[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Orłoś czuje się youtuberem. "Nie marzę o milionie subskrypcji, bo jestem realistą"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Maciej Orłoś czuje się youtuberem. "Nie marzę o milionie subskrypcji, bo jestem realistą"

Pawel Pon Lip 26, 2021 6:48 am

Tak . Maciej O. stał się youtuberem.
Awatar użytkownika
kolis

Re: Maciej Orłoś czuje się youtuberem. "Nie marzę o milionie subskrypcji, bo jestem realistą"

kolis Pon Lip 26, 2021 6:49 am

170 000 subów i po około 100 000 wyświetleń na odcinek.
A Teleexpres nawet po kilka mln.

Myślał, że to on kreuje teleexpres, a to teleexpres tworzył jego.
Awatar użytkownika
knaga rafalali

Re: Maciej Orłoś czuje się youtuberem. "Nie marzę o milionie subskrypcji, bo jestem realistą"

knaga rafalali Pon Lip 26, 2021 7:22 am

Miałeś złoty róg ..........
Awatar użytkownika
Łubudubu

Łubudubu Pon Lip 26, 2021 8:06 am

O trolle Kurskiego już tu są :)
Awatar użytkownika
Leming

Leming Pon Lip 26, 2021 8:06 am

Co dziennie o godzine 17 włanczam kanał Pana Macieja Orłosia żeby zapoznać sie z newsami. Dzieki jego komentarzom wiem co mam mtśleć.
Awatar użytkownika
Wirek

Wirek Pon Lip 26, 2021 8:18 am

"Leming" napisał(a): Co dziennie o godzine 17 włanczam kanał Pana Macieja Orłosia żeby zapoznać sie z newsami. Dzieki jego komentarzom wiem co mam mtśleć.
już nie trolluj, nawet lemingi tego nie oglądają.
Awatar użytkownika
Gill

Gill Pon Lip 26, 2021 8:50 am

Upadek
Awatar użytkownika
PK

PK Pon Lip 26, 2021 8:58 am

To nie jest dziennikarstwo, tylko agitacja wyborcza. Wyszło szydło z worka.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pon Lip 26, 2021 9:07 am

Nie marzę o subskrypcjach hahaha
A żebra za każdym razem
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lip 26, 2021 10:54 am

troll
e kurskiego
Awatar użytkownika
qba ze wsi

qba ze wsi Pon Lip 26, 2021 11:44 am

Ciekawe czy jak aktualna władza przestanie rządzić to na tych nowych też będzie ostro jechał. Pewnie spokornieje.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Lip 26, 2021 11:45 am

Ludzie wyczuwają fałsz i desperację. Przez lata olewał internet, a teraz udaje pasjonata, bo nikt nie chciał go zatrudnić w tradycyjnych mediach.
Awatar użytkownika
raz.putin

raz.putin Pon Lip 26, 2021 12:44 pm

Znudził mnie po 50. sekundzie. A tam było jeszcze ponad 17 minut... Litości!
Awatar użytkownika
kiepściutko

kiepściutko Pon Lip 26, 2021 2:12 pm

Bolesna weryfikacja, oj bolesna. A desperacja aż bije po oczach.
Awatar użytkownika
Hmm

Hmm Pon Lip 26, 2021 2:13 pm

Jeśli scena polityczna tak wpływa na karierę dziennikarza, to chwała Bogu, że tacy nie dostarczają nam już newsów.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości