WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
x

Re: Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

x Wto Lis 15, 2016 1:56 am

"woody woodpecker" napisał(a): Ta konferencja sama w sobie jest interesująca. Petru bredzi o jakiejś szóstej klasie gimnazjum.
Pewnie pomylił ze świętem 6 Króli.
Awatar użytkownika
As

Re: Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

As Wto Lis 15, 2016 6:13 am

Knapik to jeden z najgorszych dziennikarzy w Polsce. Pasuje do TVN-u.
Awatar użytkownika
makaron530

makaron530 Wto Lis 15, 2016 11:33 am

Knapik jak zwykle, bardzo "prawdomówny" i "bezstronny" dziennikarz a Petru szczery do bólu i nie raz coś "chlapnie", prawdę powie jak się pomyli, tak się wlaśnie stało.
Awatar użytkownika
.Niedouczony Ryszard

.Niedouczony Ryszard Wto Lis 15, 2016 11:40 am

Zapamiętajcie sobie. Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, ale z tym jednym interesów więcej nie róbcie. Zbyt mało rozgarnięty. Wypapla wszystko, nawet nie pytany.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Wto Lis 15, 2016 3:23 pm

buhahahaha
Awatar użytkownika
nikola

nikola Wto Lis 15, 2016 3:49 pm

tvn i wszystko jasne
Awatar użytkownika
qwer

qwer Wto Lis 15, 2016 10:49 pm

ten Petru to gość jak ta lala -dobrze ,dobrze takich nam trzeba ,jest chyba lepszy od Komorowskiego -no może tylko troszeczkę -co nie lewaczki ,ale macie elitkę
Awatar użytkownika
qwer

qwer Wto Lis 15, 2016 10:49 pm

ten Petru to gość jak ta lala -dobrze ,dobrze takich nam trzeba ,jest chyba lepszy od Komorowskiego -no może tylko troszeczkę -co nie lewaczki ,ale macie elitkę
Awatar użytkownika
buhahahaha

buhahahaha Śro Lis 16, 2016 1:49 pm

Knapik ZAWSZE mówi całą prawdę całą dobę
Awatar użytkownika
He!

He! Pią Lis 18, 2016 11:59 am

Maćku, ale czemu zaprzeczasz? Czego się wstydzisz? Przecież fakt, że przed każdą konfą Nowoczesnej ustalasz pytania z Gasiuk jest znany w TVN i .N... A że pisowscy się wściekną, to co Cię to obchodzi?........ 😃
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości