WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Elżbieta Wypych

Re: Małgorzata Wyszyńska nową szefową „Wiadomości” TVP1

Elżbieta Wypych Sob Paź 30, 2010 3:14 pm

Powiedzmy sobie szczerze, że ani Schymalla ani Wyszyńska orłami telewizyjnymi nie są i nigdy nie były. To straszne, że takie zera zostają szefami telewizji, która w nazwie jest publiczna i żąda opłacania abonamentu na to, aby takie Schymale zarabiały dużą kasę. elzbietawypych.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
jol

jol Sob Paź 30, 2010 5:38 pm

W ostatnich miesiącach wiadomości TVP wydawała osoba, która podobno w 1981 roku zdecydowała się donosić na kościół katolicki. Pierwszą decyzją Wyszyńskiej było podziękowanie tej osobie i odsunięcie jej od pracy w mediach publicznych. Co ciekawe gdy w internecie szuka ktoś informacji o tej osobie wyskakuje jej życiorys, według którego urodziła się w roku 1970 a tak naprawdę jest ok 10 lat starsza. Zastanówmy się czy zwolnione kierownictwo serwisu wiedziało o tym kogo zatrudnia komu powierza rząd dusz w TVP. Główne wydanie Wiadomości ogląda kilka milionów Polaków. T
Awatar użytkownika
ja22

ja22 Sob Paź 30, 2010 6:35 pm

Brawo!!!!! No NARESZCIE.
Awatar użytkownika
Godża

Godża Sob Paź 30, 2010 7:28 pm

jol napisał(a):W ostatnich miesiącach wiadomości TVP wydawała osoba, która podobno w 1981 roku zdecydowała się donosić na kościół katolicki. Pierwszą decyzją Wyszyńskiej było podziękowanie tej osobie i odsunięcie jej od pracy w mediach publicznych. Co ciekawe gdy w internecie szuka ktoś informacji o tej osobie wyskakuje jej życiorys, według którego urodziła się w roku 1970 a tak naprawdę jest ok 10 lat starsza. Zastanówmy się czy zwolnione kierownictwo serwisu wiedziało o tym kogo zatrudnia komu powierza rząd dusz w TVP. Główne wydanie Wiadomości ogląda kilka milionów Polaków. T

Ludziom wydaje im się, że można bezkarnie napisać "podobno" w 81 roku zdecydowała się donosić na ... To jest obżydliwe. Banda tchórzy, która służyła wszystkim panom ośmiela się obrzucać takimi oskarżeniami.
Awatar użytkownika
Karolek

Karolek Nie Paź 31, 2010 12:55 am

Wyszyńska to nie jest może najszczęśliwszy wybór na szefa kogokolwiek i czegokolwiek...Ale całe szczęście, że wywali to całe Piso-usłużne towarzystwo: Pyza, Wróblewski, Wikło, Siegieda... Takie dziennikarstwo to wstyd! Taka rzetelność to obciach! Taka przyzwoitość to żenada!
I kto tych "biedaków" teraz przygarnie...? No kto...?
Awatar użytkownika
Maracuja

Maracuja Nie Paź 31, 2010 9:40 am

Karolek napisał(a):Wyszyńska to nie jest może najszczęśliwszy wybór na szefa kogokolwiek i czegokolwiek...Ale całe szczęście, że wywali to całe Piso-usłużne towarzystwo: Pyza, Wróblewski, Wikło, Siegieda... Takie dziennikarstwo to wstyd! Taka rzetelność to obciach! Taka przyzwoitość to żenada!
I kto tych "biedaków" teraz przygarnie...? No kto...?

Po czesci sie zgadzam , ale myślisz, że teraz będzie inaczej?
W mediach nie ma rzetelności-bez względu publiczne czy nie.
Jestem w stanie to zrozumieć....kto ma media ten ma władze- IV władze.
W sumie- obserwujac postawy nowej szefowej Wiadomości( bo bylo ich kilka), ton jaki beda nadawac , zalezny bedzie od rozdania w wyniku jakiego przydzielono jej stanowisko.Zapewne poczuje się teraz jak Lis,Durczok albo Gugała...tylko czy to napewno ten sam warsztat , doświadczenie i talent? Wolne żarty
A jeżeli o przyzwoitości mowa....Litości to słowo jest w tym gronie obce.
To kolejna okoliczność ,że dowartosciowac samego siebie, zaspokoić kompleksy .........z deszczu pod rynne.
Najgorsze jest to,że tam nikt nie potrafi spojrzec na siebie obiektywnie, ocenić swoje mozliwosci , a klakierzy robią swoje.
Awatar użytkownika
John

John Nie Paź 31, 2010 7:30 pm

kipel napisał(a):Chyba gorzej juz jak za Karnowskiego nie bedzie bo to byly WIADOMOSCI PIS tak jak kidys PZPR,ja czekam kidy zostani znisiony abonament RTV

No, twój idol z Peło dawno już obiecał, że zniesie abonament. I co? Z tą obiecanką stało się to samo, co z innymi "obietnicami" dla naiwnych.
Awatar użytkownika
John

John Nie Paź 31, 2010 7:31 pm

"Wiadomości" w ostatnim czasie były bodaj jedynym obiektywnym i wiarygodnym programem informacyjnym w polskich mediach elektronicznych. Teraz po mianowaniu tej pani będę się czuł jak w latach 70-tych za prezesa Szczepańskiego - wszystko pięknie ładnie bo rządzi P(ZPR)O, a Wolna Europa zagłuszana. Czy wy myślicie, że jak będziecie mówić ludziom w prywatnych stacjach, że Wiadomości pod Karnowskim są be to my wam zaraz uwierzymy? Pani Wyszyńska, pani niech nie myśli, że pani program oglądają lemingi, które poszły za Tarasem. Ich było kilka tysięcy, ale to byli wszyscy. Nas, spokojnych "oglądaczy" jest więcej.
Awatar użytkownika
Majewski

Majewski Pon Lis 01, 2010 9:40 pm

A pomysleliscie kochani, że mozna sprawdzic wasze numery IP? Ciekawe gdy już przestaniecie być anonimowi bedziecie równie odważni pod nazwiskiem
Awatar użytkownika
et tu Brutus

et tu Brutus Wto Lis 02, 2010 5:46 pm

Dobry dziennikarz to martwy dziennikarz. Dziennikarza przeciętnego ( tvp) kopią szefowie, wydawcy, operatorzy, montarzyści i ew. bohaterowie newsów. Oraz psy. Sam pamiętam, kiedy tropiąc posła Samoobrony, do jego popegerowskich włości. Przed posiadłością dopadły mnie dwa psy podwórzowe. Uczepiony nogawką do kundli wołam w stronę szczelnie zamkniętego , z operatorem w środku, tvforda :" Darek wyłaź, bądź Polakiem". Dostałem fuckiem zza szyby. Pomyślicie- skurwiel, należało mu się...Otóż nie. Operator tłumaczył, że mu za to nie płacą, należy do związków, lubi mnie ale to taki protest song.
Z kundlami poradziłem sobie od razu. Lubię psy, znam ich reakcje. Żadnego zagrożenia nie było. Ot- rzuciłem taki greps.
A Marka Pyzę też znam. Przyszedł z Pulsu zwartą grupą i z nikim się nie integrował- oprócz swoich : Wikło i młody Kożuchowski. Jacek Karnowski, dziennikarz( krótko) Wiadomości- wtedy aktywny na kolegiach, dość dowcipny ale już politycznie określony. W Pulsie? Kto to wie, bo kto oglądał? W " Panoramie" razem z aparatczykiem K. przyczajony tygrys i ukryty smok. Ćwiczyli autorytaryzm. Kto czytał o zebraniach NKWD ten wie. Wydawca morda w kubeł- mówię ja ( czyli smalę duby ideologiczne w 5 aktach). Jak mawiał Hłasko: ja to mogę naszczać tego z pięć wiader. Dwaj panowie K- dośc małego kalibru- zarówno intelektualnego jak i etycznego. W " Wiadomościach " Karnowski rozwinął skrzydła - to był jego produkt docelowy. A Pyza? Wikło? Kożuchowski? Osoby bez osobowości, bez wnętrza,wykonawcy , pisarze folwarczni. Mam nadzieje ,że przeminą z pierwszym wiatrem. Ani dziennikarze, ani ludzie z kręgosłupem. Ot, nikt. Ten Pyza to dla mnie symbol wszystkich miernot bez refleksji. Chciałobysie takim wystawić pomnik kurczaka, ale są tak nieważni, że nikt tego projektu nie sfinansuje
Awatar użytkownika
et tu Brutus

et tu Brutus Wto Lis 02, 2010 6:03 pm

A pomysleliscie kochani, że mozna sprawdzic wasze numery IP? Ciekawe gdy już przestaniecie być anonimowi bedziecie równie odważni pod nazwiskiemMajewski

Kochany, proszę sprawdzać- potwierdzę każde słowo. Nawet coś dodam:-)
Awatar użytkownika
ha ha

ha ha Śro Lis 03, 2010 2:08 am

Jak pro-PiSowska to jest nie do przyjęcia, absolutnie złe, ale jeśli pro-PeOwska to nic złego, wszystko w porządku. Czy istnieje jakaś TV naprawdę obiektywna? Taka która wytyka błędy każdej partii jeśli na to zasłuży i nic nie ukrywa lub "rozmydla". Jak narazie wszystkie pieją radośnie do PO a ujadają na PiS.
Awatar użytkownika
kresowianka32

kresowianka32 Czw Lis 11, 2010 12:17 pm

Roszada trwa ! Raz kopa dostaje ten, potem drugi. Wyszyńska dobiera "swoich" sprzed 20 lat, zamiast sięgnąć do tych sprzed 1980 roku. Ci, to właściwy trzon dla obecnie rządzących, kontynuatorzy, to nie to samo.
Precz z PiSowcami, którzy w ogóle nie reprezentowali PiS, ale co tam ! Wynocha, i już !
Awatar użytkownika
kresowianka32

kresowianka32 Czw Lis 11, 2010 12:23 pm

Dodałam komentarz! Gdzie on jest ? Pewnie nie po waszej myśli, stąd brak w komentarzach !!
Awatar użytkownika
Ada

Ada Wto Lis 30, 2010 9:10 pm

"Wiadomości" pani Wyszyńskiej to Dobranocka dla dorosłych. Poważnych informacji jak na lekarstwo, z to dużo mało istotnych ciekawostek . Drugi "Teleexpress", choć ten od początku miał właśnie taką formułę. W obecnych "Wiadomościach" nic, co by wyszło poza POrawność POlityczną. Wróciła cenzura. Szczerze mówiąc, szkoda czasu na "obiektywne" i "apolityczne" Wiadomości. A pani Wyszyńska uwielbia je prowadzić (mogłaby czasem zrobić sobie wolne)).
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości