WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Małgorzata Serafin po 11 latach rozstaje się z dziennikarstwem. „Mikrofon zamieniam na nożyczki"

widz Sob Gru 30, 2017 12:16 pm

I to jest właśnie dobra zmiana. Czekam aż kolejne dziennikarki kończące kursy szycia, obróbki skrawaniem albo układania kwiatów.
Awatar użytkownika
Łasa

Re: Małgorzata Serafin po 11 latach rozstaje się z dziennikarstwem. „Mikrofon zamieniam na nożyczki"

Łasa Sob Gru 30, 2017 12:23 pm

Brawo za odwagę w podjęciu takiej decyzji! Wiele osób jej nie ma (w tym ja). Życzę Pani powodzenia.
Awatar użytkownika
jour

Re: Małgorzata Serafin po 11 latach rozstaje się z dziennikarstwem. „Mikrofon zamieniam na nożyczki"

jour Sob Gru 30, 2017 12:40 pm

Czy to jest news sponsorowany na temat jednej z wielu dziennikarek tv?
Awatar użytkownika
Kowi

Kowi Sob Gru 30, 2017 12:48 pm

Świetna dziewczyna bardzo dobra dziennikarka fryzjerka bedzie na bank najlepsza. Gocha powodzenia 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Sob Gru 30, 2017 12:49 pm

Lemingowy dziennikarz Hehe czekam na innych :-P hmm ale tak po ludzku współczuję żeby nie było że jestem bez serca
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Sob Gru 30, 2017 12:50 pm

Lemingowy dziennikarz Hehe czekam na innych :-P hmm ale tak po ludzku współczuję żeby nie było że jestem bez serca
Awatar użytkownika
Edi

Edi Sob Gru 30, 2017 1:46 pm

Ja to szanuję.
Awatar użytkownika
Exo

Exo Sob Gru 30, 2017 2:33 pm

Czyli fajnie! Dziewczyna nie ma parcia na szkło. Dla całej reszty z lewa i z prawa to nie wyobrażalne!
Awatar użytkownika
Ezok

Ezok Sob Gru 30, 2017 3:26 pm

Ta telewizja WP musi być strasznie do bani w takim razie :(
Awatar użytkownika
Korespondent

Korespondent Sob Gru 30, 2017 3:35 pm

@Exo. Nie ma już...mi przeszło po dwóch latach
Awatar użytkownika
Arek

Arek Sob Gru 30, 2017 3:42 pm

tak rynek brutalnie weryfikuje gwiazdeczki z tvp, które miały bardzo wysokie mniemanie o sobie
Awatar użytkownika
JasChr

JasChr Sob Gru 30, 2017 3:49 pm

Dziwna, ale i ciekawa zmiana.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Sob Gru 30, 2017 4:31 pm

Pawlicka i Grochal powinny szydełkować, a Sroczyński ukończyć kurs spawania.
Awatar użytkownika
Wiedzma

Wiedzma Sob Gru 30, 2017 4:40 pm

Gdyby bula taka dobra już dawno łyknalby ja TVN......... .
Awatar użytkownika
io

io Sob Gru 30, 2017 4:46 pm

"Adrian" napisał(a): Pawlicka i Grochal powinny szydełkować, a Sroczyński ukończyć kurs spawania.

Jeśli czytasz Newsweek to doskonale wiesz, dlaczego ww. dziennikarki nie muszą szydełkować.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości