WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hypatia

Re: Maciej Samcik po 21 latach pracy odchodzi z „Gazety Wyborczej”, stawia na blog „Subiektywnie o finansach”

Hypatia Pon Sty 08, 2018 7:39 pm

Szkoda, bo to strata dla Wyborczej. Obawiam się o przyszłość tej gazety, bo jest to jedyne pismo codzienne w Polsce, które nadaje się do czytania. Tylko na stronach GW można nadal znaleźć,
z mojego punktu widzenia, wartościowe materiały.
Awatar użytkownika
DW

Re: Maciej Samcik po 21 latach pracy odchodzi z „Gazety Wyborczej”, stawia na blog „Subiektywnie o finansach”

DW Pon Sty 08, 2018 8:59 pm

Wracaj do Poznamia Macieju. Atmosfera spokojniejsza a w dobie globalnej sieci pisać można i z Karkonoszy.
Awatar użytkownika
toka

toka Pon Sty 08, 2018 11:34 pm

To ten naganiacz co to "mieszkania miały tylko drożeć"?
Awatar użytkownika
DW

DW Pon Sty 08, 2018 11:35 pm

Wracaj do Poznania Macieju. Atmosfera spokojniejsza a w dobie globalnej sieci, można i z Karkonoszy pisać bloga.
Awatar użytkownika
Joanna D

Joanna D Wto Sty 09, 2018 10:14 am

Powodzenia Macku!
:-)
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Śro Sty 10, 2018 2:11 pm

To był ostatni powód, dla którego warto było czytać Wyborczą. Trochę śmieszny, ale zawsze
Awatar użytkownika
Moje imię/nick

Moje imię/nick Śro Sty 10, 2018 6:15 pm

Nie wiem jak w Gazecie Wyborczej, ale na gazeta.pl artykuły piszą anonimowi amatorzy. Jeżeli Samcikowi płacą tyle samo co tym amatorom, to się wcale nie dziwię, że odchodzi. Prasa ogólne od jakiegoś czasu schodzi na dno. Bylejakość to teraz standard wszędzie. Coraz częściej nie ma artykułów, tylko są notki prasowe, w dodatku z błędami. Wszystko po to aby ktoś kliknął w link, aby zarobić na reklamie.
Awatar użytkownika
Moje imię/nick

Moje imię/nick Nie Sty 14, 2018 10:09 am

Nie wiem jak w Gazecie Wyborczej, ale na gazeta.pl artykuły piszą anonimowi amatorzy. Jeżeli Samcikowi płacą tyle samo co tym amatorom, to się wcale nie dziwię, że odchodzi. Prasa ogólne od jakiegoś czasu schodzi na dno. Bylejakość to teraz standard wszędzie. Coraz częściej nie ma artykułów, tylko są notki prasowe, w dodatku z błędami. Wszystko po to aby ktoś kliknął w link, aby zarobić na reklamie.
Awatar użytkownika
muszka miki

muszka miki Czw Lip 05, 2018 3:01 am

Ciekawe, czy ta zmiana wpłynie na bloga. Zdaniem części czytelników, Autor narzucał sobie "autocenzurę" w niektórych tematach.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość