WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
radiowiec

Małe i katolickie rozgłośnie chcą wsparcia finansowanego w związku DAB+

radiowiec Wto Wrz 27, 2022 11:17 am

dab+ to pomyłka, kto ma interes aby za tym lobbować? cała Europa wycofuje się z cyfryzacji, odciąga, rewiduje założenia i uzależnia przejście od realnego % udziału. W erze 5G i internetu dab+ nie ma żadnego uzasadnienia, generować będzie tylko niepotrzebne obciążenie - zakup odbiorników. Dajcie sobie spokój z tymi bredniami, że wszyscy chcą dab+ w końcu.
Awatar użytkownika
uuuuuu

Re: Małe i katolickie rozgłośnie chcą wsparcia finansowanego w związku DAB+

uuuuuu Wto Wrz 27, 2022 1:16 pm

chce zeby religia przestała ogłopiac ludzi dla własych celow kazda religia
Awatar użytkownika
Ech

Ech Wto Wrz 27, 2022 2:22 pm

Niech Rydzyk je wspomoże. W końcu to jego media w wydatnym stopniu przyczyniły się do spadku zainteresowania lokalnymi stacjami katolickimi.
Awatar użytkownika
Dzidek

Dzidek Wto Wrz 27, 2022 3:06 pm

Na propagowanie katozabobomu niech sobie z tacki proboszcza kasę biorą, pasożyty....
Awatar użytkownika
Widz dvb-t2 hevc

Widz dvb-t2 hevc Wto Wrz 27, 2022 6:16 pm

Na dzień dzisejszy KRRiT myśli że z radia będzie miała kokosy tylko że zabrała część słuchaczy udzielając koncesji na 3g , LTE , 5g przy okazji zarobiła krocie . Obniżyć koncesje do 10 ‰ koncesji ukf fm zakazać sprzedarzy odbiorników bez DAB+ od grudnia 2022 , obniżyć podatek . 8 multipleks przenieść na miejsce 5 bo u nmie w okolicy nikt 8 multipleksu nie odbiera nawet po zmianie polaryzacji nie znajduje kanałów . .
Awatar użytkownika
Widz dvb-t2 hevc

Widz dvb-t2 hevc Wto Wrz 27, 2022 6:46 pm

Zanim wejdzie w życie zakaz podnieść podatek na odbiorniki UKF FM bez dabu do 30% i obniżyć podatek na odbiorniki które posiadają DAB+ do 0 - 5% w takim przypadku odbiorniki z DAB+ będą tańsze .
Awatar użytkownika
To ja nikt inny

To ja nikt inny Wto Wrz 27, 2022 11:55 pm

"radiowiec" napisał(a): cała Europa wycofuje się z cyfryzacji

Jeżeli rozgłośnie tak relacjonują wydarzenia, jak lobują przeciwko DAB+, to rozumiem, dlaczego ludzie ich nie chcą słuchać. Radiowcu kłamiesz! Na Bawarii 35 proc. w Norwegii zależnie od regionu nawet 80 % gospodarstw domowych wyposażonych jest w odbiorniki DAB+. Wycofanie z DAB+ oznaczałoby wielką szkodę dla wiarygodności rozgłośni.
"radiowiec" napisał(a): W erze 5G i internetu dab+ nie ma żadnego uzasadnienia

Radio można było słuchać przez UMTS i LTE. Pokaż wyniki słuchalności radia w internecie!
Po co płacić rozgłośniom tyle za reklamy, jeżeli w internecie nie mają żadnych kosztów za radiodyfuzję? Jeżeli pozostanie sam internet, dochody z reklam spadną tak bardzo, że rozgłośnie padną. Na nadawanie na UKF-ie za parę lat nikogo nie będzie stać.
Awatar użytkownika
Widz dvb-t2 hevc

Widz dvb-t2 hevc Śro Wrz 28, 2022 4:55 pm

Byłbym za radiem w LTE , 5g ale jadąc samochodem , pociągiem , autokarem , na grzybach zrywa połączenie co chwilę nie da się słuchać z takimi przerwami w odbiorze . Ja słyszałem że 2 państwa się wycofują się a reszta Europy wdraża lub wdrożyła . Jestem za DAB+ bo nie wystarczają mi 4 stacje radiowe bo reszta to szum ale kosmiczne opłaty koncesyjne nadawców odstraszają .
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości