WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bart

Re: Magdalena Ogórek i Jacek Łęski nowymi gospodarzami „Studia Polska” w TVP Info

Bart Pią Lut 10, 2017 6:38 pm

Pani Magda powinna prowadzić Pegaza.
Awatar użytkownika
Ojciec rodziny

Re: Magdalena Ogórek i Jacek Łęski nowymi gospodarzami „Studia Polska” w TVP Info

Ojciec rodziny Pią Lut 10, 2017 7:34 pm

Ktos oglada tvp info.tvp 1.tvp 2.
Niemozliwe
Awatar użytkownika
toms

toms Pią Lut 10, 2017 7:58 pm

Grunt to tylko ustawić się tam skąd wieje wiatr.
Awatar użytkownika
Czesław

Czesław Pią Lut 10, 2017 8:14 pm

Pawlicki najlepszy dobrze prowadził
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lut 10, 2017 9:56 pm

to teraz prezydentowa -ogórkowa będzie popiskiwać w programie na żywo. Czad, będzie śmiesznie
Awatar użytkownika
tsek

tsek Sob Lut 11, 2017 3:47 am

"gość" napisał(a): Sugerowałabym Semkę z Krystyną Pawłowicz, bo jak już trza iść na całość. A na początek np. prkogram o Wisłockiej i sztuce kochania.
Awatar użytkownika
mój nick

mój nick Nie Lut 12, 2017 12:09 am

ooggóóórkowa czy ogórkówna- faworyta pana millera, człowieka , który wie jak kończyc, no i to sie sprawdza...
Awatar użytkownika
polka

polka Nie Lut 12, 2017 9:07 am

pan Kurski za dużo słucha gadzinówek no i dobrzy ludzie odchodzą z pracy na skutek czegoś nie pojętego
mam nadzieje że tego redaktora ktoś wróci do programu studio polska ponieważ oglądałam i wiem jak to on powiedział i niech się nie cieszą z tego tacy jak p.nowoczesna , bo oni już nic nie mają do usprawiedliwienia same nie dorzeczności i finał
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Lut 12, 2017 9:40 am

Ogórek to taka pani od wszystkiego i znająca się na wszystkim. I mająca doktorat ze wszystkiego. Taka everywoman.
Awatar użytkownika
Niestety

Niestety Nie Lut 12, 2017 9:45 am

Ogorkowej nie da się oglądać ani słuchać , te jej marne komentarze i ten skrzeczacy głos. JEDYNIE CO TO MA BARDZO DUŻE PARCIE NA SZKŁO
W tylewizji jak i teraz Studio Polska przez p.Ogórek nie da się oglądać. Zmieniam kanał.
Awatar użytkownika
Ogórek żenada

Ogórek żenada Nie Lut 12, 2017 9:56 am

Im wyżej małpa wchodzi na drzewo tym bardziej pokazuje goły tyłek. Parcie na szkło z byle kim (raz z Millerem raz z Kurskim) nie poprawi notowań po trefnym doktoracie.
Awatar użytkownika
Ann

Ann Nie Lut 12, 2017 11:12 am

O co chodzi z ta Ogorek... To dziennikarka?! Dlaczego w ogola mamy ja ogladac?
Nowa dziewczyna Kury, czy jak?
Awatar użytkownika
Mielonek

Mielonek Nie Lut 12, 2017 7:25 pm

Ogórek to taka Doda w obszarze propagandy PiSu - też jej się coś wydaje od lat. No ale jak TVPiS ją eksponuje to potem będą mieli poziom disco polo z tym... jak mu tam... Mielonkiem?
Awatar użytkownika
fis

fis Pon Lut 13, 2017 9:21 am

Piękny i bestia...
Awatar użytkownika
Łęski płatny PRowiec "dziennikarzem" ???

Łęski płatny PRowiec "dziennikarzem" ??? Pon Lut 13, 2017 5:06 pm

Łęski - wieloletni płatny PRowiec- będzie teraz w kolejnym programie robił dobrze swoim dawnym klientom i bedzie robił czarny PR tym którzy mu nie zapłacili. Czy powie złe słowo o swoim dobrym kliencie który zapłacił mu grubą kasę? Czy TVPiS nie widzi konfliktu interesów? Wprawdzie rzecznika Rachonia wzięli na głównego propagandystę TVPiS INFO niby jako dziennikarza ale widze że to tam standard.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości