[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Magdalena Ogórek prowadzącą „W tyle wizji” w TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Słuchaczka

Re: Magdalena Ogórek prowadzącą „W tyle wizji” w TVP Info

Słuchaczka Sob Sty 07, 2017 1:25 am

Pani Ogórek krytykuje Petru za wyjazd z panią Krysią ale zapomniała jak prowadzała się z panem Węglarczykiem
Awatar użytkownika
pavel

pavel Czw Sty 26, 2017 11:36 pm

I ja tą panią kiedyś popierałem,jak to się można poniżyć żeby znależć się w mediach,żałosna kobieta,jak to się można zawieść na wyglądzie.żal mi jej.
Awatar użytkownika
PROPOGANDA SUKCESU

PROPOGANDA SUKCESU Nie Lut 19, 2017 9:18 am

WŁAŚNIE W TYM LICHAWYM PROGRAMIE MIZERIA SIĘ ODNAJDUJE. TO JEST PROGRAM DLA WYZNAWCÓW PIS. OGLĄDAŁEM PARĘ RAZY, ALE TEGO NIESTETY NIE DA SIĘ OGLĄDAĆ, ALE KOMENTARZE DOTYCZĄ JEDYNIE SŁUSZNEJ WŁADZY I CHOĆBY NIE WIEM CO TA WŁADZA UCZYNIŁA JEST OK. I ZAWSZE WSZYSTKIEMU WINNA JEST OPOZYCJA I TUSK. TO NIE JEST ŚMIESZNE.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Cze 11, 2020 7:17 pm

Nie da się tego oglądać chciałam ale nie nie nie jak ta kobieta prowadzi program zero kompetencji krzycząca jednostronna brak słów!
Awatar użytkownika
Widzka

Widzka Śro Paź 06, 2021 11:54 pm

Uprzejmie proszę niech p.ogórek ubierze się odpowiednio do powagi programu.
to eksponowanie jej bladej i chudej figury razi bardzo.
może posadzić ją za jakimś stołem to nie będzie ciągle spoglądała na siebie i wyciągała do góry te nogi.
jak można taką pozę pokazywać ,to b,niesmaczne,razi , zastanawiam się czy ta pani siebie ogląda.
Próba dodzwonienia do programu się nie udała aby osobiście zapytać tą panią o te kuse kiecki, Naprawdę nie wypada, i tyle.
Awatar użytkownika
Widzka TVP

Widzka TVP Śro Paź 20, 2021 10:14 pm

p.ogórek niech się pani ubierze odpowiednio do rangi programu.
Pani ubiór jest wysoce nieodowiedni. Jak na dancing lub prywatkę.
Niech szef programu zwróci uwagę. Co pani chce pokazać wiedzę czy nogi!!!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości