WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fs

Maciej Szwarc nowym prezesem Abstra, Robert Pasut dyrektorem ds. strategii kontentowej

fs Śro Cze 19, 2019 10:38 am

Się porobiła korporacja. Tylko kontent coraz gorszy
Awatar użytkownika
Romero

Re: Maciej Szwarc nowym prezesem Abstra, Robert Pasut dyrektorem ds. strategii kontentowej

Romero Śro Cze 19, 2019 10:39 am

Maszynka do robienia kasy. Dawno stracili zaufanie i wiarygodność sprzedając się firmom. Teraz są już tylko produktem.
Awatar użytkownika
sammler

Re: Maciej Szwarc nowym prezesem Abstra, Robert Pasut dyrektorem ds. strategii kontentowej

sammler Śro Cze 19, 2019 11:12 am

"Wartościowe treści programowe" :))) Grupa docelowa 13-30? To kto ich sponsoruje? Firmy liczące na to, że oglądającym kupią coś rodzice?
Awatar użytkownika
Realia

Realia Śro Cze 19, 2019 11:28 am

Realia są takie, że inwestor wsadził managera z doświadczeniem widząc, że founderzy palą forsę i nie ma zapowiedzi zwrotu. Nic dziwnego: bieganie po rynku z ofertą pt. zrobimy taniej to droga do potępienia.
Awatar użytkownika
widownia

widownia Śro Cze 19, 2019 11:54 am

Abstra sprzedaje cały czas taką samą widownię na każdy kanał z tego co zauważyłem i chyba przestaje to żreć patrząc po wynikach
Awatar użytkownika
oj

oj Śro Cze 19, 2019 2:09 pm

no nie wiem, wydaje mi się, że będzie bolało.
Awatar użytkownika
Pelvis

Pelvis Śro Cze 19, 2019 5:01 pm

Strata 1,8 do 2,3 miliona rok do roku.
Musieliby zacząć pokazywać gołe d... żeby się to odbiło od dna.
Awatar użytkownika
paw

paw Śro Cze 19, 2019 6:00 pm

No i mózgi już wyprane bo jak korpozczury gadają!
Awatar użytkownika
Antyczny

Antyczny Czw Cze 20, 2019 12:09 am

Bul, bul, bul... Ja pisałem o Tesli, ale tutaj też dobrze pasuje :)
Awatar użytkownika
Marik1234

Marik1234 Wto Cze 25, 2019 10:13 am

Kiedyś byli abstrachuje, teraz został tylko drugi człon tej nazwy
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości