WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miks

Maciej Orłoś rozstał się z Telewizją WP. „Ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładałem”

miks Pią Kwi 13, 2018 7:46 pm

Miał być "lokomotywą" TV WP...
Awatar użytkownika
Oj

Re: Maciej Orłoś rozstał się z Telewizją WP. „Ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładałem”

Oj Pią Kwi 13, 2018 8:04 pm

No to TVP odzyska człowieka za 1/3 ceny. Zrobił interes życia :)
Awatar użytkownika
Ołoś

Re: Maciej Orłoś rozstał się z Telewizją WP. „Ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładałem”

Ołoś Pią Kwi 13, 2018 8:12 pm

Najlepsi odeszli stamtąd już dawno temu. Dno.
Awatar użytkownika
7477747

7477747 Pią Kwi 13, 2018 8:12 pm

widzieliscie ogladalnosc tego wp tv? wielu szczyli z podstawowki ma na youtubie wieksze ogladalnosci niz gwiazdy WP :D
Awatar użytkownika
Rita Tita

Rita Tita Pią Kwi 13, 2018 8:18 pm

WP TV to porażka. Czego można się spodziewać po stacji w której od rana do nocy puszczane są rewelacje z pudelka. Podobnie jest ze strona główna WP to również jest porażka 😂
Awatar użytkownika
rynienka

rynienka Pią Kwi 13, 2018 8:26 pm

Orłoś skończył się na Teleexpressie
Awatar użytkownika
DW

DW Pią Kwi 13, 2018 8:31 pm

Po prostu wygaszanie telewizji.
Awatar użytkownika
lolo

lolo Pią Kwi 13, 2018 8:34 pm

maciek, i po c..j ci to było wszystko??
Awatar użytkownika
rurku

rurku Pią Kwi 13, 2018 8:35 pm

Dawać go do Polsatu.
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Pią Kwi 13, 2018 9:04 pm

Są jeszcze telezakupy - Mango i te sprawy. Zawsze mogą tam iść te "osobowości" typu LIs, Orłoś, Kret...
Awatar użytkownika
Hellol

Hellol Pią Kwi 13, 2018 9:23 pm

Maciek nic nie prowadził 6 miesięcy i dziwi sie, ze nie przedłużono z nim umowy. To jest dopiero śmiech na sali lub totalne oderwanie od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Stokrotka

Stokrotka Pią Kwi 13, 2018 9:23 pm

Pewnie PO-szło jak nie wiadomo o co to o... Musi tam być cienko.
Awatar użytkownika
wsx

wsx Pią Kwi 13, 2018 10:27 pm

"rurku" napisał(a): Dawać go do Polsatu.
. Na sąsiada Ferdka
Awatar użytkownika
Foks

Foks Pią Kwi 13, 2018 10:28 pm

Też uważam że Orłoś by idealnie pasował do Mango
Awatar użytkownika
PK

PK Pią Kwi 13, 2018 10:33 pm

Pamiętam jak Orłoś narzekał na TVP, po przejściu do WP. Jakie wizje rozwoju w nowej firmie roztaczał. Szybko jednak został przerzuty i wyrzucony na śmietnik. Niezła klapa. Jego ego na pewno ucierpiało, a po tym co naopowiadał o poprzednim pracodawcy, to nie ma po co wracać.

Mogliby w WP jeszcze Machałę kopnąć i jego towarzystwo z natemat, które się w firmie rozpanoszyło i zrobiło z portalu śmietnik.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości