WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Manja

Maciej Musiał: "Netflix jest jak rodzina"

Manja Sob Gru 08, 2018 2:06 am

Maciej Musiał: "Gram PROTAGONISTĘ" ;-)
Awatar użytkownika
zPlanu

Re: Maciej Musiał: "Netflix jest jak rodzina"

zPlanu Sob Gru 08, 2018 2:11 am

Netflix jest jak rodzina, pod warunkiem, że w rodzinie nie można wpatrywać się w oczy brata czy siostry dłużej niż kilkadziesiąt sekund bo w przeciwnym razie zostanie się oskarżonym o molestowanie
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Sob Gru 08, 2018 12:13 pm

A co innego ma powiedzieć jeśli liczy na dalsze kontrakty czy to w Netflixie czy u innych?
Takie wywiady są guzik warte bo z góry wiadomo, że poza słodzeniem sobie nawzajem nie dowiemy się niczego sensownego.
Awatar użytkownika
ArW

ArW Sob Gru 08, 2018 12:45 pm

Biedny chłopiec, ktoś mu robi krzywdę, prawda będzie bolesna a po 1983 nawet bardzo bolesna
Awatar użytkownika
Ola

Ola Sob Gru 08, 2018 4:46 pm

Niestety słaby serial, wannabe US, znów zaklinanie rzeczywistości. Mało warsztatu, nudny drugi odcinek i niewiarygodna umiejetność zabicia nawet Wieckiewicza. Sorry nie daj panie boze złego słowa, przecież to wielka Reżyser co krytyki nie znosi.
Awatar użytkownika
matix73

matix73 Sob Gru 08, 2018 9:38 pm

Jak Rodzinka.pl
Awatar użytkownika
mona

mona Nie Gru 09, 2018 10:57 am

Jeśli musiał jest drewnem to zofia Wichłacz jest chyba papierem. Serial jest normalny, ani dobry ani zły, jeden woli jabłka drugi gruszki
Awatar użytkownika
tt

tt Nie Gru 09, 2018 9:38 pm

"Serial "1983" został chłodno przyjęty przez widzów" - bzdury, może w Polsce.
Awatar użytkownika
Iliri

Iliri Pon Gru 10, 2018 12:43 pm

"zPlanu" napisał(a): Netflix jest jak rodzina, pod warunkiem, że w rodzinie nie można wpatrywać się w oczy brata czy siostry dłużej niż kilkadziesiąt sekund bo w przeciwnym razie zostanie się oskarżonym o molestowanie

5 sekund.
Awatar użytkownika
krytykant

krytykant Pon Gru 10, 2018 1:46 pm

słaby aktor, jego cukierkowa fizjonomia nie pozwala mu grać dramatycznych ról, niech gra do śmierci w rodzince, ale .pl
Awatar użytkownika
Hollylodz

Hollylodz Pon Gru 10, 2018 4:57 pm

Polacy to jednak urodzeni masochiści - narzekać i biczować się to po prostu sport narodowy. A serial jest całkiem dobry, wszystkie 8 odcinków pochłonąłem dosłownie w 4 dni, intryga wciągająca, aktorsko może bez fajerwerków, ale też nie ma się czego wstydzić. Widziałem dużo gorszych seriali kręconych w USA czy UK. Maciej Musiał może nie był oczywistym kandydatem do takiej roli, ale zagrał całkiem przyzwoicie i w sumie pasował wizualnie do roli takiego pupilka władzy. Więckiewicz, którego już nie mogę zdzierżyć, bo wyskakuje z każdej lodówki, o dziwo wypadł świetnie i skupiał uwagę. Jest klimat, świetna scenografia i ikoniczne lokacje - brawa dla działu Art Directora! Mam nadzieję, że Netflix zamówi II sezon.
Awatar użytkownika
no nie

no nie Wto Gru 11, 2018 3:15 am

Nie jest to dobry serial. No nie jest. Fatalne udzwiekowienie wersji polskiej, koszmarne tłumaczenie z języka angielskiego, asynchroniczność, sztuczność dzwieku i drewniane dialogi. O wiele lepiej ogląda się wersję angielską, co jest dość żenujące biorąc pod uwagę, że film jest niby polski. I wlasnie dlatego zagranicą ten serial moze byc lepoeinodbierany, niż w Polsce, gdzie spiep-r-zono sprawę.
Awatar użytkownika
Dario

Dario Sob Cze 29, 2019 5:32 am

Ale co mnie interesuje pozytywna krytyka w Ameryce? Serial polski, robiony - chyba? - dla Polakow. Mnie osobiscie znudzil po dwoch odcinkach, tego ogladac sie nie da.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości