WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Polskie serialowe produkcje

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
fanboj

M jak miłość

fanboj Śro Lip 13, 2011 10:48 pm

Są tu jacyś fani??
Awatar użytkownika
zbigniew.drozdz@competia.pl

Re: M jak miłość

zbigniew.drozdz@competia.pl Pon Lip 18, 2011 9:26 am

Ja fanem nei jestem, ale czasami oglądam jak nie ma co robić wieczorem ;) Lubię czasem na tasiemce popatrzeć ;D
Awatar użytkownika
ewus

ewus Pon Lip 18, 2011 11:49 pm

zbigniew.drozdz@competia.pl napisał(a):Ja fanem nei jestem, ale czasami oglądam jak nie ma co robić wieczorem ;) Lubię czasem na tasiemce popatrzeć ;D

ale warto to jeszcze
Awatar użytkownika
TO JA

TO JA Pon Lip 18, 2011 11:51 pm

ale warto to sledzic czy pojechali juz w fikcje?
przestalam ogladac 2 lata temu, kusi mnie zeby wrocic :)
jakie sa biezace opinie o serialu?

hehe
Awatar użytkownika
zbigniew.drozdz@competia.pl

zbigniew.drozdz@competia.pl Pią Wrz 02, 2011 4:08 pm

Ciężko utrzymać ten sam poziom przez tyle lat. Dalej dzieje się to samo: czyli wyszukiwanie problemów na siłę. Ale czego innego oczekiwać po serialu. Ja to oglądam z przyzwyczajenia i dla zabicia czasu, jak mam go wieczorami zbyt dużo ;) A wolę to niż inne badziewia, które lecą w tym samym czasie :D
Awatar użytkownika
mieszkooo17

mieszkooo17 Śro Lut 22, 2012 1:03 pm

no i po Hance :P :D
Awatar użytkownika
jolka

jolka Czw Sie 28, 2014 3:34 am

Co sądzicie o M jak miłość? Wg mnie w ostatnich latach to się tragedia zrobiła. Pamiętam, jak kiedyś nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka, ale to jak to jeszcze stara obsada była. Teraz to natworzyli tyle tych nowych wątków i nie wiadomo co się dzieje, a wątki starej obsady nie dość, że stanowią już mniejszość, to zeszły one na psy. Pamięta ktoś tę temperamentną sędzinę Martę Mostowiak sprzed kilku i więcej lat? Albo perypetie Hanki i Marka? Albo Marię jako panią prezes? Albo wątek studentów (no choć ten wątek jednak musiał się skończyć, bo raczej się nie studiuje przez kilkanaście lat)? To było prawdziwe M jak miłość i w takim serialu ludzie się "kochali",a to co jest teraz to ludzie z przyzwyczajenia i nudów oglądają :D Jakie są Wasze opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
kasiak

kasiak Pią Sie 29, 2014 11:00 am

popieram Twoją opinię. to już nie jest taki serial jak był kiedyś. niby go nadal oglądam, ale już mnie on tak nie pociąga, jak kiedyś. szkoda, a taki fajny serial był :?
Awatar użytkownika
ewka

ewka Wto Wrz 09, 2014 12:22 pm

a dla mnie ten serial nadal jest spoko. co prawda kiedys był lepszy, no ale nie idzie przez kilkanaście lat utrzymać tych samych aktorów, więc producenci muszą wprowadzać te nowe wątki :)
Awatar użytkownika
merkik

merkik Wto Wrz 09, 2014 5:02 pm

no ja bym proponował zakończyć ten serial i w to miejsce dać nową produkcję - zastępce M jak miłość. no ale raczej ten serial nie miałby takiej oglądalności, jak MjM, wiec do puki będzie odpowiednia oglądalnosci do wtedy tvp2 będzie ten serial emitować :)
Awatar użytkownika
17tkla

17tkla Czw Wrz 11, 2014 2:29 pm

dopuki serial będzie gromadzić kilka mln widzów, to go nie zdejmą
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Wrz 12, 2014 12:41 pm

i to nadal jest oglądalnosciowy lider w Polsce. żaden regularny program nie gromadzi aż tak ogromnej widowni :D
Awatar użytkownika
mdlosci

mdlosci Sob Wrz 27, 2014 5:43 pm

ostatnio oglądałam jeden odcinek tego serialu i to jakie straszne wszystko jest. tego nie da się oglądać. te nowe wątki nie są interesujące. M jak miłość sprzed 10 lat wróć!!!
Awatar użytkownika
michalinaolbry

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

michalinaolbry Pią Maj 27, 2016 11:47 am

A ja oglądam bo to dobra pora dla mnie na relaks.
Awatar użytkownika
f0rst

f0rst Śro Wrz 21, 2016 6:55 pm

M jak Miłość to po prostu nieśmiertelny serial.
Wróć do Seriale polskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości