[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Misko

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

Misko Sob Sie 01, 2020 5:41 pm

Wiadomo, jej mąż to nie jej mąż. Zapewne też nigdy nie była kandydatką SLD na prezydenta.
Awatar użytkownika
Psycho

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

Psycho Sob Sie 01, 2020 8:18 pm

Pewnie nic nigdy od męża nie dostała w prezencie więc jak ją ma to dotyczyc ??
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Sie 01, 2020 8:20 pm

dziennikarka?! żart tynfa wart!
Awatar użytkownika
Grand

Grand Nie Sie 02, 2020 12:02 pm

Pani Madziu. Jeśli czuje się Pani wolna to jestem dysponowany.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Sie 02, 2020 12:26 pm

"Jacek" napisał(a): dziennikarka?! żart tynfa wart!
Jaki dzisiaj jest kurs tynfa?
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Nie Sie 02, 2020 12:53 pm

Już myślałem, że to jej były mąż. Ale nie! Ciekawe, czy mają podpisaną rozdzielność majątkową. Jeśli nie, to chyba jednak sprawa trochę jej dotyczy.
Awatar użytkownika
mąższzzzz

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

mąższzzzz Pon Sie 03, 2020 12:21 am

sukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
Widz

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

Widz Pon Sie 03, 2020 6:03 am

Dwulicowa baba
Awatar użytkownika
Maja

Maja Pon Sie 03, 2020 7:45 am

"czytelnik" napisał(a): Już myślałem, że to jej były mąż. Ale nie! Ciekawe, czy mają podpisaną rozdzielność majątkową. Jeśli nie, to chyba jednak sprawa trochę jej dotyczy.

To kwestia czasu. Jakiś biskup unieważni jej małżeństwo i po sprawie;-)
Awatar użytkownika
Snowid

Snowid Pon Sie 03, 2020 8:46 am

Cyt: "- Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby" - stwierdziła Magdalena Ogórek. NIE qóerfa, dotyczy mnie! Jak czują się inni jak wyżywasz się na nich i ich rodzinach?! Bujaj się.................................................................!
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Sie 03, 2020 11:27 am

Grzebać w życiorysach innych na polityczne zamówienie to z chęcią, ale jak dziennikarze piszą o zarzutach dla męża - straszy pozwami. Ohydna postać!
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pon Sie 03, 2020 2:55 pm

Jakie media tacy dziennikarze… i odwrotnie. Pani Ogorek od lat na sile chce byc osoba publiczna i sieje jadem. Teraz nadszedl czas zbioru plonow ... pani Ogorek.
Awatar użytkownika
Thrasher

Thrasher Wto Sie 04, 2020 10:20 pm

Karma wraca
Awatar użytkownika
Ania

Ania Sob Sie 08, 2020 4:08 pm

Bardzo lubię Panią Magdę, ileż tych celebrytek wylało na Panią Magdę, a same/i mają wiele za pazurami
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości