[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2020

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

Ja_2020 Sob Sie 01, 2020 1:47 pm

O proszę, sprawa jej nie dotyczy. Ciekawe czy tak samo uważa gdy stacja w której pracuje grzebie w życiorysach rodzin osób z opozycji.
Awatar użytkownika
Kadry tvp

Re: Magdalena Ogórek po aresztowaniu jej męża pod 5 zarzutami: ta sprawa mnie nie dotyczy, żądam poszanowania prywatności

Kadry tvp Sob Sie 01, 2020 1:52 pm

Najpierw Marcelina Z. z pytania na śniadanie. Teraz małżonek pani Magdy, która żąda poszanowania prywatności. Kto będzie następny????
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Sie 01, 2020 1:54 pm

Madziu, ty żądasz poszanowania...
Awatar użytkownika
Ffsh

Ffsh Sob Sie 01, 2020 2:05 pm

😂😂😂😂
Awatar użytkownika
asdadas

asdadas Sob Sie 01, 2020 2:19 pm

a po rodzinach opozycji do 20 pokoleń wstecz to można jeździć? żałosna hipokrytka, nawet męża się wyprze
Awatar użytkownika
wm

wm Sob Sie 01, 2020 2:32 pm

żony Gawłowskiego ,Piniora czy Nowaka też winne stosując tę logikę !
Awatar użytkownika
Jaca

Jaca Sob Sie 01, 2020 2:56 pm

Ekipa studia polska wiedziała wcześniej???!!!
Awatar użytkownika
anna

anna Sob Sie 01, 2020 3:15 pm

Ojej, to już nie będzie się chwaliła w "Galach" i "Vivach" swoimi luksusami w domu?
Awatar użytkownika
Polka

Polka Sob Sie 01, 2020 3:53 pm

A co z poszanowaniem innych p. ogórek. Zajeżdzać innych przychodzi pani łatwo .po takich rzeczach zawsze smrut zostaje.
Awatar użytkownika
Tomaszz

Tomaszz Sob Sie 01, 2020 4:06 pm

Ciekawe co teraz będzie. Trudno komentować sprawę Sławomira N. mając męża w areszcie. Swoją drogą to powinna być przy nim w tych trudnych chwilach tymbardziej że uchodzili za udane małżeństwo, a i przeszłość SLDowska męża Pani Magdaleny wielu uszła w niepamięć. A co do samej prawicy to myślę, że w obozie szeroko rozumianej prawicy nie wszyscy darzą panią Magdalenę sympatią, wiele osób nie może zapomnieć jej przeszłości związanej z obozem lewicy i najzwyczajniej w świecie nie ma do niej zaufania. Na pewno wielu płakać po niej nie będzie.
Awatar użytkownika
vvv

vvv Sob Sie 01, 2020 4:21 pm

Oj zdziwisz się, że dotyczy i to bardzo dotyczy.
Awatar użytkownika
xx

xx Sob Sie 01, 2020 4:23 pm

To ta sama Ogórek, która w programie W tyle (kur)wizji naśmiewa się z innych osób publicznych i pierze ich brudy?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Sob Sie 01, 2020 4:50 pm

"xx" napisał(a): To ta sama Ogórek, która w programie W tyle (kur)wizji naśmiewa się z innych osób publicznych i pierze ich brudy?

dokładnie ta sama
Awatar użytkownika
Czytelniczka

Czytelniczka Sob Sie 01, 2020 4:57 pm

Ależ pani Ogórek mnie dziś rozbawiła, to lepsze niż kabaret😃😃😃
Awatar użytkownika
a

a Sob Sie 01, 2020 5:36 pm

"Ja_2020" napisał(a): O proszę, sprawa jej nie dotyczy. Ciekawe czy tak samo uważa gdy stacja w której pracuje grzebie w życiorysach rodzin osób z opozycji.

a od kiedy grzebanie w życiorysach jest przestępstwem? Skoro jej mąż namieszał tak, że jest na to paragraf i go za to zgarnęli to wyjdzie w praniu czy i ona jest w to zamieszana, ale wychodzi, że nie ma z tym nic wspólnego skoro tak mówi oficjalnie i nie chowa się po jakichś bagażnikach samochodowych.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości