mnie i na moment zawislem w tych poteznym silnych ramionach i kolyszacych sie ledzwiach. Przypatrzyl mi sie z góry niczym Adonis a ja nigdy nie czulem sie tak spokojny i bezpieczny jak w tej krótkiej chwili. "Czy moge w czyms pomóc" - zapytal z niepewnym grymasem. Bez slowa, potrzasnalem tylko glowa i ucieklem. Nigdy tego nie zapomne.
Awatar użytkownika
Xyz

Re: „M jak miłość” straciło 710 tys. widzów, ale TVP2 nadal bezkonkurencyjna. 107,53 mln zł z reklam

Xyz Sob Cze 06, 2020 8:30 am

Dlaczego tak jak w przypadku "Przyjaciółek" Polsatu, nie podajecie, że serial jest hitem w internecie. Ponoć niektóre odcinki mają tam już kilkaset tysięcy odtworzeń.
Awatar użytkownika
Robik

Robik Sob Cze 06, 2020 11:16 am

tego nie idzie oglądać TVP... nikt nie ogląda kurskiego TVP
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Cze 06, 2020 12:44 pm

@Robik. Masz nieaktualne dane. Kurski NIE jest prezesem tylko dyrektorem nadzorującym informacje, publicystykę i sport. Prezesem jest Maciej Łopiński jako pełniący obowiązki. Nowym stałym prezesem na pewno nie będzie Kurski. Przecież nie może łączyć obu funkcji.
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Sob Cze 06, 2020 1:45 pm

Dobrze, niech tak spada dalej, nie wiem czemu ludzie akurat do tego się tak przywiązali a inne tasiemce mogą liczyć na max 2,5 mln widzów.
Awatar użytkownika
dystrybutor

dystrybutor Sob Cze 06, 2020 2:41 pm

"Persona" napisał(a): Wczoraj wieczorem bylem w warszawskiej "Sarmacji", gdzie zabralem swoja siedemdziesiecioletnia Mamusie aby uraczyc ja kolacja, o jakiej mogla tylko marzyc kiedy dorastala jako corka zduna na obrzezach Ostroleki...

Powinieneś pisać powieści.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Sob Cze 06, 2020 3:38 pm

Trzeba być amebą by ten nudny gniot oglądać i zachwycać się tymi miernotami aktorskimi . Czas zakończyć ten bzdurny gniot.
Awatar użytkownika
Pixy

Pixy Sob Cze 06, 2020 8:50 pm

Nudny serial dla znudzonych życiem. Nie rozumiem idei seriali obyczajowych. Nie dość że życie jest trudne to jeszcze puszczają takie bajki. Jak oglądać bajki to z wyższej półki a nie nędzę TVP.
Awatar użytkownika
Fanka

Fanka Nie Cze 07, 2020 10:21 am

Tam juz nie gra nikt, na kim warto by zawiesić oko! Zrobił sie z tego serial dla młodziezy, wykorzystujacy fakt, że większość obsady to naturszczycy, którzy zagrają za 1/3 stawki. Lampka przegiął po prostu!
Awatar użytkownika
Byw

Byw Pon Cze 08, 2020 1:11 am

Nie wiem kim trzeba być żeby to oglądać
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Cze 08, 2020 1:23 am

Warto dodać, że połowa widowni przeszła do odcinków w internecie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości