[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ma być łatwiej o zwrot niewykorzystanych środków z prepaidu: klient przy rejestracji karty poda numer konta

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
fj

Ma być łatwiej o zwrot niewykorzystanych środków z prepaidu: klient przy rejestracji karty poda numer konta

fj Wto Wrz 14, 2021 3:33 pm

Ale ja chcę, żeby moje niewykorzystane pieniądze zostawały u operatora. Czy władza mogłaby nie wyciągać łap po moje pieniądze?
Awatar użytkownika
kolis

Re: Ma być łatwiej o zwrot niewykorzystanych środków z prepaidu: klient przy rejestracji karty poda numer konta

kolis Wto Wrz 14, 2021 4:09 pm

"fj" napisał(a): Ale ja chcę, żeby moje niewykorzystane pieniądze zostawały u operatora. Czy władza mogłaby nie wyciągać łap po moje pieniądze?

Nie możesz tak chcieć, bo Unia chce inaczej. Tak samo jak nie możesz się pozbyć durnych komunikatów o ciasteczkach, które wyskakują wszędzie na pół strony, ani nazywać marchewki warzywem. Unia wie lepiej co dla ciebie dobre.
Awatar użytkownika
...

Re: Ma być łatwiej o zwrot niewykorzystanych środków z prepaidu: klient przy rejestracji karty poda numer konta

... Wto Wrz 14, 2021 4:18 pm

Nie możesz tak chcieć, bo Unia chce inaczej. Tak samo jak nie możesz się pozbyć durnych komunikatów o ciasteczkach, które wyskakują wszędzie na pół strony, ani nazywać marchewki warzywem. Unia wie lepiej co dla ciebie dobre.

Zła unia, winna Unia, a PiS to w ogóle jest w pytę. Co z tego, że to nie pomysł UE a PiSu?
Awatar użytkownika
fj

fj Wto Wrz 14, 2021 4:47 pm

"kolis" napisał(a):
"fj" napisał(a): Ale ja chcę, żeby moje niewykorzystane pieniądze zostawały u operatora. Czy władza mogłaby nie wyciągać łap po moje pieniądze?

Unia chce, żeby niewykorzystane pieniądze zabierała władza? Można prosić o źródło?
Awatar użytkownika
Realista

Realista Wto Wrz 14, 2021 5:17 pm

OGÓLNIE BULWERSUJĄCYM SKANDALEM JEST REJESTRACJA TYCH KART TO JEST NIC INNEGO JAK KOLEJNE OBDARDCIE Z PRYWATNOŚCI CZŁOWIEKA MOŻE WAM JESZCZE PODAĆ ROZMIAR BUTA FI..TA I GACI JAK NIE CHCECIE TERRORYZMU TO USZCZELNIJCIE GRANICE I PRZESTAŃCIE WPUSZCZAĆ KOGO POPADNIE A NIE POD POZOREM BEZPIECZEŃSTWA ZABIERACIE LUDZIOM PRYWATNOŚĆ
Awatar użytkownika
maniak

maniak Śro Wrz 15, 2021 6:18 pm

Cieszę się, ze w T-Mobile można dokonać zwrotu :)
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości